Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: Ferrari je ×××××

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    T-IE
    Guest
    1990, 97, 98 i 99 su za dlaku izgubili prvenstvo, a i nema veze što 20. god. nisu osvojili naslov, ovo što sad rade teško da će netko ponovit.

  2. #2
    Nemesis
    Guest
    Vidi se da o formuli kao i Ferrariju neznaš ništa a kultura ti je na nivou pećinskog čovjeka.A za tvoju informaciju ima ljudi koji su Navijali za Ferrari dok je Sena i Prost pa i Scumacher razvaljivali prvenstvo u drugim timovima.Hvala Bogu da je došlo vrijeme da ferrari pali i žari pa makar to bilo dosadno prvenstvo.Svaki pravi Tifoz nebi na to ni pomislio a ja se nadam da ti to nisi.
    Živio Ferrari !!!

  3. #3
    Adamsky
    Guest
    MAMA TI JE ×××××!!!
    Ti debilu ni ne znaš o čemu pišeš čim si sam sebe ovako glupo nazvao!!!
    Daj se samo sjeti TKO je stalno plakao i rigao uza stazu u svojoj POSLJEDNJOJ sezoni u F1!!!

  4. #4
    Mika 4ever
    Guest
    Adamsky od××××.....Hakkinen je faca i on će uvik to i bit,a Schumacher je umišljeni debil koji eto uspiva jer vozi za, mora se priznat, vrhunsku momčad.ALI neće ni oni još dugo,NE,NE!!!
    A onda ćete vidit ko je MCLAREN,odnosno KIMI i DAVID!!!!!! )

  5. #5
    Spider
    Guest
    A ti si pametan jel???????? FERRARI je Najbolji a ne neki meklaren i hakinen pa da je hakinen za kaj još uvjek bi vozil a ne kaj se gura tam gdje mu nije mjesto!!!!!!U rally kaj bu tj bogec tam zato bolje šutite i pokrijte se po glavi!

  6. #6
    ferrari sranje!
    Guest
    schumi-sram te bilo!!!pa zar spade on na to da ga njegov kolega propusta kako bi obarao rekorde?!puf!zbog njega i tima iz ferrarija ovaj sport nije vise sto je nekad bio. i drago mi je zbog nadolazecih novih pravila pa...schumi sad da te vidimo!

  7. #7
    mika 4ever
    Guest
    e tako je vidit ćemo vas sad s novin pravilima )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •