Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Pitanje za Punto fanove

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    Gledam u Gente Motori da se u Italiji prodaje Punto Abarth sa istim motorom kao i HGT samo kaj je 2000€ skuplji.Jel netko ima kakvu sliku tog Abartha i jel zna o čemu se radi?

  2. #2
    Interceptor
    Guest
    The Punto Abarth arrives with:

    Lavishly equipped (a/c standard across the range)
    New, supple riding suspension
    Revolutionary, electronic power steering that can be varied for town or country driving (Ferrari technology in a small car)


    Alloy Wheels with Sport Design
    Electric Front Windows Electric Deadlocks
    Sliding Front Seats with Memory
    Front and Rear Body Coloured Bumpers with Sport Design
    Kit Miniskirt with Abarth Logo
    Abarth Spoiler
    Aluminium Hand Brake and Gear Knob
    Kit Sport Pedals
    Sport Design Leather Steering Wheel

  3. #3
    Girrari
    Guest
    To ti je u osnovi standardni Punto HGT sa Abarthovim optičkim tuningom. Uglavnom, još jedan tužan način da se proprčka Abarthov ugled.
    Performanse su kao i kod HGT-jca, samo je vizualno drugačiji (neke stvari su ljepše, dok su druge puno bolje kod standardnog HGT-jca).

    Po meni ni jedan današnji Abarth ne bi smio ići iznad 8. sec. do 100. Recimo Stilo Abarth 7.2, a Punto Abarth 7.0! To bi već imalo smisla, ovako... šteta škorpoionovog znaka.

  4. #4
    Interceptor
    Guest
    2.4 u Stilu je ××××× od motora. Toliko su trebali izvuć iz 2.2 ili 2.0. Ili ga ne nazvati abarth.

  5. #5
    cezy1
    Guest
    Dobro jutro! Da sjebali su ugled AJBARTA sa tim,necu reci slabim ali nedovoljno jakim i traljavim motorima.
    Na stlotu su cak uspjeli sjebat i ovjes (PREMEKAN JE NAVODNO).A kaj se punteka tice ja bi stavio neki 1,8 ili 2,0 turbo.Mislim da je to netko vec predlozio.Inace Hgt mi je prekrasan pogotovo zuti,kad ga vidim na parkingu dodem u napast da ga maznem )

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja sam čuo da Stilo Abarth ima sasvim solidan ovjes za tzv. kompaktnu jurilicu, što on nažalost baš i nije. No motor mu je u K. Trebao bi biti onaj 2.0 TB iz Coupea. Nekih 225 bi bilo sasvim dostatno za kakvih 7.4 do 100.

    Za 1.8 TB motor na Puntu je bio moj prijedlog sa 185 ili 190 KS za 7.2 do 100.

    Takvi auti mogli bi sasvim opravdano nositi legendarni škorpionov znak.

  7. #7
    Interceptor
    Guest
    Stilo dobro leži al je izgleda malo mekše podešen nego konkurencija, a takava mu je i motor. N eznam koji ××××× im je bilo u fiatu da naprave 2.4 sa 170 ks mekano podešen i pun ××××× opreme.

    Girrari ti mootori bi mogli nositi ime abarth ali bi trebalo skinut svu onu opremu poput onog ekrana u stilu i sl. gluposti.

  8. #8
    Interceptor
    Guest
    Punto 1.9 JTD 118 KS




    9.2 S, 199 KM/H



    Punto 1.2 16V Turbo 120 KS





    9.1 s, 202 km/h

    Dizelka je puno bolje sređena s optičke strane mislim.

  9. #9
    Puntocorse
    Guest
    Nažalost opet su se u Fiatu poslužili škorpionom u marketinške svrhe. Ni glasa od prerade motora, već hrpa plastike za koju nije vrijedno doplatiti 2000 eura. Za te novce možeš dobro doraditi običnog HGT-a!!

    Girrari kako napreduje osnivanje punto kluba?
    Pozdrav svim punto-fanovima!

  10. #10
    mrkii
    Guest

  11. #11
    mrkii
    Guest

  12. #12
    Sport
    Guest
    Ma sta je ova baja od Čistoće ovdje na dnu!Koj bolesnik stavlja muziku u baju za smeće?Pricate turbina ovo turbina ono!Idemo naprijed na atmosferu,××××s turbinu!Svaka ×××××× zna pripasat turbinu!

  13. #13
    INTCP 0dlog.
    Guest
    I sto tako i svaka budal od mehaničara zna kupit oštrije bregaste i keramičke klipove i samo ih umontirat u motor kao da su serijski.

  14. #14
    Sport1
    Guest
    I sa time nece dobit nista osim par konja i 8500 o/min!Kompa vidi se da znas samo turbinu stavit i time dobit ks!ZIVJELA ATMOSFERA

  15. #15
    INTCP odlog.
    Guest
    Da, oštirje bregaste i klipovi drugi zbrusit glavu, stavit sportsku granu sa leptirom na svakoj cijevi ili proširit kanale na postojećoj, drugi kolektor, čip, sportske opruge i drugi ventili, svjećice druge, filter, sinut katalizator, kopresor ili turbo i NOS za kraj.

  16. #16
    mommo
    Guest

Slične teme

  1. Za diesel fanove - Alfa 156 2.4M-Jet
    By Enigma in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 26-11-2003, 19:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •