Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 82

Tema: VW Passat W8

  1. #26
    R32
    Guest
    Kod predstavljanja W8 je imao probleme s vecom potrosnjom, onda je nakon toga doradjen, i mislim da je problem sa potrosnjom rijesen. Po testovima W8 trosi oko pola litre manje u odnosu na klasicne V8 slicne snage.

  2. #27
    hahaha
    Guest
    o pa to je super sa onih 24 na 23,5 , ma fenomenalno, dva spojena bijedna vr6 a trostruka potrošnja, šta dobimo ako spojimo tri vr6 ????

    Samozapaljenje, hahaha

    ×××× vas vw benzinci, jad jadova.....

  3. #28
    INTCP odlog.
    Guest
    Bolje za njih, ali izgleda i s tim multilinkom octavia rs ima problema s držanjem. A bunker može bit i smanjen i zbog samog 4x4, a ne multilinka. Za TT ti vjerujem da ima multilink,a za ovo drugo sumnjam. Kad staviš neku sliku golfa i octavie s multilinkom onda ću i ja biti 100% siguran. Inače ovo za tt me ugodno iznenadilo jer bi to bila prava šteta da takav auto ima ono ×××××× od ovjesa.

  4. #29
    T-IE
    Guest
    Nema Škoda RS multilink.

  5. #30
    VR6
    Guest
    Octavia RS nema 4x4.

  6. #31
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, malo si se izgubio na ovoj temi!

  7. #32
    M1
    Guest
    ¸Ako vec ne vjerujes INTCP,onda sam potrazi...Ne da mi se gubiti vrijeme na trazenje slika

  8. #33
    GTI FOREVER1
    Guest
    Vidi kako se lijepo razgovara o VW, a niko nikom ne psuje mater...svaka cast. ) ) ) )
    ×××× mi se nick,kako cu registrovat jedan a da mi se ne upropasti?????

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Nije mi jasna ova ××××× politika VW-a sa stavljanjem plastičnog poklopca na motor. Sad je i Alfa to počela raditi (fala Bogu, samo na slabi(ji)m modelima).
    Ajde, još shvaćam da se poklpac hiti na neki 1.4 ili 1.6 motor, ali na ovakvu zvijer kao što je W8 metnuti poklopec, meni je fakat grehota.

  10. #35
    Calibra Zender
    Guest
    I ja na 166 ima plastičan poklopac! Vjerujem i da sve 156-ice imaju plastične poklopce osim 2.5 V6 i GTA! Plastična imitacija aluminija je dobro napravljena i jako lako prevari oko! Šteta kaj se i tu šparalo!

  11. #36
    T-IE
    Guest
    INTCP

    U 394 broju Auto Kluba imaš test Škode Octavije 1.9 TDi 4x4 i tamo ti piše da iza ima multilink.

    Ovjes: sprijeda McPherson, poprečna ramena, straga multilink.

    Prtljažnik joj je smanjen za 100 lit. zbog Haldex sklopa a ne multilinka (to si imao pravo).

  12. #37
    INTCP odlog.
    Guest
    Dobro za vw šta ima to. Posebno mi je drago za TT.

    A šta se tiče poklopca to je jadno. JTS Alfa izgleda očajno s plastikom. T.S. su još probavljivi makar puno ljepše izgleda onaj stari T.S. s aluminijem. Ili 1.6 na 156.

    Negdje sam našao sliku vw V6 motora, mislim da je seat leon ali tunirani na stranicama auto bilda. Pa to uopće ne liči na v6 motor. Kad se skine plastika uopće ne možeš razaznat v6 motor, uopće nema rupe između glava u V obliku već ravna široka ploha, a svećice po sredini.. 6 u redu kao da je neki defektni nenormalno široki redni.

  13. #38
    INTCP odlog.
    Guest
    Sad mi je jasno zašto vw stavlja ionako očajne plastike. A siguran sam da ne bi bilo teško malo dotjerat taj motor, da se glave sjaje i nekakve usisne cijevi stavit, a ne nakalemit onu jadnu plastiku. I onda 1.6 16V izgleda ljepše od R32 kad otvoriš haubu.


  14. #39
    T-IE
    Guest
    INTCP

    Vjerovatno je riječ o VR6 motoru, on ti je pod kutem od samo 15 stupnjeva i ima jednu glavu motora.

    Jedini pravi VW-ov V6 je onaj od 142kw/193ks što se ugrađuje u Passata i Superb.

  15. #40
    M1 Alpina
    Guest
    Ovdje se slazem sa INTCP,ova plastika fakat nagrduje motore...vratite nam aluminij!!!!!!!!!!ili barem slobodan pogled na motore!!!!!!!!
    Tko sisa tih nekoliko Db vise.....

  16. #41
    INTCP odlog.
    Guest
    Koliko ja znam Leon Cupra ima običan 2.8 V6, a ovo na slici je njegov motor bez plastike na kojega je nakalemnjen turbo i mene prije asocira na neki elektromotor nego na benzinca, a kamoli na rasni 2.8 V6 24V. Isti takav motor je u Golfu R32, samo 3.2. U R32 nije nikakav VR6 već V6 i isto ima svjećice ovako u jednom redu, bar tako izgleda.

  17. #42
    T-IE
    Guest
    Ja mislim da se varaš za Golf 2. Mislim da on ima VR6 motor (nisam 100% siguran), a ovaj Seatov je 2.8 204ks i mislim da je isto VR6.

  18. #43
    INTCP odlog.
    Guest
    Ja mislim da se ne varam. To me prvo interesiralo kad ej došao R32, da li ima VR motor, ali nema. Ako malo pogledaš taj motor niti nije tako jako kompaktana. A osim toga nigdje se u testovima i teh. podacima ne zove VR6. Osim togfa mislim da bi se oni odmah pohvalili sami sebe i nazvali ga VR32. To je običan V6. Kao i u Seatu.

  19. #44
    quattro
    Guest
    Golf 2 ima vr6 motor, naslednik motora vr6 2.8, samo da je doteran. To znam, jer sam prije nekoliko dana vidio test u januarski reviji AUTO (IT), dje je test tt, koji ima malo višjo snago.

  20. #45
    quattro
    Guest
    INTCP, mislim da sam vise puta vidio, da i revije napisejo V6 namesto vr6 i V8 namesto W8, i v cjeniku vecine revij nije navedeno vr ili w. Vjerovatno vecina ljudi niti neznajo sta znaci vr ili W. Slovenska policija ima gollfe v5, i na masli pise v5, ali u stvarnosti je to motor v sa 170km, ali ako pitas policajaca sta je vr, on nima pojma.....

  21. #46
    INTCP logout
    Guest
    Imaš pravo..

  22. #47
    Calibra Zender
    Guest
    U Auto katalogu švapskog Auto, motor und sporta lijepo piše V6 kao oznaka motora u R32. Nema niti slova o VR6 motoru.
    Uz Passata W8 oznaka motora je W8, a uz Phaetona W12 4Motion je oznaka motora W12.
    Izgleda da se niti švabi ne mogu dogovoriti sami među sobom! )

  23. #48
    quattro
    Guest
    Nije stavr dogovora. Problem je u temu, da edino vw (audi) ima vr pa ona ako bi oni samo kod golfa napisali vr morajo i u razlagi napisati sto je vr. Calibra, nista se ne promjeni ili je v ili vr samo ja sam neko 100% da je vr, jer je slika od tt o reviji i pise sto je drugcije glede na stari vr....

  24. #49
    INTCP odlog.
    Guest
    Je je VR je. Otipkaj na neku tražilicu Golf R32 VR6 dobit ćeš masu linkova gdje se tvrdi da ima VR6. A čak sam našao i jednu sliku glave, ona gore al nije uspjela. Idi na link od slike pa ćeš se uvjeriti, Calibra.

  25. #50
    R32
    Guest

Slične teme

  1. Passat, C, SuperB ili A6???
    By Fabia SDI Elegance" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-03-2003, 19:27
  2. Passat
    By VW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-11-2002, 11:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •