Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: VW Passat W8

  1. #1
    R32
    Guest


    Neprimjetno upakovana zvijer!!


  2. #2
    R32
    Guest

  3. #3
    R32
    Guest

  4. #4
    R32
    Guest

  5. #5
    M1
    Guest
    Motor izgleda zaista zanimljivo...Steta sto auto ima one 4 ispusne cijevi na repu.Da njih nema,bio bi fakat neupadljiv.Izgledaju lijepo,ali daju na znanje onima iza sto se sprijeda kuha,pa element iznenadenja otpada.S druge strane,morali su ga nekako osvojiti od ostalih modela...

  6. #6
    ozujsko
    Guest
    samo su mi te cijevi nekako premalog promjera. djeluju mi nekako o.
    koji je sada najjaci motor u toj klasi ??

  7. #7
    M1
    Guest
    Ako cemo pasat gledati u istoj klasi sa BMW 3 i C klasom......Najjaci motor ima Mercedes C 32 AMG,tocnije 354 ks i 450 Nm.Drugi je Audi S4 sa 344 ks i 410Nm.Treci je M3 sa 343 ks i 365 Nm.Al to ce se uskoro promijeniti,buduci da se audi sprema izdati RS4.Navodno ce biti ili 4,2 V8 biturbo ili 3,0 V6 biturbo sa 400 konja....do tada najjaci je mercedes

  8. #8
    M1
    Guest
    ..za RS4..vise od 400 konja....

  9. #9
    R32
    Guest
    4 ispusne cijevi, pa sta fali da ljudi znaju sta ih je preteklo

    Klasa jeste sa C, 3, A4, kao i Mondeo, Laguna, 156, ali oni su cijenom i ostalim ipak kao neka klasa nize. Dakle, Passat je sa Lagunom, 156, Mondeom u klasi, a tu je najjaci.

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Dobro je što ima manje dimenzije od V8 pa se bez beda može ugurat u auto srednje klase.

  11. #11
    cezy1
    Guest
    Sa ovom felgom mi jos i izgleda dobro,cjevi iza su mi isto uredu,ali citao sam da taj motor nije tak dobar ko recimo v8 od bembare ili od benza.I cudi me zas se ne ugraduje u Phaeton-a ili barem u Tuarega.

  12. #12
    M1
    Guest
    Za W8 kazu da puno trosi...mislim da je to isto vise zasluga 1,8 tone tezine nego konkretnog motora.isto tako,tiptronic koji se isporucuje sa W8(koji je inace nadoplata,serijski je 6 brzinski manualac) je uzasno los mjenjac i ubija taj motor.Teska karoserija los mjenjac=performanse ispod prosjeka.U testu u auto blicu,w8 je bio najsporiji,ali i najtezi auto u usporebi.
    0-100 je bilo 7,8 sekundi(tiptronic),sto je fakat lose,uzme li se u obzir da je 540i imao 6,4,lexus 6,7.Meduubrzanja su bila gotovo jednaka

  13. #13
    Interceptor
    Guest
    Najviše me smeta ova ispupčena njuška. To su napravili samo da bi dobili na cm, tj optička varka. Bolje bi bilo da su zadržali dužinu prednjeg dijela starog modela i onda stavili taj krom itd. Ovako izgleda nakako defektno. Inače dobar auto, bez sporta naravno. Sa usranim zadnjim ovjesom kao na Fiat Puntu. Stvarno bi trebalo nešto bolje bit straga, imajući na umu da je napred odličan ovjes sa dvostrukim ramenima.

  14. #14
    M1
    Guest
    passat inace dobro lezi.Nije za sport,ali dobro lezi

  15. #15
    Interceptor
    Guest
    Leži kolko leži, kad se ideš ganjat ondase više ne može govorit o držanju kao kod alfe 156, 166, BMW-a 3, 5 i Audia A4 (novi), A6...

  16. #16
    R32
    Guest
    Passat W8 ima nazad multilink pogon na sva 4, nisam vidio da je neko imao primjedbe na drzanje.

  17. #17
    INTCP odlog.
    Guest
    Daj mi dokaz da passat w8 ima multilink. To znači da su stavili novi ovjes za w8. Ali sumnjam.Za ostale passate sam siguran da imaju polukrutu osovinu sa starog A4.

  18. #18
    M1
    Guest
    Şvi modeli VAG koncerna sa 4*4 pogonom(torsen i haldex) straga imaju multilink ovjes....pocevsi od golfa,octavije pa nadalje....Stari A4 je takoder imao multilink straga sa quattrom

  19. #19
    Bavaria
    Guest
    Passat po svojim gabaritima pripada u klasu sa Audije,BMW-om,Mercedesom...No treba uzeti u obzir da su S4,M3,AMG rađene kao sportske inačice,a W8 kao luksuzna,pa jeste li vidjeli onu prekrasnu bež kožu?
    Eto to je razlog zašto nema sporta.
    Da motor previše troši i zato će ići na dorade(Auto blic).
    U "FEJTON" će se ugrađivati W12,a možda i ovaj motor.

  20. #20
    INTCP odlog.
    Guest
    M1 jes ti bolestan. Ma kakav multilink. Golf i Škoda da imaju multilink. Tebi se nešto okrenulo u glavi. Imaju torzionke iliti polukrute. Da multilink.

  21. #21
    seyzmo
    Guest
    ako je netko zainteresiran, imam ja jednog rabljenog. ne zezam se.
    tv, navigacija, recaro sicevi, ma bolesno...


    Cijena ? Prava sitnica.

  22. #22
    M1
    Guest
    Da INTCP,octavia 4*4 i Golf 4motion IMAJU multilink straga a evo i zasto...

    Without TT coupe, there probably won't be the Golf 4motion. To handle the 225 hp turbocharged engine, Audi / VW engineers knew 4-wheel drive is inevitable. However, as the Quattro system cannot fit the transverse engine layout of the TT, nor the part-time Sychro system could provide satisfactory result, they had to find an alternative. Luckily, they found a Swedish supplier, Haldex, which developed a 4WD system using multi-plate clutch as center differential. The Haldex system, now called 4motion under VW's marketing agreement, uses ABS sensors to detect the torque needed to be distributed to the rear wheels, then implement the torque split by a computer controlled multi-plate clutch. Theoretically, nearly all the torque can be sent to either axle.

    Since Audi TT is based on Golf's platform, logically, Golf received the same mechanism, including TT's 6-speed transmission and becomes the Golf 4motion V5.

    Since the multi-plate clutch is mounted adjacent to the rear axle, the whole rear suspensions and fuel have to be redesigned. By the way, Volkswagen use this chance to sort the handling problem, so multi-link suspension is employed, accompany with a subframe on which the suspension mounted. It won't be adopted in other mainstream Golf, because it is rather costly and (probably) engage more boot space.
    IDUCI PUT PRIJE PROVJERI O ONOME STO GOVORIS..........!!!!!!!!

    )

  23. #23
    M1
    Guest
    Da se ne zamoris citajuci,evo ti skracena verzija...i ponavljam svi(ali bas SVI) modeli sa 4*4 pogonom u VAG koncernu koji se danas prozvode imaju multilink straga.....to ukljucuje golf,octaviu,...
    Since the multi-plate clutch is mounted adjacent to the rear axle, the whole rear suspensions and fuel have to be redesigned. By the way, Volkswagen use this chance to sort the handling problem, so multi-link suspension is employed, accompany with a subframe on which the suspension mounted. It won't be adopted in other mainstream Golf, because it is rather costly and (probably) engage more boot space.

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Točno M1, za Octaviju 1.9 TDI sam 4X4 100% siguran da iza ima multilink jer joj je zbog toga i obujam prtljažnika smanjen sa 530 na 445 lit.

  25. #25
    M1
    Guest
    tako je.Bas me zanima sto ce na ovo reci INTCP... )

Slične teme

  1. Passat, C, SuperB ili A6???
    By Fabia SDI Elegance" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-03-2003, 19:27
  2. Passat
    By VW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-11-2002, 11:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •