Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Mali problem

  1. #1
    marinko
    Guest
    Naime kod mene je sljedeči problem,prije nekih tjedan dana napravio sam totalku na autu,čija je vrijednost nekih 10 000eura,u krvi mi izmjeren 1,9 promila,valjda ne vara instrument?? ,tako da sam i popusio kod osiguranja kod kojega sam imao kasko,e sad moje je pitanje dali se isplati malo bacit u rizik,a rizik je u tome sta sam nabavio isti auto kao moj,isti motor ,samo druga boja za bagatelu od 1000eura,naravno auto bez papira,vjerojatno neki maznuti 99% sigurno,a sta mi je cinit nego mjenjat broj šasije,sta znaci odrezat određeni dio sa staroga auta i zavarit na taj drugi,naravno da je to neprimjetno,ali me jjos samo ×××× sta moram i mjenjat boju auta,ali dobro sve to se da napravit,a pitanje dali se to isplti radit na auto cija je vrijednost samo nekih 10 000 eura???? bez zajebancije,molim postene odgovore,hvala svima

  2. #2
    ozujsko
    Guest
    nema teorije da ti zavaris plocicu sa brojem sasije ili da prekucas brojeve, a da se to ne moze otkrit... mozda mozes to srediti da se golim okom ne vidi, ali imaju oni neke uredaje s kojima lako to otkriju... to sam mislim cak negdje i citao. a znam i neke limare koji su to radili, ali kratko vrijeme... tako da ti to nije rjesenje...
    )
    ali ako vec ides u tako nesto, sretno...

  3. #3
    $$
    Guest
    Zanimljivo.
    Još da mi je znati gdje je auto, pa da malo popričamo.
    Ne, ne isplati ti se, jer broj šasije nije jedina stvar po čemu se može prepoznati automobil.

  4. #4
    INTCP
    Guest
    Sve se to da napravit da se ne vidi. Ti možeš i auto iz totalke vratiti u prvobitno stanje a da se to ne vidi golim okom niti ičim drugim. Samo šta bi te takav posao došao tri puta više Ja to nebi radio eto to ti je moje mišljenje.

    Idi u Italiju nabavi pola auta takvog koji nije razvaljen i zavari na drugu polovicu svoga. Samo to preporučujem da dodatno kasnije pojačaš šasiju, po pragovima recimo.
    Ja sam na svoje oči gledao kad su jedni tipovi varili audi 80 od dva uzdužna dijela, dakle ne prednjeg i zadnjeg nego lijevog i desnog!!!! (Autu je bila slupana cijela jedna strana).

  5. #5
    $$
    Guest
    Da golim okom na prvi pogled nećeš primjetiti da je auto slagan, ali kada malo bolje pogledaš dijelove (tko zna gdje treba gledati) shvatit ćeš da je automobil "slagan".

  6. #6
    INTCP odlog.
    Guest
    Ne moraš vidjet, ti možeš sve varove poravnat, iskitat i pofarbat. Kao što možeš sredit i zagladit vanjski lim tako možeš i unutarnji.

  7. #7
    MUP
    Guest

    dečki, bez zajebancije auto ima
    brojeve karoserije ukucane na desetak i više različitih mjesta, neka se vide samo infracrvenim svjetlom, neka su pod tapecirungom, neka se vide mikroskopom nemojte se zajebavat ako nemaš dobru vezu u Mup-u ili na tehničkom.

  8. #8
    spenser
    Guest
    daj budalo tu bajku pricaj staroj doma,ali ti koji to radis mislim da ti se ne isplati radit na autu te vrijednosti

  9. #9
    ozujsko
    Guest
    kazem ti, lako se to otkrije... kad se nebi moglo otkriti pa svi zivi bi to radili... a vidis da se bas ljudima neda igrat oko toga... )

Slične teme

  1. Mali od Benza br.2
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 24-03-2004, 15:51
  2. Mali "trkac"
    By R32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 19-06-2003, 14:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •