Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: SRETAN BOŽIĆ SVIMA!

*Lara
    Guest
    Želima vam svima beskrajan sjaj ljubavi, more prijateljstva, jezero sreće, rijeku zadovoljstva, potok nježnosti i niti jednu kap boli!
    Neka vam Badnja noc izbriše sve što želite zaboraviti, a Božićna večer nek vam donese sve čega ćete se htjeti sjećati!

zvončica
    Guest
    Hvala!!!
    I ja ti sve to žeim od srca!!!!!

ivo007
    Guest
    sve najbolje za predstoječe blagdane žele vam vaši "zadovoljni"radnici.hvala VAM šta ste nas cijelu godinu tijerali da radimo zabadave šta smo među najlošije plačenim radnicima u državi a vi se hvaliti kako vam prodaje stalno raste.hvala Vam šta ste na mijesta direktora stavili polupismene ljude i dali im velike plače koje neče dobiti nigdje drugdje pa su spremni na sve kako bi zadržali svoja mijesta.hvala vam na "plačenim" prekovremenim satima u prosjeku 50 tak mijesečno ali mi to shvačamo jahta porše i ostale igračke su skupe.hvala Vam na pravo glasa i pravoj demokraciji u firmi.hvala VAM šta kada nas neko pita za plaču moramo lagati ako ne želimo da za nas mislime kako smo poslijedni bijednici.hvala vam šta svojim uvoznim proizvodima uništavate gospodarstvo hrvatske ministre gospodarstva.hvala vam šta kad pitamo svoje direktorice za plače i prekovremene prijete otkazima i vašim imenom tipa znate li vi za koga radite ako se pobrinemo nečete dobiti posao nigdje u državi.
    hvala vam na svemu ne želimo vam ništa loše želimo vam samo da se jednog dana prema vašoj dijeci odnose kao vi prema nama
    SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA I JOŠ VEČA ZARADA I JOŠ VIŠE BIJELOG ROBLJA KOJE RADI ZA VAS ŽELI VAM VAŠA
    UMORNA ALI ZADOVOLJNA MALOPRODAJA ZADOVOLJNA ČINJENICOM DA JE SVE NAPOKON PROŠLO I DA JE JOŠ JEDAN BOŽIĆ IZA NAS .a VAS ako budemo imali sreče posjete u snu duhovi božića i probude ono malo ljudskosti u Vama ako je još imate pa pogledate malo i na nas obične ljude i zamislite se jer pravda se uvijek osveti tamo gdje najviše boli
    SRETNO

ivo007
    Guest
    Želima vam svima beskrajan sjaj ljubavi, more prijateljstva, jezero sreće, rijeku zadovoljstva, potok nježnosti i niti jednu kap boli!
    Neka vam Badnja noc izbriše sve što želite zaboraviti, a Božićna večer nek vam donese sve čega ćete se htjeti sjećati!

inkspot
    Guest
    Neka vam svjetlost ovog Bozica obasja dusu, neka vas ispuni nadivnijim osjecajima i neka vam podari sve sto nemate, a zelite i da sacuvate sve sto imate, a volite!!!

"-"
    Guest
    A ja vam želim da vam Božić bude svaki dan u srcu!!!

Roger Moore
    Guest
    Čestit Božić svima, pa čak i ovom udavu ivo007. Pa ti nisi normalan, ti si luuuud! Ubit ćeš nas sve svojim blebetanjem.

@)!M!
    Guest
    Svima vama želim sve NAJNAJNAJNAJNAJNAJBOLJE za Božić i da vam se ostvare sve želje i željice i uživajte u svakom ovom lijepom trenutku!!! SRETAN BOŽIĆ!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) )

klara...
    Guest
    A ko si ti Roger Moor? El slučajno sviraš u limenjacima?

Roger Moore
    Guest
    Da, taj sam. A ti si?

Roger Moore
    Guest
    Nije mi uspjelo da te impresioniram, ali idemo jos jednom!

sretno
    Guest
    sretan vam Božić

Slične teme

1. UPOZORENJE SVIMA!
    By System Administrator in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-08-2007, 18:13
  2. SRETAN BOŽIĆ I SRETNA NOVA!!!
    By CrAzY__GiRl in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-12-2006, 15:33