Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: F & F 2

  1. #1
    Bavaria
    Guest
    Eto po informacijam koje pronalazim na netu u nastavku ovoga oktanskog spektakla neće glumiti Vin Diesel,a radnja će se odvijati oko Paula Walkera koji nije ni upola dobar glumac kao prvi!
    Moje pitanje je da li će nastavk biti bolji ili barem dobar kao prvi dio?
    I da li će se ljudi zaduženi za to prisjetit da europa ima tržiše automobila koje pokriva više stotina milijona ljudi!
    P.S. bez preucavnja u stilu :Vento je bio jedini...sve pravi japanci...

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Prvi dio mi je bio govno, pa sumnjam da bu mi drugi bolji. Tipična ××××× američka spika. Htjeli su pružiti neki film o autima, a napravili su ××××××. Sve utrke su dragovi; glavna fora u filmu je NOS i to je to. Bezlične nakaze koje se utrkuju po ravnom.
    Nema jurnjava po zavojima, nema jurnjava po gradu (osim nekaj na kraju) i naravno nema fabule.

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Girrari ne znam šta ti vidiš loše u tom filmu. S filmskog gledišta film je dobar. Gluma je za takav film dobra. Istina je da je to što se tiče dragova ×××××× s auto gledišta. Ali cilj filma su i bili dragovi. I zo amerikance jedino zanima a ti drag efekti su izvedeni na odličnoj razini. Auti su nakazno sređeni istina. I nema europljana. I jedina pila je po meni Charger. Vin Diesel je odličan. Nije Al Pacino, ali definitivno je bolji od ostalih akcijskih debilana kao Van Damme.

    Za razliku od europskog taxia koji me totalno razočarao. Očekivao sam puno više od francuskog filma i još ktome Luc Bessona. Očajni glavni glumac još ktome liči na majmuna i fura se na nogometne majice. Sa ženskog stajališta za izbljuvat se. Tema je totalna debilana. Peugeot 406 koji pere evo Evo VII. Sa dječjim spikama letenja izrastanja krlia iz karoserije i nevjerovatne preinake čelinjara s ratkapi u alu sa 255 gumama. Kakva su to ××××××. A tek zamjene volana u vožnji. Jedina dobra stvar u taxiju je ono na početku s rally autom. Sve drugo je nemoguće za izvesti i djeluje blesavo. Da ne govorim o površnoj glumi. Gegovi su svi namješteni i napuhani. Likovi uvijek bezvezno nacereni i ×××× gluposti.
    Pa ××××te ja bi snimio bolji film o autima. F&F je upravo dobar zbog toga šta je sve u filmu moguće osim možda onog propinjanja na zadnje kotače dodge chargera što je upitno, ali imajući na umu da je ono motor od 7-8000ccm i još ktome sa superchargerom ko zna.

    U svakom slučaju ako F&F 2 bude bez Vin Diesela onda to nije to.

  4. #4
    Hondo
    Guest
    INTCP štima to kaj si rekel, ali mislim da je osnovna razlika između ta dva filma u tome kaj je TAXI (oba dijela)osmišljen kao akcijska komedija i mislim da je u tome sasvim uspješan (film) jer sam se jako dobro zabavljao gledajući ga, dok F&F pokušava biti ozbiljan akcijski film ali na onaj sasvim pogrešno-debilni holivudski način sa budy-budy pričom i junacima većim od života.
    Ali mene zanima nekaj drugo. Već kojih godinu dana imam doma u DivX formatu Stalloneov film Driven ili kod nas (glupo) prevedeno Divlja vožnja. Sad je film izašao na video tržište i na Otvorenom radiju se je dosta reklamirao. U reklami između ostalog stalno govore da je to prvi film koji opisuje svijet Formule 1 i da je inspiriran Senninom pogibijom. U filmu se radi o američkoj CART seriji, Stallone glumi propalog vozača kojemu se igrom slučaja pruža comeback u cirkus, ima vožnja bolidima po gradu u noćnim satima (bez svjetala naravno) i ostalih holivudskih kretenarija, ali o Formuli 1 i Senninoj pogibiji nema ništa ni u tragovima, ni u ikakvoj sličnosti. E sad ja ne znam jer ja imam neku krivu verziju filma ili nam ovi video distributeri prodaju muda pod bubrege, ili nio oni sami ne znaju o čemu se radi u filmu?

  5. #5
    Bavaria
    Guest
    Vezno uz Divlju vožnju:imaš pravi film!Prvotna ideja je bila da se film pravi o F1,a ona se Eclestone sijetio da bi i on trebao tu nešto zaraditi(kao nema jadan dosta) i onda je sve ošlo k vragu,a gospoda iz CART-a se ponudila i to je to!
    Ja mislim da je Brzi i žestoki dobar film!Jer je jednostavan tj. glup ono pravi bondovski film!

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Divlja vožnja isto tako nije loša, al moram reći da sma očekivao više.

  7. #7
    passenger57
    Guest
    Hondo bice ipak da su muda pod bubrege,to ti je prava verzija filma i vec je poprilicno dugo dostupna na divix-u.
    Sta kazes na sahtove?
    Slazem se sa tobom sto se tice taxija.Dvica je malo preforsirana.Nisu losi za gledat,a pogotovo kada je tu i emma sjoberg.

    Intcp,a sta kazes na XXX???
    Moje misljenje je da je Vin opak lik do bola i u F&F je bio OK ali me je malo razocarao u XXX.Uglavnom mislim da nije jos dorastao zvijezdama poput Van Dama,Jet Lija i drugih.A nesto se i ne sjecam da je Van Dam ikada forsirao jurnjave.Naravno ostala je zapamcena ona u hard target zive legende john woo-a kad stojeci puca sa motora.A gdje su filmovi krvavi boks,tajlandski boks,lavlje srce,...
    Ili ti ipak obracas paznju samo na oktanom nafurane filmove?Uglavnom sam ih sve gledao(i jedne i druge) i gledacu ih opet.

    p.s.p406 ce oprat evo VII samo u snu!

  8. #8
    Bavaria
    Guest
    Je Taxi 2 je totalno isfuran film i uglavnom bezveze.No kako volim filmove s jurnjavom gledao sam i njega.Prvi dio može proći!Najviše mi je žao što u taxiju nema 406 coupea!To bi već moglo oprati Lancere.
    Evo podigao sam Divlju vožnju i RPM,pa idem to pogledati te ću onda dati završni komentar!
    Mogli bismo se vratit izvornoj temi.

  9. #9
    AE
    Guest
    "Ronin"?

  10. #10
    INTCP odlog.
    Guest
    Vin Diesel ne mora samo glumiti u jurnjavama. On meože slobodno glumiti u filmu koji nema veze s vezom s autima jer ima neku karizmu, bez obzira na mišiće. A van dame je napuhanac koji uopće niti nije glumac već kick boxer kojega su uzeli da glumi zbog borilačkih vještina. A njegovi B filmovi tipa replikant sa površnom glumom tjeraju na obrtaljku želuca.

  11. #11
    Hondo
    Guest
    Iako u Roninu auti nisu u glavnim ulogama, mislim da je za ljubitelje auta taj film i zanimljiviji od F&F jer onakve jurnjave su se snimale još samo u sedamdesetima. Po meni je uz bok Bullitu.

  12. #12
    supra
    Guest
    zna li netko koji je onaj zeleni auto što se vidi na početku filma
    vozio ga je glavni lik

  13. #13
    passenger57
    Guest
    svi njegovi noviji filmovi su smijesni,ali sam mislio na starije?
    Spominje se i neki Fear of Fast gdje neka treba glumi glavnu ulogu???
    Kakav Je RPM???

  14. #14
    passenger57
    Guest
    sve pohvale za ronin,ipak tu je i de niro i zan reno!

  15. #15
    _Stevo odlog.
    Guest
    Trebali ste gledat onda Pinka Panthera prošlu nedelju kad su se ganjali. To se zove ganjanje. I jedino Ronin još vuče na to. Inače, prvi dio Taxi-a je ok ko komedija, auto super izgleda al bode u oči nerealnost.

    p.s. 406 coupe ima isti motor ko i 406 limuzina tak da nebi u serijskoj izvedbi prao Lancere. Al uz pomoć turba, chipa, i ostalih tehničkih novotarija bi ga i pral))))) )

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest
    Nadam se da su ovo sve neslane šale glede 406 coupea koji bi prao Evo VII. Nikakav turbo niti chip mu ne pomognu.

  17. #17
    seyzmo
    Guest
    interceptor... charger se stvarno, zahvaljujuci samo svojem pogonu podigao na zadnje kotace, ta scena NIJE filmski trik...


  18. #18
    Fresh
    Guest
    Ako je ova prva slika scena iz filma onda i sljepac vidi da se auto nije digao sam.

    RPM sam gledao i jednom rječju katastrofa. Od takvog naslova bi čovjek očekivao nekakve jurnjave, nabrijane pile, a od svega toga ništa.

    Kao da je klub oldtimera finacirao film, bez radnje, bez veze.

  19. #19
    INTCP odlog.
    Guest
    RPM je smeće, kao i Auto RPM, koji smjeh.

  20. #20
    bullit
    Guest
    F&F je totalna debilana od filma, od radnje pa do kvazi ganjanja... toliko potencijala a tako usrat sve to, stvarno treba znati.

    Inace, u Taxiju nije 406 coupe, nego obicni 406. A ima u 406 koji moze prati i EVO 6&7, a to je ST verzija, u koju se u biti normalni 406 u filmu i pretvara.

  21. #21
    _Stevo odlog.
    Guest
    E Bullit ta ST verzija 406-ice, el ona ima ugradjen turbak u 2.2 motor?? Prodaje se na stranim tržištima kolko znam.

  22. #22
    f&f 2
    Guest

  23. #23
    bullit
    Guest
    406 ST, motor: 2000 ccm, 4 cilindra, 305-310 ks pri 8500 o/min, mjenjac: 6 brzina, sekvencijalni.

  24. #24
    _Stevo odlog.
    Guest
    Ček, znači da onda ima turbak? Jer imati 300 i kusur konja iz 2000ccm bez turba nemre ni Alfa ) )

    Lijepa je to zvjerka negdi sigurno...

  25. #25
    206-os
    Guest
    Sam sto je to natjecateljski auto, tj pila za trke ak se ne varam..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •