Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 113

Tema: Ovo je fakat...

  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    :URL=http://www.aoq5.dsl.pipex.com/gallery/35.htm:the beast:/URL:

    Pogledajte siceve recimo.

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Ona ručna im nije trebala, prednja svjetla su ko na Puntu II, al nije loše...

  3. #3
    quattro
    Guest
    Stvarno ne razumem ovih ljudi, da toliko novaca bacijo u ovako losa kola....

  4. #4
    Jao
    Guest
    Ovo je fakat... KANTA.

    ) ) ) )

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    Ni meni se baš ne sviđa. Nema stražnji spojler na kojem mogu mazat čevape sa somunom i lukom. A i šajbe su nekakve bolesne kao da je netko bljuvao po njima iznutra, bljak ....

  6. #6
    Black Knight_
    Guest
    Bas su "losa".

    Ja ne razumijem ljude koji daju pun ××××× novaca za novi auto kad mozes pola tih novaca utrosit na neki stari i dobit pilu deset put bolju nego sto bi dobio kad kupis novi auto.

  7. #7
    VR6
    Guest


    Da je meni ovako nesto naci, ne spusteno, 5 vrata, VR6 Syncro. Samo bi boja mogla biti druga, recimo crvena, da niko ne ocekuje da se tu krije VR6.

  8. #8
    ozujsko
    Guest
    blek - na calibri su zadnja svijetla usrana kao i sajbe, sicevi mi se isto ne svidaju... inace mi se izgled auta svida jer nije cijeli usran kao dosta calibri...

    vr6 - da to je bas fora, imas auto bez spojlera, sa nekim alu-felgama i zvjerkom pod haubom. nitko nece nista ni skuziti, dok ne ugleda zadnji kraj pred sobom... )

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Samo felge BBS LM 19" koštaju oko 4000€, ali te felge su zbilja strašne, jako su lagane i rub se nevjerojatno sjaji.

  10. #10
    T-IE
    Guest
    VR6, ja isto volim da auto izgleda neupadljivo, a da je mrcina pod haubom, nego da je pun spoilera a pod haubom k....

  11. #11
    Black Knight_
    Guest
    Folije: Foliatec Chromolux, odbijaju svjetlost, zato stakla tako cudno izgledaju, ××××no!

  12. #12
    VR6
    Guest
    U Sarajevu ima jedan VR6 bordo metalik, 5 vrata, niko nebi rekao da se radi o VR6-ici. Samo jos da je Syncro...

  13. #13
    INTCP
    Guest
    Daj vr6 makni taj ormar s foruma! )

  14. #14
    VR6
    Guest

  15. #15
    c e z y
    Guest
    Calibra mi jos normalna najbolje izgleda,svakakva vrsta tuninga za taj auto mi je kic.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Onom Golfu na tablici fali jedno slovo!
    Mislim da bi između G i Y još trebalo biti L, kaj ne!? )

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    A VR6 stvarno da primjer pravog sportaša. Žedna pijandura s prekovremenim podupravljanjem. Jedna od većih kanti.

    Girrari ) ) )

  18. #18
    King
    Guest
    Girrari potpuno si u pravu!Tako lijep auto sa tako skladnim i estetskim linijama može napravit švabo! )

  19. #19
    T-IE
    Guest
    Što je istina, istina je, ovaj je prekonzervativan, ali nemojte reć da se Golf 3 VR6 neda sredit da boli glava.

  20. #20
    qwerty
    Guest
    VR6, zar ti stvarno ne vidis kolko je to ruzno ?!?!?!?

  21. #21
    Calibra Zender
    Guest
    Golfa je nemoguće srediti. U biti lažem... moglo bi se nešto iskombinirati... PAJSEROM! )

  22. #22
    Club Italia
    Guest
    je calibra uz pomoć pajsera i macole od 10 kg dalo bi se neš izvuć! )

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Daj se sredi Club Italia, ako toliko mrziš VW zašto onda mene često žicaš auto??? Daj ne budi kao ovi alfisti koji ne vide dalje od te šugave Alfe.
    BTW, ono što ti radiš sa Polom to nebi ni alfetina izdržala.

  24. #24
    ozujsko
    Guest
    a koji se ××××× tolko pjenite, vr6 je reko samo bi htio imati auto obicnog izgleda, znace estetski nedotjeran... koji ××××× odmah napadate golfa vr6 (nije bas neki uradak, ali i alfa je imala puno gorih stvari...)





    koji je ××××× tu lijep ???

  25. #25
    quattro
    Guest
    Da ,a sta je sa alfo 146 - neki sportas i dizajnerski dosezek ili obicno gomilo kovine? Alfa Arna?? 166? Mislim da svaka tvornica ina nesto ruzno, samo alfisti to ne shvačate...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •