Stranica 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikazujem rezultate 176 do 190 od 190

Tema: Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... koji je najbolji ?

  1. #176
    SEDICI
    Guest
    Slažem se sa dom-dom-om i nadovezujem da nikome nikada nebih htio poželjeti nešto takvo jer sam svjedok teške bolesti u obitelji .Bolje da neznate kako je to teško.

  2. #177
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa, čestitke na autu. Sigurno daje najviše gušta od presvetog trojstva pa makar bio i u dizel varijanti.


    A sad kaj se tiče tvog odgovora. Pa jasna je stvar da ćeš stati na stranu OS300 bez obzira kaj se trudiš upakirati odgovor u svijetlu objektivnog promatrača. Pa to nije nikakav problem. Problem je u tome da ako se ganjaš onda se ganjaš do kraja s bilo kakvim autom i kraj priče. Ili jednostavno odustaneš. Ostalo je filozofija. Svako je iznio svoje viđenje, a onaj koga zanima će sam donijeti zaključke i prepoznati pjesničku slobodu u opisu stvari.


    Nije mi stvarno jasno zašto toliko vadite neku moju uvrijeđenost ili poniženost? OS300 je sasipao silnu žuč i dobio je očekivane reakcije od većine. Nema tu neke dubine. Očito su mu krivo sjele stvari koje je pročitao i sasuo je drvlje i kamenje. Između ostaloga pucao je najviše na mene, ali to ne znači da postoji neka uvrijeđenost. Pa barem se to vidi iz odgovora i načina kojim su pisani. Jel ti to izvlačiš iz konstatacije da sam se sjetio njegovih riječi prilikom nedavnog ganjanja? Pa normalno da sam se sjetio pljuvanja po Opelu, dizanja Renaulta u nebesa. Ali to nije potvrda neke uvrijeđenosti.

    "prica je dobila novi epilog"
    -mislim da ne moram ponovno komentirati raspravu na ovoj temi (samo par strana unazad) jer je evidentno tko je zabrazdio i kakve je bila reakcija ostatka ekipe na forumu. I ta famozna "priča" je rezultat sadržaja u postovima tvog kolege.

    "Calibra Z. pobjedonosno opisuje taj hvalevrijedan pothvat"
    Ovo je tvoj doživljaj mojeg opisa duela s OS300. A tvoj kut gledanja je ipak na strani najboljeg prijatelja i njegove varijante odvijanja situacije. Medalja ima i drugu stranu. Stranu koja je ipak malo drugačija i realnija. Nema tu ničeg hvalevrijednog nego samo činjenično stanje.

    "tvoja prica nije nista drugo no dogadjaj zasnovan na emocijama"
    -opet donosiš zaključke o situaciji koju si čuo od kolege, a nisi sjedio u autu. Želiš da prepustim tipkovnicu cimeru koji je bio suvozač? Pa da čuješ i njegovu stranu kad ja po tebi očito lažem i preuveličavam! Moram priznati da mi nisi jasan.

    "i na svoj klasican opsezan nacin prezentirao kao svoju pobjedu"
    "mogu samo reci da je to iskljucivo virtualna pobjeda i da si njome samo pokusao jeftinim obrambenim mehanizmom (racionalizacijom) zadovoljiti ego"
    -pa daj ti meni onda objasni kaj se onda desilo jer vidim da si upućeniji od mene. Jel pišeš epove i za one koje ti opereš s Alfom?

    "ne bih zelio da ovim zavrsi poznanstvo (prijateljstvo)"
    -radi čega? Radi postova na forumu? Glupost.

  3. #178
    DKW_
    Guest
    Ovom kretenu koji je postao ovu sliku od sveg srca želim da mu se osuše bar dva ekstremiteta, a po mogućnosti svi plus mozak.

    Od××××, idiote, s foruma i ako ima Boga, nadaj se da te kod Tušilovića skrka kakva TIR hladnjača...

  4. #179
    DKW_
    Guest
    Zender Krleža, prvi hrvatski virtualni polemičar!

    ) ) )

  5. #180
    Calibra Zender
    Guest
    Ma mislim stvarno. Kad ti netko u postu napiše ajde ne seri više i ne laži tu na forumu, ali nemoj se ljutiti ja sam samo objektivan promatrač. Kaj da na to velim?

    Ajde idemo se izboriti za kupone ili neke štambilje, neku vrstu skalpa, koje ti poraženi na cesti treba predati nakon kaj ga opereš pa da to onda skeniramo i stavimo na net kao dokaz da se poraženi slaže sa svojim porazom. Dakle priznaje da je pošteno popušio, da nije šaltao na 5000rpm, da nije imao krive gume...

  6. #181
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Calibra, ne smijem ne odreagirati na tvoje posljednje napisano i to prvenstveno iz razloga sto vidim da si moj post dozivio previse osobno i potpuno krivo ga interpretirao.
    Procitaj sam svoje postove, osobito prvi, u kojem pored svega napisanog pojedinim upitima upucenim ostalima "zahtjevas" njihovo misljenje. Opet ti zelim napomeniti da moja misija nije stati u obranu najboljeg prijatelja i koliko god to tebi zvucalo grdo, nego biti objektivan, jer ipak sam ja u odnosu na vecinu ovdje prisutnih cuo i drugu stranu price. Neposten si kada me optuzujes da sam pristran i da te optuzujem za laz, ali pogledaj pojedine komentare drugih forumasa i vidjeti ces da ni njima to ne zvuci bas kao pobjeda, kao npr. bullit, VR6, rale, DKW, ...; Doc-a necu spominjati jer on po tvojoj tipizaciji spada u ne objektivne promatrace. I dalje tvrdim da je tvoj dogadjaj emotivno obojen, iako nisam sudjelovao u njemu, ali kao malo skolovaniji decko znam prepoznati elemente na osnovu kojih to i tvrdim. Izvlacio si iz konteksta cjeline moje pojedine recinice, i to samo one koje su tebi odgovarale tj. one koje su te najvise zabolile, a vjeruj mi uopce im to nije bila nakana. Za kraj mogu samo reci da su najjednostavnija rjesenja ujedno i najbolja, i da iz onog mog preopseznog posta jedino sto si trebao citirati i potvrditi je :" Ne zelim potencirati nikakve daljnje utrke ili slicne omjere snaga, ali ako si toliko siguran u svoju nadmoc i pobjedu, jedna nova "bitka" na istoj dionici ceste nece te previse zabrinjavati. Ako si pobjedio jednom, mislim da mozes i drugi put, pa onda slavodobitno osramoti OS 300 sa svojim bedastim i prepotennim izjavama o velicanju Renaulta. Ulog ne mora biti janje ili cuga, neka bude samo cast i to ona muska, a ja cu Vas obojicu pocastiti cugom i kao pravi momci komentirati dogadjaj i prekrasne djevojke koje setaju Osijekom. "

  7. #182
    Calibra Zender
    Guest
    Ajmo redom. Bullit je posrao oba auta i njihove sposobnosti za trkanje i niti slova nije komentirao borbu. Rale je ustvrdio da bi Vectra trebala biti brža. Isto je zaključio i VR6. Girrari je napomenuo da po njegovom ipak moja priča drži vodu. DKW je prvo bio zbunjen i tražio objašnjenje mog prvog posta i nakon toga ustvrdio da ili se ganjaš ili se ne ganjaš. S time je sve rekao. Ima još kaj da ti nije jasno ili ima još kaj treba ispraviti u tvojim viđenjima tuđih komentara?

    Evo opet malo copy/paste pa daj ti meni objasni kak sam ja trebao shvatiti rečeno:

    "nepotrebnom duelu izmedju Calibre i OS 300"
    -nisam znao da je duel definiran komunikacijom između 5, 6 ljudi koji su sudjelovali u raspravi.

    "pobjedonosno opisuje taj hvalevrijedan pothvat koji je toliko iscekivao"

    " dogadjaj zasnovan na emocijama"

    "mogu samo reci da je to iskljucivo virtualna pobjeda"
    -pa ne sjećam se da smo igrali Colina na kompu.

    "jeftinim obrambenim mehanizmom"


    To nije opis objektivnog promatrača ma koliko se ti to trudio biti.

    I daj molim te prestani pisati velika slova kad mi se obraćaš jer je to stvarno smiješno. I još jedna stvar, molio bih te da više ne komentiraš neku moju navodnu uvrijeđenost i te fore jer moram priznati da mi te spike već lagano idu na živce. Pa nemamo 12 godina!

    I da se osvrenem na tvoj zadnji citati. Kaj OS300 treba nekog tko će ga zastupati na forumu? Kaj nakon onog kaj je bilo više ne želi dolaziti na forum? Meni se čini da se on našao uvrijeđen i sad bi htio repete na istoj dionici. I kaj ako opet posrne? Onda idemo nabaciti trke najbolji od 5? Pa od 7? Imao je priliku u al pari situaciji, "a moj je ego u onoj virtualnoj borbi zadovoljen".

  8. #183
    T-IE
    Guest
    "Moj ego je zadovoljen" )

    Joj Calibra kad te uhvatim sa GTI-jem ) ) )


  9. #184
    V6
    Guest
    ne nasmijavaj me, uvijek kada netko spomene "kralja gti" dvojka sjetim se kako me jednom davno preletio sa preko 200 da bi ja najednom iza njega usao u maglu niotkud a to golf dvica crna stakla stoji sa strane sav u dimu i smradu ulja i guma. Pitam decki treba pomoc, a dva golobrada: ma ne, samo je "malo zakuhal"

    Mozda jos ima par dobrih, ali budimo realni to su auti stari preko 15 godina i bar 200.000 do 300.000 km - kramp.
    Bio talijan, francuz ili nijemac.

  10. #185
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Vidim C. da s tobom necu izaci na cisto. Tvrdoglav si i uporan, i tvoja mora biti zadnja. Stalo nesto izvrces sebi u korist da mi to vec postaje zabavno. Ispada po tvom da je samo tvoja prica validna, a osobe xx i xy u drugom autu izmisljaju. Naravno da OS ne treba advokata, jer on je svoje rekao. Meni si nasao bacati maglu u oci i govoriti da nisi uvrijedjen. Takve infantilne spike mozes prodavati klincima iz naselka. Pa covjece temu si mu posvetio !!! Slao si mu X-SMS da se javi na forum !!!

    Isto tako mogao si vidjeti da se uopce nisam 2 ili 3 dana javljao nakon hvalevrijednog dogadjaja, jer bolio me ××××× za vase natjerivanje i gledao sam na to kao na vremensku prognozu za sutra. Javio sam se iz iskljucivo jednog razloga, a to je da primirim strasti i iznesem svoj komentar, koji u svom prvom postu sam trazis od drugih. Mogao si onda napisati kao opasku, Alfa 147... nemoj se javljati !!!
    BTW, ako si i pobjedio u okrsaju, onda budi frajer pa omoguci revansicu, i to sa najjednostavnijim odgovorom, da ili ne!!!

  11. #186
    -Suzuki-
    Guest
    Ma koja Alfa, Calibra i ostala ××××××...Šta 105 KS, kud to ide, baš nigdje !!! Sjednem za motor i iskidam vas svekao najobićnije kante !!!

  12. #187
    T-IE
    Guest
    V6, ne moraš odmah pljuvat po GTI-ju, prvo, onaj moj post je šala (zeka, zeka kako bi rekao dkw), a drugo koda ja ne znam da su 2 GTI manje više isfurani krampovi sa 200000 i više km (premda ima i iznimaka koji su u još relativno dobrom stanju i iako se kaže "svaki cigan svoga konja hvali" ja nekako svoga svrstavam u ovu drugu skupinu). Ne znam što hoćeš dokazat sa onim: pretekli su me pa su ostali u dimu, bla, bla? Takve primjere bolje nemoj ni spominjat, jer svako na forumu ima bar jednu priču kako je nekome otišao motor (ja ih imam 3).

  13. #188
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa, kaj si ostao bez komenatra na to da si ipak bio u krivu glede navođenja tuđih izjava o događaju koje kao potvrđuju tvoje riječi?! Preko toga si samo prošao, a kako si samo sigurno navodio iskrivljene navode!

    Veliš da OS300 ima još dvoje koji potvrđuju njegovu priču. Eto imam i ja cimera koji je bio sa mnom i još jednu žensku koja ja sjedila iza. I oni su situaciju vidjeli isto kao i ja. I kaj sad?

    Zabavno ti je ovo prepucavanje? Meni nije. Da sam ja popušio rekao bih tako i đenja. Ali neee. Sad treba i revanš pa da onda vidimo. A i u nedostatku argumenata počinje se pucati i na osobnoj osnovi. Ma srest ćemo se već na cesti.

    Slao sam xms? Jesam jer se OS300 nije javljao na forum pa je glupo da čekam odgovor 3, 4 dana. Ipak se i njega dotiče tema. A temu sam otvorio s njegovim nickom zato da budem siguran da će ju otvoriti i ništa više.

    Do sada nije bilo niti trunke uvrijeđenosti s moje strane, ali izjave poput ove: "infantilne spike mozes prodavati", ipak ne sjedaju najbolje. Možda sam i ja vas krivo procijenio. A ti i dalje traži uvrijeđenost i komentiraj ju, a jedina reakcija koju budeš izazvao kod mene je smijeh. Čak mi više s tim niti ne dižeš živac.

    Jedina donekle logična stvar koju je napisao je da je šaltao na nekih 5000 rpm jer to na niti koji način ne mogu sa 100%-tnom sigurnošću opovrgnuti. Mogu samo reći da se ganjao isto kao i ja, a da li je šaltao na 5000 ili 6000 rpm je njegova stvar. Ili se ganjaš ili ne pa ne pričaš pa jesmo se malo ganjali, ali ja nisam stiskao do kraja.

    Tvoj komentar je dobrodošao, ali to ne isključuje moju reakciju i odgovor. I ovo je vrlo vjerojatno posljednji na ovoj temi. S vjetrenjačama se više ne mislim boriti. Rekao sam kaj sam imao za reći.

  14. #189
    Ha-Ha
    Guest
    Daleko najbolji su američki automobili, vi neznalice jedne!

  15. #190
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    slow down C., ovo je ipak igra bez tenzija. Bar se nakon ovih trakavicastih tekstova slazemo u necemu, a to su, citiram: "I ovo je vrlo vjerojatno posljednji na ovoj temi. S vjetrenjačama se više ne mislim boriti. Rekao sam kaj sam imao za reći."
    Ovo s vjetrenjacama mi je super, to cu iskoristiti za ubuduce (nemoj naplatiti autorska prava iako si zagorec) ) ) )
    BTW, sorry ako su pojedine moje recenice u tebi izazvale negodovanje ili te uvrijedile iako nisam imao takovu namjeru. Kod nas u "selu" znaju reci: "Ko se ljuti, uvalim mu kruti" (cudno neko selo???) ) )
    Pozdrav!

Slične teme

  1. Britanci, Njemci, Japanci, Talijani, itd.
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 15-10-2003, 20:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •