Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 190

Tema: Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... koji je najbolji ?

  1. #51
    ŠULE
    Guest
    Calibro što se Renaultove orijentacije na sport tiče ona je uvijek bila prisutna a kako stvari stoje biti će i dalje, naravno sa pokrićem.

  2. #52
    OS-300
    Guest
    Alfa... ) )

    Toliko sam bio "oduševljen" sa Alfom prošle godine na Grobniku da mi se nije dalo niti jednu provozati.A svi ti likovi tamo su bili primjer jedne izdeformirane i iskompleksirane populacije.Bože,nemoj dati da i ja postanem jedan od njih... ) )

  3. #53
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa147, protiv zakona fizike se ne može. A pogotovo ne u ultra kratkom zavoju pod 90 stupnjeva! Veliki i težak auto tu ne može apsolutno ništa 147-ici!

    Daj se sjeti kaj se desilo kad sam s tvojom 147-icom uletio u raskršće i proklizao preko nosa, ali ipak vratio auto i šišnuo onu kantu. Misliš da bi to s tenkom A6 bilo izvedivo? Mislim da bi ili otišli preko nosa na rubnik ili eventualno u zadnji kraj auta ipred nas. A da si na Alfi imao bolje gume vjerujem da ne bi niti proklizali!

  4. #54
    Dom-Dom
    Guest
    OS-300 pa koji si quratz uopće radil onda na Grobniku , ako su to bili sve po tebi debili.Ja da Mercedes ima svoj meeting nebi išel ni pod razno.Čini mi se stari da se i ti polako gubiš sa svojim sranjima.

  5. #55
    Alfa 147
    Guest
    gosp. Šule ) , nazalost nisam i bilo sto da napisem bila bi laz. Vase iskustvo ?

  6. #56
    Alfa 147
    Guest
    CZ, vidjet cemo kad promjenim gume, mislim stavit iste kao na 6-ici Premium Contact ili Good Year F1, pa cemo onda vidjet vrijede li tvoji zakoni fizike ili moji iskustveni )

  7. #57
    OS-300
    Guest
    Slijedeći put svakako idem...nikako ne smijem propustiti taj frik show i one legendarne špagete. ) ) )

    Još nešto,ili su alfisti tako loši vozači ili Alfa nije ni za qurac...
    Na onoj 156-ci V6 nakon nekoliko sati vožnje se raspao mijenjač...objasni mi taj fenomen?

  8. #58
    DKW_
    Guest
    E, mogu si zamisliti freak-show na skupljnju vlasnika VW-a...

    U životu nisam čuo da se na kakvoj Alfi raspala getriba.

    Motor, elektrika, to možda, ali getriba-nikad čuo...

    Osim toga, OS-300, što je zapravo tvoj point? Koja je tvoja "misao vodilja" u svemu ovome? Srat po Alfi i vlasnicima iste tek toliko, iz sporta?

  9. #59
    yello!
    Guest

  10. #60
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa147, s novim gumama te čeka preporod! I drago mi je da nisi ti taj za kojeg te smatrao 206-os jer su ganjanja pokraj Europe najjadniji oblik primitivizma.

  11. #61
    Alfa 147
    Guest
    Decki, uzeo sam si za slobodno zastupati Alfu jer trenutno nema INTCP-a pa neko mora odrzavati tenziju foruma sto ga i cini zanimljivijim, naravno INTCP-a je nenad××××v pa ga umoljavam da se vrati na tron zastitnika "svetog grba". ) )

  12. #62
    OS-300
    Guest
    DKW,to o 156-ci nisam ja izmislio,nego nam se vlasnik auto kuće Laus iz Osijeka žalio da su mu citiram "kreteni" sj.... mijenjač na testnom autu.

    Alfa 147,glede tvoje opaske o mom coupe-u kao kvazi sportivu,samo ću te podsjetiti na onaj za tebe nemio događaj kada te je jad od Golf trice oprao u izravnom okršaju.Da li uopće moram napomenuti da je taj Golf imao samo 75 ks....I da stvar bude još jadnija,taj si isti dan potpuno pokisao otišao do ovlaštenog servisa raspitivati se za chip i softwear-e.
    Mislim da više nije potrebno pisati o tvome sportivu.... ) )

    P.S. kada se budeš htio trkati,uzmi A6-cu od starog... ) ) )

  13. #63
    DKW_
    Guest
    Da, baš me zanima tko je to testirao AR 156 u Osijeku?

    Auto-prilog "Glasa Slavonije"?

    Give me a break...

  14. #64
    Alfa 147
    Guest
    BTW OS-300, sto se tice onog golfa III upitna je njegova snaga od 75 KS. Na kanti nije ni pisalo koji je motor, a i taj streetracing uopce nije bio mjerilo jer se s moje strane cesta suzavala, a mjesta za manevar premalo.

    DKW_ Ostavi "Glas Slavonije" na miru, kakav god da je , slavonski je !

  15. #65
    ŠULE
    Guest
    Daj, daj malo pikanterija u svezi tog dvoboja Os.

  16. #66
    OS-300
    Guest
    DKW,ta je 156-ca ona ista koja je bila na Grobniku,znači boje bijele kave 2,5 V6...a tvoju regionalni diskriminaciju neću uopće komentirati!Purgerski ubermenschu...

  17. #67
    DKW_
    Guest
    Onda tko je "testirao" tu Alfu da je uspio sjebat getribu?

  18. #68
    OS-300
    Guest
    Ma Šule taj dan je bio dno dna u njegovoj sportivo biografiji... ) ) )
    Neću mu soliti ranu sa detaljima,ali ideja o chipu ga drži još i dan danas,toliko je bolilo to poniženje...Noćna mora svakog alfiste ga je pogodila ko šestotonski betonski blok...

    DKW,ti i ja... samo reci kada...od ZG do Rijeke...pa osvijetli obraz sportskom srcu...Gorski kotar će se zvati tvoja noćna mora... ) ) )

  19. #69
    OS-300
    Guest
    Tko ju je vozio?Mene pitaš...Pa 4 sata su joj alfisti vadili mast na onoj pisti...Da,4 sata su bila dovoljna! ) ) )

  20. #70
    cezy_
    Guest
    Stricek DKW,ni to sa getribom nista.Slusajte sad ovo.AUTO BILD Br.14 APRIL 2000.Tip je kupio,njemac neki(LJAK SE),u sijecnju 1998 AR 156 2.0 ts sa sportpaketom.Prva voznja zavrsila je nakon 5 kilometara,MOTORSCHADEN,Novi motor je imao rupicu u blocku,nakon toga, skripi straznja osovina,Steuergäret kaputt,Uskrs 98,Voznja na odmor zavrsava nakon 50 km,Opet je motor rikno.Airbag kontrolna lampica stalno svijetli,siber se neda normalno zatvorit.Februar 2000,prokisnjavanje,sve je unutra mokro,sofersajba ne dihta i morali su je mijenjat.I to sve do 40 000km,tvrdi tip.Mislim kak izgleda to je i zasluzil i sigurno je radio gluposti sa autom ali ovo je ipak prevec.

  21. #71
    Alfa 147
    Guest
    ... malo sutra su to bili alfisti, to su bili "sateliti" jer ni jedan normalan alfist nece s mjenjacem kao s motikom.

    Nema se Šule tu sto pricati jer spur s golfom nije bio pravi, a jedino sto priznajem je da sam prekasno odlucio preteci kantu sto mi se i osvetilo. Stara narodna poslovica zbori : " Tko radi taj i grijesi !"

  22. #72
    GTI FOREVER1
    Guest
    Eh sjedim ja na kafi neki dan sa jaranom i nako gledamo kroz izlog i u tom momentu dolazi AR 156 crvene boje i neke ××××ne felgice tek oprana a dan tmuran i usran.I u isti glas govorimo jedan drugom "Kad-tad...." makar za 10g.
    I nastavim piti kafu usranog i tmurnog dana sa osmijehom na licu.

    Ma nek pucaju i getribe i sajbe i motori ja kad vidim 156 meni se pojavi osmijeh na licu i boli me ××××× za kvalitet i sve ostalo.Mislim da to pretice i trajnost i sve ostalo barem kod ljudi koji na auto ne gledaju kao na prevozno sredstvo... ) ) )

  23. #73
    Audi 100
    Guest
    Reci te vi sta hocete ali njemacki auti su uvijek bili pojam luksuza i kvalitete. Talijani i francuzi - suprotno!

  24. #74
    DKW_
    Guest
    OS-300, može. Samo me podsjeti sa čim ćeš se ti vozit?

    ... by the way, i sam sam rekao da je sve ispod 140 KS na Alfama besmisleno, kad su tak teške. I ovih mojih 144 KS je zapravo minimum, 9.4 s od 0-100 je fakat minimum nečega što se zove "dobro ubrzanje"....

    Trogir-Zagreb 4:20 (AR 146 1.8 144 KS)

    Zagreb-Crikva 1:45. (AR 164 TSS, 144 KS)

    A taj švabo je baš naletio....
    ništa od tih kvarova ja nemam na 156/1998. Valjda se pokažu kasnije... Zasada ne prokišnjava, sve radi ko novo..


  25. #75
    Girrari
    Guest
    Slabo DKW, slabo... )

    Split-Zagreb 5h minus pauza za ručak u restoranu Marko (××××na punjena pljsekavica) od 30 min.

    Auto: FIAT Punto 60 KS, stražnja polukruta, Michelin Energy- Plastikus širina 165. Tokom puta 3X opran (BMW 330 Ci, Mazda Premacy i Audi A4 1.8 na autoputu Zg-Ka). Žena veli; nikad više samnom na more.
    Morao sam si dati oduška; do Splita sam putovao 7.5 sati u koloni od 100000 km.

Slične teme

  1. Britanci, Njemci, Japanci, Talijani, itd.
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 15-10-2003, 20:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •