Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 190

Tema: Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... koji je najbolji ?

  1. #1
    Alfa 147
    Guest
    Forum, kao sto naslov glavne teme govori, imao je smisla i odredjenog cara, ali sada kao da se razvodnio i to sa velikom masom nepripadajucih likova, koji svojim mentalnim devijacijama pokusavaju unistiti sam kostur ovog foruma i od njega napraviti neku infantilnu pricaonicu. Na zalost, izgleda da su se i okorjeli, iskonski forumisti zasitili svega, i da je i u njima doslo do zamora materijala te samo gledaju i ne cine nista kako bi zaustavili propadanje potonjeg.
    Dragi forumisti, znalci i sveznalice, entuzijasti i zaljubljenici u automobile, probudite se i ucinite da ovaj forum ponovno zasja u punom sjaju i ne dozvolite da propada Vama pred ocima !
    (pljesak mnostva ispunio je dvoranu i narod, svi u isti glas, poviknuo)
    "Zivio kum Rooswelt, zivio" !!! )

  2. #2
    OS-300
    Guest

  3. #3
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ha haha, os-300 , svaka cast... )

  4. #4
    Alfa 147
    Guest

  5. #5
    OS-300
    Guest

  6. #6
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Vracam ovu temu "kritiku-molbu" na vrh foruma da pojedini pojedinci procitaju ili ponovo procitaju post, a ujedno i poruka upomoc glavnom i odgovornom da je ovo krajnji rok za neku radikalnu promjenu. Mislim da se vise na ovakav forum ne isplati javljati ili slati upite, jer krajnje me degradira sudjelovanje i iscitavanje ovakovih baljezgarija.

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Nego, jesi li ti konačno ugradio kakav bypass u elektroniku svog auta da se dobije onih 125 KS a ne ovih jadnih 105 KS na previše kila? Alfa ne smije imat manje od 140 KS. Jednostavno ne smije, jer je teška, a malo konja s puno kila nikako nije Cuore sportivo (glupo je da te pere netko sa kakvim, recimo, klijom...)

  8. #8
    DKW_
    Guest
    ...Ponekad se pitam da li sam ipak trebao kupit 2.0 umjesto 1.8.....

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, a kaj veli stanje na pumpi? Jel se potrošnja kad spusti na jednocifren iznos? Kakav je prosjek?

  10. #10
    Alfa 147
    Guest
    ) Deda, mudar si Ti covjek, ×××× me ovih 105 talijanskih konja,istina... Cekam da kod mene u ovlastenom servisu dobiju software, pa necu morati nista mijenjati nego programski promijeniti parametre(tako oni tvrde), a i dobijam garanciju na motor sto mi je i najbitnije u cijeloj prici.


    Perem ja brate sve sto stignem pa i ljuce pile kad treba, jer osim konja treba imati i znanja i čuke !

  11. #11
    DKW_
    Guest
    Grad, žurba, streetracing, krenistani...


    12.5 i to ti je to...

  12. #12
    OS-300
    Guest
    Bravo Alfa...pet iz zalaganja.A iz praktičnog dijela i dalje dovoljan.Možeš sjesti! ) )

    Evo malo ovacija za uloženi trud...zaslužio si. ) )

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    DKW to ti je tak,da si kupil 2.0 nakon 6 metara bi ti i ta bila spora, konja fakat nikad dosta, vjeruj mi.

  14. #14
    ŠULE
    Guest
    Alfisti možete li mi, ali finim riječima prijeneti kakav je to osjećaj kad vas u vašim ikonama tipa 2.0TS selespeed - cuore sportivo, šamara nekakva Ibiza sa pogonom na plinsko ulje.
    Krajnje sam ozbiljan!

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Šule , mene to uopće ne dira.Takve aute si pretežno kupuju razni iskompleksirani manijaci, i onda voze na nož samo da bi bili brži od Alfe ili BMW-a.Samo nek oni uživaju u svojim TDI-ima i snifaju miris nafte.Meni je Alfa 147 sa 105 KS draža od bilo koje Škode ili Seata sa 180 KS.

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Jedan lik koji ima Alfu 156 2.0 JTS SW žali se da mu auto po gradu troši 16 lit. Jad. Neznam koji Passat od 150ks troši toliko.

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Ja još nisam vidio nekoga u TDI-ju da vozi na nož ili sl. a dnevno u prosjeku radim 100km. Bit će da opet netko ima bujnu maštu.

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE o bolesnoj mašti samo tolko, da JTS ne može trošiti 16 litara po gradu i da ima 22 cola kotače.A to da ti nisi vidio da se tdi piloti naganjaju, ti nisi puno toga vidio , ali to je tvoj problem.

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Stari je sa 166-icom do sada napravio cca 9000 kilometara i svo to vrijeme nije poništavao kilometražu na putnom kompjuteru. Prosječna potrošnja za tu kompletnu kilomeražu je 10.6 litara. Nije pretejrano brz, ali se niti ne vuče po cesti. Kad je auto u mojim rukama ja ga mastim. Te bi kilometre mogli svrstati u kombinirani način vožnje (grad plus otvorena cesta).
    Gradska vožnja Zagrebom očito pojede dodatne litre.

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Pazi, kad lik sam kaže da mu toliko troši, onda stvarno nema razloga da mu ne vjerujem. A dal je ta potrošnja normalna ili ne to ne znam, niti me je briga.

    Dom-dom, pa baš mi je drago što još nisam sreo nekog ludog TDI pilota jer ako tako divljaju kako ti kažeš onda su i oni u neposrednoj blizini ugroženi od mogućeg sudara i to ne smatram problemom kako ti kažeš.

  21. #21
    Alfa 147
    Guest
    T-IE, ne znam zasto mislis da se sa TDI ne moze divljat ili sl., mislim ja kad vozim A6-icu divljam bez ×××××ti, a i nije mi bas previse jasna opaska; citiram : "pa baš mi je drago što još nisam sreo nekog ludog TDI pilota jer ako tako divljaju kako ti kažeš onda su i oni u neposrednoj blizini ugroženi od mogućeg sudara i to ne smatram problemom kako ti kažeš. "

  22. #22
    Alfa 147
    Guest
    ... osobno mi je draze ludovat u Alfi iako ima manje konja. Sinoc sam sapro 145-icu u street-racingu i ××××ga, bit je u umijecu i velicini muda ) .

  23. #23
    xan22to
    Guest
    JAPANCI!!!!!! uvijek su bili i će bit!

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Pa normalno da se može divljat sa TDI-jem kako ne, TDI ide skoro kao benzinac, ali po meni divljanje s TDI-jem spada više u iznimku nego u pravilo. Jer da baš svaki vozač TDI-ja (Octavije, Passata i sl.) divlja po cesti to ne vjerujem. A ti možeš i s SDI-jem divljat po cesti u skladu s njegovim performansama.
    A ne znam što ti nije jasno kod one moje izjave? Pa ako TDI vozači tako divljaju po cesti normalno je da više riskiraju sudar, i sad ako ja vozim u blizini takvog postoji velika mogućnost da i ja postanem sudionikom potencijalnog sudara.

  25. #25
    Mazdohist
    Guest
    Talijani - uvijek originalni u dizajnu, ali upitne kvalitete

    Njemci - kod nas pretjerano favorizirani, jedino trolist Audi, BMW i Mercedes donekle opravdavaju staru "švabo je švabo"

    Japanci - svatko zna da su najpouzdaniji ali isto tako i najbezličniji (čast iznimkama)

    Francuzi - uvijek simpatični, najudobniji ali kvaliteta...hm.

    Eto

Slične teme

  1. Britanci, Njemci, Japanci, Talijani, itd.
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 15-10-2003, 20:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •