Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Stiže Punto Abarth

  1. #1
    veljo
    Guest
    Po pisanjima trebao bi se ugrađivat motor 2.0 s turbo punjacem i trebao bi razvijat 190ks,najavljen izlazak ljeto 2003,zivi bili pa vidjeli sta moze mali punto

  2. #2
    M1
    Guest
    uf...ako je to istina,to ce biti prava zvijer. ) ) )

  3. #3
    Hondo_
    Guest
    Konačno dostojan nasljednik Una Turba i Punta GT.

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    To mi se već sviđa i to jako!!!!!!!!!

  5. #5
    mickeyy
    Guest
    jebate u fiat coupeu taj isti motorr imaoo jee 220ks,a sad 190,pa sta idemo u nazadd ljudii,koja je to shema fiata????

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Mickey za Punto je 190 KS čisto OK.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ma sve je to divno i krasno, ali dajte mi recite odakle dolazite do tih informacija!? Isto je i sa onim Stilom sa 2.0 TB motorom. Lepo bi to bilo, ali bojim se da ne bu.
    Otkrijte izvore!

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    I može koja slika!!!!!!!

  9. #9
    mickeyy
    Guest
    ja znam iz pouzdanih izvora,inace radim u fiatu,zamjenik sam Luce di Montezemola,on mi je ljeva ruka

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Kad vas kupi VW i kad u punta ugradi 1.8t, onda će bit prava pila, a dotada...

  11. #11
    doc
    Guest
    girrari, za Stilo turbo je pisalo na :URL=http://www.autoweb.hr:www.autoweb.hr:/URL:

  12. #12
    doc
    Guest
    evo linka za Stilo turbo :URL=http://www.autoweb.hr/autozine/index.php?sectID=9&storyID=1958:stranica:/URL:

  13. #13
    c e z y
    Guest
    ×××××,onda nesmem svog vise Ajbart zvat.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    THX Dottore, ali me zapravo više zanima ovaj Punto Abarth; on bi mi mogao postati potencijalna lovina.

  15. #15
    INTCP
    Guest
    Ma Puntu fali dobra 1.4 sa 105 ks. Jedan 2.0 sa 150 ks i eventualno taj turbak sa 190 ks.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Puntu fale:
    1.4 motor sa nekakvih 95 KS
    1.6 motor sa cca. 120 KS

    1.8 iz HGT-a bi izbacio, a umjesto njega stavio 1.8 TB sa cca. 185 KS. Taj bi se onda s pravom zvao Abarth. Neka se konzultiraju s Novitecom.

    Tek tada bi to bila prava ponuda.
    1.2 8v- 60 KS
    1.2 16v- 80 KS
    1.4 16v- 95 KS
    1.6 16v- 120 KS (Sporting)
    1.8 TB- 185 KS (Abarth)

  17. #17
    INTCP
    Guest
    Ipak ja mislim da bi bilo bolje da 1.4 ima barem 100 ks. Ovaj šta je najavljen sa 95 ks, s njim baš nisma zadovoljan. Škoda ima 1.4 sa 100 ks.

  18. #18
    INTCP
    Guest
    Isto tako malo je glupo da Fiat ima 1.6 iste snage kao alfa.
    Kad alfa uvede JTS, neka daju fiatu twin sparkove. )

  19. #19
    c e z y
    Guest
    Je samo kaj skoda sa 100ks ide ko fiat sa 80ks,tak da nema beda
    A mislim da fali jedan mali diesel,npr.ona studija narandasta,neznam sad kak se zove,imo je neki 1,2 diesel koji je satro trosio 3 litre.Zakaj ga ne stave u punta sad,nemora trosit tri,nek trosi 4,5l ali nek ima jedno 75ks i biti ce mrak motor.
    Ovaj 1,9 kaj sad ugraduju,je kao prvo tezak i kvari dinamiku,kao drugo nemre se nosit sa polovim 1,4 tdi ili sa renaultovim 1,5 dci-om,a puno jaci i brzi od njih nije.Bas je danas na ampelu stajo kraj mene jedan sa pet vrata u onoj baby blue metalic farbi,i autic je jos uvijek lip,cak se i prodaje solidno,samo treba te neke stvari iz organizirat pa ce bit jos bolje.

Slične teme

  1. Stiže Fabia RS
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 06-04-2003, 01:03
  2. Abarth
    By Sport in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-12-2002, 00:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •