Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: ZAŠTO TOYOTA NOSI EPITET NAJPOUZDANIJEG ???

  1. #1
    no name
    Guest


    Eto dočekali smo i to maraton test toyote.
    Čujte, ××××ga ja non stop ovdje slušam kako se fiati kvare a moj preko deset godina star neće ni da žarulja pregori, i na drugo strani slušam o tim japancima, pa onda da je honda bolja od alfe, da je mazda ljepša, da je toyota kvalitetnija i pouzdanija, a da nissan i nije japanac ?!?!. I sada si ja mislim ajde pa nije toliko ružna, ovi koji ju voze hvale je do bola, a ××××ga danas nitko neće svaki dan u servis (kao ja) nego oće....užitak u vožnji.

    I sad ja čitam rezultate testa. Pa ×××××u mater, 15.000 km već dva puta ga šlepaju, te servisi, te crijevo, te cvili ručna, te se uključuje safe mod, onda neide preko 2000 okr, onda još krepaju lambdne sonde.....a pa u××××× i pouzdanost. Bilo ja tamo mnogih testova ali pa ×××××i i novinarska noga i sve pa auto ima samo 15.000 km. Vidim da im slijedi krvavih 100.000 km sa tom "kvalitetnom japanskom toyotom" koja je po ljestvicama ispred....

    PA ljudi dragi ovo nema opravdanje, neme !!! Kao ni kad vw polu škripi unutrašnjost. To su sve "epiteti" koje u "predrasudama" prate talijane. Pa da se meni dogodi u 15.000 na deset godina starom fiatu takva ×××××× auto bi bio odmah u oglasiku.

    ××××ga, i ja sam zapeo malo za tu toyotu, ali bogati i potrošnja je koma, taj toliko hvaljeni vvti "ceca" skoro dobrih 9 litara. I to kako naveli na istim dionicama. Pa čovjeće auti dvije klase iznad od prije 10,15 godina dvo litraši su cuclali samo 10, 11 litara.
    TA toyota po meni ima da troši u prosjeku oko 7, da bi to bilo solidno, a moglo bi i oko 6,5 ipak smo na pragu 2003, a ne 1988....

    Najbolja je fora oni plusevi u tablicama prvo ide pouzdanost. Hahahaha.
    PO mom računu do 100.000 ima još cca 12 kvarova i šlepanja. zato valjda japanci daju onakve garancije, 100.000 ili tri godine, samo što nakon toga ???

    I za kraj, ako je toliko dobra, toliko fantastična kako to da je u usporednom testu skoro zadnja, jedva je pobijedila 5 godina stari opel astru....
    Stilo, 307, megane....sve jedan bolji od drugih.


  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Naravno da je tebi, konju jedan, test polupismenog novinara dokazao da su svi japanski auti sugavi. Bravo! A posto su japanski auti sugavi to jednostavno znaci da su talijanski zapravo dobri! I jednostavno nastavimo zakljucivati dalje da je tvoj, bas taj fiat koji ti imas najkvalitetniji auto na svijetu!


  3. #3
    mytbyte
    Guest
    No name,

    ajde ti lijepo pročitaj neke druge recenzije Corolle u relevantnijim STRANIM TALIJANSKIM magazinima pa ćeš vidjeti da o 99% stvari koje AK predbacuje Corolli nema niti riječi. D4D troši nešto više od drugih i po tvorničkim specifikacijama, a 1.6 benzinac troši 10,3 po gradu ako ga se pazi sad: DIVLJAČKI stiska...naravno da je trebalo izmisliti zamjerke...jer kad recimo za Peugeot kažu da im je trošio više od deklariranoga onda UVIJEK naglase da su ga "sportski" vozili i da je to normalno???
    Ja sada (zima) trošim 10 l po gradu s time da je motor na 1500 om u leru...po ljeti sam trošio do 9,5 normalno se vozeći...
    Ne sjećam se kada je Auto klub stavio neki talijanski ili francuski auto na hard test, gdje im je 307, Stilo,zakaj im to ne daju na testiranje ...upravo zato što bi se događale i gore stvari...!!!

  4. #4
    Vedo
    Guest
    E moji dečki,kada je trebalo srat po Njemcima bili ste prvi,a gdje ste sada?
    Sakrili ste se u mišju rupu.Sada izmišljate koje kakve izlike,a nemožete priznat neminovno.

    Baš Vas žalim. )

  5. #5
    King of road
    Guest
    No name imaš ti potpuno pravo!
    Ali ima još nešto s tim "kosookim" autima:kad ga razbiješ(ili ti se pokvari-šta je lako moguće)djelovi su skupi za popizdit(jer ih naravno moraju dofurat iz one vuko××××ne) a onda kad ga prodaješ nemožeš dobit za njega ni pola onog šta si dao!

  6. #6
    no name !!!
    Guest
    tako je king !

    mytbyte, ne boli me toliko potrošnja koliko "šlepanje" novog "pouzdanog" japanskog automobila, nema 550.000 nego samo 15.000....
    A potrošnja je previsoka, za taj hvaljeni motor, za vvti, za 1.6 na pragu 2003 kada uvode vodik i što ja znam sve ne, ne razumije kako se usuđuju uopće izbaciti na tržište takvog potrošaća, i još ktome tako "pouzdanog".


  7. #7
    najpouzdaniji!
    Guest
    skotovi!
    vozite svoja sugava ×××××× i ne kenjajte po japancima, jer ne znate sta pricate!

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    King,

    daj malo provjeri prije nego bubneš...cijene dijelova za japance su u istom rangu kao i za sve druge marke osim elitinih...nekad je bilo tako kad su japanci bili rijetki, pogotovo kod nas...danas se mnogi dijelovi i modeli proizvode u Europi i zbog toga, nažalost, ponešto trpi kvaliteta...ali i opet su prvi po pouzdanoszi što znači da su europski auti sve gori i gori...

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    no name,

    gdje piše išta o šlepanju? motor je radio na 2000 o/m i novinar je stigao do servisa bez ičije pomoći...a pravu potrošnju sam ti napisao i objasnio kako glasnogovornik francuskih prozvođača, Auto Klub, "pošteno" tretira aute koje testiraju...imaju dvostruka mjerila, ovisno s kim su dobri...

  10. #10
    no name !!
    Guest
    ah vidit ćemo što će sve biti do 100.000 i dali će i dalje japanci sloviti kao pouzdani...

  11. #11
    3200 GT
    Guest
    Kada gospodo već "pljujete" po japancima tj. toyoti znajte da svaka marka ima po neki loš pojedinačni proizvod odnosno uvijek se možete namjeriti na loš automobil.
    Zašto nosi epitet najpouzdanijeg automobila????
    Vjerojatno zato što su njihova vozila najmanje na popravku, što su i dokazale različite ne ovisne ankete u svijetu, a zadnji puta je provedena u nama dragoj Njemačkoj.

  12. #12
    Puntolino_
    Guest
    Dečki morate biti svjesni da se u auto industriji sve mijenja i to su korjenite promjene u zadnjih nekoliko godina. Zašto se onda nebi promjenila i pouzdanost japanskih auta. Znate li da se corolla slaže u engleskoj i da je večina dijelova iz europe? Mislim da se radi u japanu da bi bila puno kvalitetnija. A isto tako mislim da je želja za zaradom veća od želje za kvalitetom pa se špara i svaki novi auto je manje kvalitetan od starije linije odnosno šlampavije složen.
    Moj stari ima stariju liniju corolle staru god. dana sa 1.4VVTi motorom. U mješanoj vožnji potroši oko 8l a na otvorenoj cesti oko 7l što i nije pretjerano uspoređujući ga s mojim autom za trečinu slabijim i 8V a ne 16.
    U ovih 15ak tis. km stari nije imao problema, išo je na jedan servis koji košta 500kn gdje je samo promjenjeno ulje. Ljutilo ga je kaj mu nisu na servisu niti obrisali motor malo od prašine, al ×××× ga. Serviseri su mu rekli da je ta stara linija iako ružnija od nove, daleko kvalitetnija jer ima recimo neovisan stražnji ovjes... A ide ko vrag samo mu je okretni moment dosta visoko na 4800o/min pa zato potroši malo više nego inaće, da žuti malo smanje broj okretaja okretnog momenta, taj motor bi bio za čistu peticu, ovak se ipak može malo prigovoriti potrošnji.

  13. #13
    Hondo_
    Guest
    Opet tu nekakvi no name likovi prodaju znanje. Ajde objasnite mi sljedeće: Hrvatski zastupnik Toyote je dao auto na 'hard' test gru×××× diletanata koji izdaju časopis, naravno jer je to bila dobra marketinška prilika. Na stranu sad što su ovi jadnici tražili dlaku u jajetu da bi ispali veći popovi od pape, ali Toyotin zastupnik i sama Toyota su se to osudili učiniti. Dati auto kvazinovinarima da mu vade mast i da pišu o tome.
    Gdje je tu recimo slavni Renault koji vodi po prodaji u HR? Kome su oni dali da izvede 'hard test' recimo Clia ili Meganea ili Lagune? Ili zastupnik Peugeota, ili slavni Zubak sa VW grupom? U isto vrijeme Japanci (zastupnici) to rade. Ne tako davno je bio 'mini hard test' Mazde u večernjaku.
    Možda sam slabo obavješten jer baš ne pratim Hrvatske revije, ali koliko znam nitko nije ovo učinio od zastupnika Evropskih marki. Zastupnik nema muda da to učini jer i sami znaju kaj bi se dogodilo. Oni ne stoje iza onoga kaj prodaju.
    Mislim da to pametnim ljudima dosta govori.

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Pa dao je Zubak na hard test auto, kako nije, pred 2 godine je ustupio Škodu Octaviju 1.9 TDi (90 ks). Kako je test završio to manje više svi znaju (otvorio im se bočni zr. jastuk kad su se mimoilazili s kamionom, na 77000km otvaran motor zbog čađe). A bio je i Megane na hard testu.

  15. #15
    Puntolino_
    Guest
    Hondo nadam se da se ovo o no name-ovima ne odnosi na mene jer niste me zaboravili u tako kratkom vremenskom roku?!
    A što se tiće renaulta, imao je hard test meganea u AK i nedavno je imao test rabljenog istog megana sa preko 200000km i još se dobro drži.
    a Sve ostalo što si reko o pouzdanosti je točno, samo opet velim sve se mijenja pa tako imamo neartikulirane zvukove u polu, toyote u kvaru, talijane koji idu i idu, francuze koji su tvrdi ko golf...

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Imam osjećaj da je Hondo_ u pravu. Ne sjećam se da sam ikada vidio neki europski auto na tim "hard tstovima". Hard test je upravo to što znači. Auto se nemilosrdno gazi do besvjesti i onda se traže mane. Siguran sam da nikome od njih ne pada na pamet ajnfarati auto prvih 3000 km ili ne tjerati ga u visoke okretaje dok je hladan.

    Zašto nema europljana na "hardovima"?

    - Francuzi: Možda bi se ispostavilo da i nisu baš kvalitetni, a takvog se glasa jako teško riješiti (na šogorovom Cliju ima takvog šlamperaja za ne povjerovat, a ako dodamo to da mu se ručica mjenjača raspada, cijela stvar ne izgleda baš bajno).

    - Talijani: Glas šlampavo sklopljenih vozila prati ih čitav vjek, a potvrda toga nije baš dobro došla pogotovo u trenutku kada pokušavaju graditi novi imiđ po pitanju kvalitete.

    -Njemci: Kada bi se "crno na bijelo" razbila fama o njihovoj vrhunskoj kvaliteti i perfektnoj pedantnosti (novi Polo škripi na testu), kupcima baš ne bi ostalo puno razloga za kupovinu (visoka cijena, nezanimljiv dizajn /BMW isključen/, slaba oprema...).

  17. #17
    Lanser
    Guest
    ...Ja eto poštovani moji kolege zbilja mislim da je nova "Korola" (asocira na Koral jugićev) ××××××, jer...; 1. ima manje mjesta u unutrašnjosti od gotovo svih izravnih europskih konkurenata, 2. Plastika u unutrašnjosti je zaista lošije kvalitete, 3. Motor se može zvati i VVVTiii, ali ništa od ničega, nema tu ni brutalnosti na visokim okretajima Hondinog VTEC-a, niti pak štednje na niskim..sve nekako prosječno i nikako. 4. Dizajn je pak neki pokušaj da se totalno ružna prethodnica ipak dovede na neki europski ukus, pa malo agresivne velike prednje maske, malo pokušaja originalnih stražnjih svjetala i bočna linija po uzoru na novi Civic, koji ima daleko prostraniju i bolje osmišljenu unutrašnjost, sa deset puta boljom motorizacijom...od svih Tojoti, danas se jedino isplati kupiti, mali Yaris i to onaj 1.0, jel ovi jači su opet bezveze, pošto u odnosu na ovaj mali koji je najbolji u klasi ne pružaju skoro ništa više, odnosno ono što bi se od njih u odnosu na jednolitrenog odlikaša, očekivalo. Avensis je stari također živa kanta, barem što se dosadnog, neupadljivog i desetljeće zastarjelog dizajna tiče, motori opet prosjek, gotovo da čovjek ne povjeruje da oni proizvode Lexus...dok je novi Avensis, barem što se mene tiće, opet obična šuga..napuhana kopija passata sa stražnjim svjetlima koji bi trebali asocirati na trend kuće, odnosno na novu Corrolu..ma super glavno da su oni na tržište izbacili svih pet ili neznam ni ja koliko verzija Corrole....ali svatko ima svoje mišljenje..sjednite, provozajte..i tko zna, možda se ne razočarate kao ja.

  18. #18
    Puntolino_
    Guest
    Ko sam ja sa svojim autićem da prićam o pouzdanosti?!
    Toćno da korola troši, 20 litara je bila trenutačna potrošnja na 180km/h. A odostraga nema mjesta više nego u mom puntu, samo kaj je prtljažnik praktičan(a ne prevelik) zbog petih vratiju.

    Mući me već dugo, zašto yaris uspoređuju s puntom, cliom, polom, corsom... Mislim da yaris spada u nižu klasu s tvingom, seicentom, lupom...

  19. #19
    alfist_zg odlog.
    Guest
    kako nema europskih auta na hard testovima??

    bilo je u jutarnjem, prosle godine ili malo vise Alfa156 V6, a i sad je ona 2.4 JTD sportwagon...

  20. #20
    alfist_zg odlog.
    Guest
    eh da , bila je i xsara nedavno, nisam siguran vise u kojim novinama.

  21. #21
    Black Knight_
    Guest
    Joj da meni daju te aute na hard testove, bilo bi lamela na 5000km, brtve na karteru na 3000, diskovi na 10000 itd..

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Gledaj, Lancer, I shall say this only whence... )

    1. Corolla ima više mjesta u unutrašnjosti od Meganea II, a jednako kao 307 ili PETOVRATNI Stilo i nikakvo tvoje odokativno procjenjivanje neće to promijeniti, jel ti znaš kako se sjedi straga u Meganu II? I bolje da ne znaš...a naprijed mi je trebalo dobrih 30 sec dok se nisam nekako namjestio. Civic je daleko najprostraniji i europljani mu na tome mogu samo zavidjeti, ali da konkurencija TUČE Corollu, to si izmislio...

    2. Plastika lošije kvalitete? Pa da, od Lexusa...Ti fakat ne znaš kaj pričaš, opet ću povući Megane II, a bogami i Stilo...

    3. Opet ono što si pročitao od novinara AK-a...jel ti lijepo netko gore objasnio što se radi s autima na hard testu...auto se neprestano stiska u visoke okretaje tako da je potrošnja veća od normalne, a ja sam negdje napisao svoju potrošnju...kaj misliš da se g. Stažić po autoputu vozi 130 kmh? Najsmješnije je kaj uspoređuju s Mazdim DITD, dakle dizelašem koji je u visokima MRTAV, dakle nema šanse da troši ko benzinac...i kaj sad ak je VTEC malo eksplozivniji (ako je, a vjerojatno je, nisam vozio 1.6) VVT-i je odmah iza VTEC-a, a ti kažeš da je ××××××...jesi li ti normalan? Jel tebi jasno da nema, NEMA!!! 1.6 agregata koji vuče do 100 za 10,2 sec u autu te klase od 1200 kg, NEMA (osim HONDE !!! Jest da je glasan na visokima, I NEKA JE! Nemali je broj STRANIH novinara rekao da recimo 1.8 u TSport zvuči bolje od Hondinog u Type R, a 1.6 isto odlično zvuči! ×××ך!!!

    4. Dizajn po uzoru na Civic? Prvo Škoda, sada Civic? Što je sljedeće, Golf?

    Daj objasni kak su bezveze ovi jači motori u Yarisu, da li se to odnosi I na 1.5? 1.3 zaista marketinški nema nekog smisla ali ne znači da je loš...opet kenjkaš...

    Da čujem koji su to auti srednje klase manje "dosadni" od Avensisa?

    I na kraju, nakon svog pljuvanja u usporednom testu i hard testu i diskutabilnih zvjezdica, Stažić je priznao da je najrađe sjedao u Corollu, znaš li zašto? Zato jer upravo su takve Toyote, kad ih upoznaš, sve su ti draže... )

    Puntolino_, Yaris je gradski auto u klasi Punta, Corse, samo s drugačijim konceptom, jer ide preko 3.5 m dužine, a klasa se "umjetno" rasteže prema 4m...Toyota i PSA imat će posebno pozicioniran zajednički auto u klasi twinga i seicenta koji neće zamijeniti Yaris...

  23. #23
    xer
    Guest
    heh... najbolje je bilo sto je tekst nakon 30,000 u Corolli bio pozitiva: Stažić je rekao da mu je bila najdraze auto ...

    Inace, Corollin 1.6 je najbolji motor u klasi - topgear ga je proglasio boljim i od Civicovog VTECa 1.6, jer je rastezljiv i stedljiv - ako se vozi stedljivo... pa u svim testovima koje sam citao 1.6 VVTI je bio i najbrzi i najstedljiviji... pa ko je kriv meganeu sto je 10% tezi?

    uostalom, unutrasnjost Corolle je 10x kvalitetnija od Meganea... tamo mi sve skripi, i to ne kvalitetom...

  24. #24
    mentor odlog.
    Guest
    Donekle se slažem sa lanserom. Mislim da corola ne opravdava visoku cijenu. Auto stvarno nije ništa posebno. Spori kamiončić za puno novaca.

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Prijatelj mi se je dvoumio između Toyote Corolle i Mazde 323 (100ks) i uzeo je Mazdu i stvarno nije fulao, auto ima opreme ko u priči, kvalitetan, a došlo ga je 15500€, dok bi za Corollu dao 14000€ a nebi dobio ni pola od opreme.

Slične teme

  1. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45
  2. TOYOTA 4 WD TURBO
    By TOYOTA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-11-2002, 16:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •