Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Nagradna igra: Pronađi temu bez Alfe, Calibre i M3

  1. #1
    DKW
    Guest
    Ajmo se svi učipit sa kojih 30 kn i onda dat nagradu nekom tko će smislit temu koja će biti toliko originalna i inovativna da neće nakon 6 postova završit na: !"Eto, recimo Alfinih 250 KS nije istih 250 KS na Volvu R60 - jeee ali Calibra je imala 210 KS na sva četiri kotača, a ne na...

    Eto, ja ću dat prvih par prijedloga:

    1. Gdje vam stoji. Mislim auto. Imate kakvu garažu ili vam ko siroče kisne na cesti, a vi svako malo bacite brižan pogled kroz "firange" na ulicu...

    2. Imate li svi zimske gume ili mislite prošvercati se tih eventualnih par dana kad bude snijeg (ako bude snijeg-kakva je klima, možemo svašta očekivati)

    3. ××××te li šta ili samo visite na forumu...

  2. #2
    VR6
    Guest
    Zabrani pristup svim neobjektivnim alfistima (njih 99%) i dobit ces ok rasprave. Ali prvi koji se javi u bilo kojoj temi, navest ce neku glupost tipa "Alfa 147 kraljica klase" ili tako nesto. I sta onda mozes ocekivati od drugih na tu glupost...

    Evo jedan prijedlog: Automobil i voznja zimi

  3. #3
    c e z y
    Guest
    Nije losa ideja,i evo ti odgovora.
    1 Stoji na cesti,imamo samo jedano mijesto u garazi,a posto starci imaju vec dva auta,za mog nema nikad mjesta.
    2 Htio sam stavit nokianku zimsku,imamo je na e-klassi i super je,samo poslije nove godine ide Ajbart na prodaju,(treba mi lova za neku kemiju),pa mi se ne isplate sad stavljat nove gume.
    3 Cuj da se organizirat,uglavnom ponoci se kara a po danu pokusava ucit i visi na forumu.

  4. #4
    Sport1
    Guest
    VR6 koj sad ti qurac provociraš!Vozi to svoje smece na otpad

  5. #5
    Alfa 147
    Guest
    Reagiranja:

    VR6
    Kad evoluiras i postanes covjek shvatiti ces da je ALFA 147 Kraljica klase.
    Odgovori :
    a) uvijek u garazi ljeto/zima.... Nedaj boze jedan dan da "prespava vani"; BTW, volim skicnuti pogled kroz prozor i gledati pilu, osobito kad je cist, kao sto kaze CZ, ko' pasja muda, a pice bace pogled )
    b) za zimu od ove god. celicnjare plus ratkape(nije beg cicija) i Sava Eskimo S3 185/65 R15 (za sada sam zadovoljan - ipak tuga u ocima i srcu za alu felgicama )
    c) uvijek se kara, jer sto se mora nije tesko, a na forumu samo u slobodno vrijeme. P.S. Vidim DEDA da ili si bio nesto onemocao(bolestan) ili si opako "sarao" sa strane pa te nije bilo na forumu )

  6. #6
    doc
    Guest
    Vr6, 147 je kraljica klase i to ima da napises 1000 puta u biljeznicu. Mozda tako shvatis.

    1. Auto je uvijek u garazi
    2. Zimske gume samo ne prednje kotace
    3.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    1. Auto je obavezno u garaži.
    2. Na Beštiji nemam zimske gume. Snjega zadnjih godina ima praktično samo u tragovima, a po gradu se brzo očisti i sve je OK. Na Alfi imam sve četri zimske i to Savine. Čisto sam zadovoljan.
    3. Kaj to znači "jebati"? Ne bih znao kaj je to. To je neka utrka? Ne kužim.


    P.S. Po postu od VR6 kuži se njegov odgovor na 3. pitanje! )

  8. #8
    Girrari
    Guest
    A sad kužim!!! Čitao sam na nekoj temi da nekog ×××× zadnji kraj auta kad uleti prebrzo u zavoj jer ima stražnji pogon! Jebati, dakle, znači proklizavati, kaj ne!?

    E sad kužim!!! Kak sam pametan, ufff...

    Dakle, kako nemam stražnji pogon, onda ne ×××××. Dajte me ispravite ako sam u krivu.

  9. #9
    Alfa 147
    Guest
    Ponajbolji odgovor na rijec "jebati" zasigurno bi odgovorio Tomislav Ladan u drustvu Ozana Ramljak, voditeljice emisije "U pocetku bijase rijec"! ) )

  10. #10
    mehinjo
    Guest
    Ma ja sam tako?er bivsi nimalo ponosan vlasnik lagune 2 V6, na 5000km u servis: auto se gasi i ne vu?e, neka elektronika ali nasre?u garancija pokriva. 18000km auto je zakuho na autoputu - ventilator je otkazao, 31000 mjenja? salta samo prve dvije i gotovo - oti?li sinkroni, katastrofa!! Preporu?io bih ti alfu 156 - auto je fenomenalan, vuce kao zvijer, ne trosi previse, savrseno lezi i koci, a kvaliteta je na vrhunskoj razini - napravio sam 15000km u tri mjeseca i to sarf voznje bez i najmanje greskice!

  11. #11
    6z65
    Guest

  12. #12
    DKW_
    Guest
    Ej, mehinjo, svaka čast na hvali o 156, ali ova tema baš i je o tome da se bar malo suzdržimo od stogodišnjeg sukoba na obali Gaze....

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    DKW pa gdje si ti?????
    Mi te čekamo , a tebe nema pa nema.
    Drugi put ti budemo ženi rekli da te ima pustiti, budemo došli ono u stilu Al Bundija i njegove ekipe.

  14. #14
    mickeyy
    Guest
    Slazem se u potpunosti!!!!! Ista pitanja se ponavljaju po pedeset puta, a i uvijek se nadu apsolutni pocetnici. Ok, nemam ja nista protiv newbiea, svi smo mi odnekud poceli, ali zasto uvijek postoje neki biseri koji misle da sve znaju, a onda dokazu svoje (ne)znanje. Najbolji su problemi poput ovog:
    Bez obzira sto sam veliki hacker, imam jedno pitanje. Sjedim ispred monitora i kazem mu da se upali, a on nece. Uzmem manual, procitam ga i pokusam opet tako da mu kazem "Sezame, otvori se", a monitor se opet ne pali. Na kraju sam bio primoran poduzeti drasticne mjere i poigrati se sa strujnim vodovima, ali ni to nije uspjelo. Pokusao sam i s daljinskim od telke, ali opet nije funkcioniralo. Zatim sam uzeo daljinski od linije...i opet ne ide! Postao sam problem na jedan forum, a jedna ×××××× mi kaze da trebam stisnuti gumb i jos mi kaze da sam imbecil. Ma sta on zna, pa valjda svi pametni hackeri poput mene znaju da taj gumb na monitoru sluzi za paljenje printera. Svasta...
    Eh, da, kad sam vec tu, zna li netko kako da se spojim na net jer mi printer odbija suradnju i nece se spojiti na net bez obzira sto je toner nov. A ja sam napisao pismu Djedu Bozicnjaku da hocu internet. Vjerojatno mi je on strgao printer.
    Ja sam veliki hacker, poznavatelj windowsa i linuxa te mi se ovakvi problemi nisu nikad dogadali. To me zivcira pa vrijeme kratim programiranjem u Microsoft Paintu koji je najbolji programski jezik ikad! Molim vas, pomozite mi s mojim problemima jer vise ne znam sto da radim.
    I jos nesto: da li netko kako se rade web stranice - da li u Winampu ili u Windows Calculatoru? Mislim da je u Calculatoru, ali sam u dilemi.
    A neki dan mi se dogodilo nesto cudno. Htio sam kopirati podatke s jedne diskete na drugu. U onaj kockasti otvor sam gurnuo jednu disketu, a zatim sam pripremio drugu na kojoj su podaci. I bas sam ja pehist te sam dobio racunalo s tvornickom greskom. Naime, ako zelim kopirati s jedne diskete na drugu, moram gurnuti i drugu unutra, ali nije stala! Gurao sam, gurao i nekako sam je uspio ugurati zajedno s onom na koju trebam kopirati. Zatim sam stisnuo 'Copy' u Excelu i opet nije radilo. Zasto meni nista ne ide od ruke...?
    P.S. Mislim da sam dobio virus koji mi je izbrisao graficku karticu jer mi igrice za Nintendo ne rade na kompu. Pomozite!!! Mickey, help!!!

    Zalosno, ali istinito - ima i ovakvih bisera. A ja se pitam: gdje samo nadu ovaj forum... Jos jednom - slazem se u potpunosti.

  15. #15
    mehinjo
    Guest
    svaka cast,bar malo si mi ubio dosadu

  16. #16
    DKW_
    Guest
    Ej, DomDom, dvanajsti mjesec je... ludilo od posla, nije žena problem (ne bi bila žena da ××××... bolje grob nego rob!!!)

    Žao mi je što nisam došao, ali iskupit ću se , obećajem!

    Da vidimo koliko smo izdržali da netko ne spomene VW, Alfu i Calibru...

    Nek netko prebroji postove...

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Ajde dobro , bude pala runda pa ti bude oprošteno.

  18. #18
    m5
    Guest
    147 GTA je ok, bolji od Golfa R32, ali lošiji od Focusa RS i Civic Type R, mislim da se previše hvali, trebali su mu staviti neki drugi motor a ne onaj iz 156-ice, u tome se ponašaju kao neki usrani Audi,tek toliko

  19. #19
    opelista
    Guest
    Ima opelista, bolja je Opel Astra X Treme od Ferrarija 360 Modene, a najljepši mi je Ferrari Enzo, to se zove prava makina.

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari )

  21. #21
    Lanser
    Guest
    ..DKW burazeru, pa ja sam zapoceo temu prije nekoliko tjedana o tome kako sam fenomenalan i najbolji i u njoj nije bilo govora o alfi, ili nekom drugom automobilu...skupite lovu i kontaktirajte me...jerbo zaslužujem.

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Alfa 147: Ponajbolji odgovor na rijec "jebati" zasigurno bi odgovorio Tomislav Ladan u drustvu Ozana Ramljak, voditeljice emisije "U pocetku bijase rijec"

    ) ) ) ) ) ) )

  23. #23
    INTCP
    Guest
    Evo nešto šta nije vezano uz najbolji sportski auto po klasama ) ) ) Čak nisam ni ima spomenuo.

    Šta mislite o stvari Dead Embryonic Cells.

    I još nešto jel ide tko na Dimmu Borgir ) ) )

  24. #24
    alfist_zg
    Guest
    ma vidi ti VR6 ...on bi 99% ljudi zabranio pristup...ah ah...a da se samo tebi zabrani pristup, bilo bi jednostavnije, zar ne??

    ajde necu se svadjati, sad dolazi Bozic moramo biti dobri jedni prema drugima...

    (evo DKW, nema u postu ni A, ni C , ni M)

  25. #25
    Feri
    Guest
    Tema: Hunyadi Ponny - najbolji auto na svijetu! Eto, tu nema Alfe (niti blizu!)

Slične teme

  1. Nagradna igra
    By Ghoc in forum Nastavnici
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-09-2005, 20:49
  2. Nagradna igra u 100om broju...
    By Czech in forum Nastavnici
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 12-07-2004, 12:22
  3. Nagradna igra vikend s A-klasom
    By law in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 26-11-2003, 07:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •