Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Nova Toyota Avensis

  1. #1
    Girrari
    Guest
    Početkom godine dolazi nam i nova Toyota Avensis. Prvotno će se nuditi 1.8-litreni i 2.0-litreni benzinski motori (126 KS i 147 KS, i 2.0-litreni motor sa izravnim ubrizgavanjem). Nakon nekoliko mjeseci biti će dostupan i 2.0 D-4D diesel (116 KS), koji će ubrzo biti zamijenjen jer krajem 2003. dolazi potpuno nov D-CAT diesel. Oba motora zadovoljavaju Euro 4 norme. Kasnije bi se trebao i pojaviti snažniji diesel i također model dobrih performansi – T Sport verzija. Automatski sekvencijalni mjenjač biti će u opciji u nekim modelima.




    Ljubitelji Toyote, molim vas da mi oprostite na ovom što slijedi.

    Bože mili koje je to dizajnersko govno najgore vrste. Užas, koma i jad. Križanac Hyundaya, Passata i nove Vectre, izveden na najgori moguči način. Uzmite u obzir da je ovo na slici model s felgama i još u OK boji. Zamislite taj auto u svjetlije srebrnoj boji s ratkapama... A ovo je također i neki jači model ili bar bolje opremljeni.
    Naprosto dosadan i bezličan auto.

  2. #2
    Dedica
    Guest
    Grozno. Girrari, ne vrijedjaj Hyundai, njihovi proizvodi su u dizajnerskom smislu kao Lamborghini za ovaj uzas.

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Moj favorit za naaaajružniji auto u klasi. Odvratno. Ovaj auto kad vozi izgleda ko da stoji kao gljiva koja se ukorijenila uz neki hrast. ) )

    Pa passast je ljepotan u odnosu na ovo.

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Bogami stvarno jest govno.

    Novi hyundai coupe mi je lijep. Samo da jos nema zute zmigavce, valjda se to da sredit.

  5. #5
    INTCP
    Guest
    Ali ima ljudi koji uopće ne mare za dizajn i svaki novi auto im je lijep. Pogotovo ako je ove veličine i ima 4 vrata. Začudili biste se samo koliko ima takvih ljudi.

  6. #6
    c e z y
    Guest
    Pa tako grozan i nije,zavisi stari je bio jeftin i bio je super auto za tu cijenu,a isto nije bio bog zna kak dizajniran.Ak ce nudit kvalitetu,puno opreme i garanciju od 5 godina ko i sad,e onda rulja nece prevec razmisljat prodavat ce se ko lud,iako nije ni uz bok mom AJBARTU,ipak je to italdesign )

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Ja osobno ne volim trovolumenske automoblile, pogotovo te klase (osim ako nisu Ameri), pa tako niti Avensis u pravilu, al ne shvaćam nad čim se vi zgražavate...ako treba birati između ××××ne dosadno/bezvezne Vectre koja je prva popalila recimo svjetla od Toyote općenito (da ne kažem da Signum ima tonu detalja a la corolla) i ove male japansko-francuske nastranosti, biram ovo drugo...heh...





  8. #8
    Mazdohist
    Guest
    Boli Toyotu kita.
    Ona je među najvećima (3. mislim) proizvođačima na svijetu. Iako novi Avensis može uzbuditi jedino da su na njemu pola koka iz Baywatcha (Pamela obavezno), on igra na kartu pouzdanosti, kvalitete i ostaloga po čemu je Toyota poznata (kao i većina drugih Japanaca).
    Toliki je več ugled stekla da će sigurno biti dobro prihvaćena.
    A koliko je neoriginalna, pokazuje i unutrašnja konzola koja skupa sa novim Accordom kopira Mazdu 6.(Alu-look)
    Čak Avensis ima identično postavljene "ćukice" za brzinu, ulje, okretomjer,... IDENTIČNO!!!

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    E mora da sam ja ćorav al meni Avensis izgleda super, makar treba pričekat da ga vidimo uživo. Ljepši mi je od većine auta te klase, i još njihova pouzdanost. Nabije ih sve na kolac...
    ××××te mora da su svi auti identični u unutrašnjosti, jer ××××na većina ima alu-look-ove iznutra.
    Slepci...

  10. #10
    mytbyte
    Guest
    Baš je ovaj forum sjeban...ili alfa 156 ili barem da guzica struže po zemlji ili ništa...

    meni je combi varijanta najbolja...

    Evo iznutra pobliže:




  11. #11
    DKW_
    Guest
    "Baš je ovaj forum sjeban...ili alfa 156 ili barem da guzica struže po zemlji ili ništa.."

    Kakve su to bedastoče, Mybyte?

    Avensis je jednostavno ružan i gotovo... Ne mora se odmah spominjat 156 i slično...

    Auto je gadan ko poziv za mobilizaciju...

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    Ja ostajem pri svom... Slažem se sa Mytbyte-om, karavan izvedba mi je najbolja...

  13. #13
    3200 GT
    Guest
    Ovaj automobil je možda i križanac Passata, Vectre, 6, Accorda, i sl., ali će sigurno biti jedan od najkvalitetnijih u svojoj klasi, dok su Passat i Vectra jednostavno
    U Ž A S
    u svakom pogledu.

    Nisu zabadava Toyotini automobili skoro svake godine proglašavani uzalud najkvalitetnijim.



  14. #14
    Mazdohist
    Guest
    Evo i slika.
    Mazda6



    Toyota Avensis

  15. #15
    mytbyte
    Guest
    I gdje je sličnost?

  16. #16
    Mazdohist
    Guest
    "Ćukice" su iste (nisam našao veću sliku kao kod 6-ice), isti smještaj moguće navigacije, alu-look. To je dovoljno, zar je još i ona trebala staviti okruglu ventilaciju.
    Dobro, može se reći da je sada alu-look "in" ali kod japanaca ove klase 6-ica ga je pokrenula.

  17. #17
    ozujsko
    Guest
    Bože mili koje je to dizajnersko govno najgore vrste. Užas, koma i jad. Križanac Hyundaya, Passata i nove Vectre,

    girrari pa nova anensis nema ama bas nista od passata... odkud sad ta usporedba??

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Žuja, ovaj "udubljeni" dio od registracije prema gore, skupa sa maskom strahovito asocira na zadnjeg Passata.

  19. #19
    mytbyte
    Guest
    Mazdo,

    ono za lokaciju navigacije ti još priznajem, i ništa više, ali nije Mazda to prva stavila na to mjesto i na taj način, osim toga gdje bi ti stavio navigaciju? U gepek?

    Ono za onaj utor, evo otkuda vjerojatno potiče, a ne od Passata:

  20. #20
    ozujsko
    Guest
    girrari, svaka cast imas oko sokolo ili soko okolovo kak bi reko moj prof iz fizike... )

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Mytbyte, dobro znaš da ta maska veze nema s Yarisom. Tipično je pasatovska koncepcija u pitanju. Koncept kod Yarisa je isti, ali izveden na potpuno drugačiji način.

    Nažalost, ne mogu naći niti jednu sliku zadnjeg Passata sa kromiranom maskom (Highline) da je slikan iz iste perspektive kao i ova Toyota.

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Jel to to?

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Da, tako nešto. Trebalo bi samo naći fotku iu nekog poluprofila kao što je i ovaj Avensis. Tada bi se lijepo vidio uzor.

  24. #24
    Mazdohist
    Guest
    mytbyte, pa pogledaj malo po drugim automobilima gdje stavljaju navigaciju. Zar je po tebi to jedino mjesto gdje može navigacija?
    Nisam rekao da je cijela unutrašnjost ista kao u 6-ici. Navigacija, alu-look, "urice". To je to.

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    Vi niste normalni...ja nisam vidio takav utor na Passatu, niti uživo niti na bilo kojoj slici na netu) već samo na Vectri GTS koja je nastala poslije Yarisa (obična Vectra nema takvo udubljenje)...slažem se da Avensis nosi duh Passata ali ničega više, kakva Mazda 6, Mazdohist...uostalom, šta vas boli ××××× i toliko se trudite dokazati da je Toyotin dizajn loš, 99% vas ionako ne brije i nikada neće uzeti auto iz te klase...
    Uostalom, vidio sam na TV video snimke Avensisa i izgleda moćno, so...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •