Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Mobiteli i Hands Free kitovi

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Alien
    Guest
    Evo malo pametnije teme koja nam moze svima biti od koristi. Nadam se da ce te dati sto vise diskusija i prijedloga.

    Dakle gdje ga staviti ) , bez sale koji (mislim da je to jako vazno) hands free kit kupiti uz koji model. Mislim da Nokia nudi najbolje i najpovoljnije samo sto bih ja volio biti drugaciji. Molim prijedloge sa tacnim podacima modela i kitova, cijene ali po mogucnosti onih koji su iskusili isti..pa preporucuju. Testovi u revijama uglavnom pjevaju istu pjesmu.

    P.S. prednost jeftinijim modelima i da se dobro cuju i u zesce bucnom dizelu


    Sretna nova svima

  2. #2
    VR6
    Guest
    Sretna nova i tebi!!

    Ne pricam toliko, pogotovo kad vozim, da mi to treba. Neces revije, ali sam prije jedno 2 dana vidio na www.autobild.de test ili prikaz toga. Pa ako zelis pogledaj, izgledali su mi neki vrlo orginalni.

  3. #3
    Aliena
    Guest
    ko li mene stavi kao "Registrovani korisnik" ptice znaju.

    VR6-ali ne znam njemacki, sta cu gledat u njih ko u slikovnice, jel ima neki "nas" sight.

  4. #4
    Aliena
    Guest
    mislio sam i ear free!


  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    Najjednostavnije i vjerovatno najjeftinije rjesenje su punjaco-handsfreejevi. To ti je ko punjac za auto samo sto tamo gdje se usteka ima i zvucnik i mikrofon pa ga jednostavno samo ustekas u stuju u autu i eto hands free. Jedini problem je sto nije povezan na kazic.
    Vidio sam to ×××××× za nokiu u mercatoneu. Cini mi se da je bili oko 200kn.

  6. #6
    INTCP
    Guest
    ×××ך mobitele )

Slične teme

  1. Free SEO e-book
    By samy in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-08-2007, 20:49
  2. Free hosting
    By Daniell in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-04-2005, 20:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •