Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Zimske gume

  1. #1
    laguna
    Guest
    koje preporucate?
    185/65 R14

  2. #2
    DKW_
    Guest
    Ako ima u toj dimenziji, Pirelli ili Goodyear...

  3. #3
    VR6
    Guest
    Sve nove su dobre, razlike su minimalne...

  4. #4
    doc
    Guest
    razlike bas i nisu minimalne. Naprotiv, ima takvih ×××××× da se snjegu ponasaju ko malo bolje ljetnje gume.

    Kupi neku provjerenu marku, tu ne mozes puno pogrijesiti.

  5. #5
    c e z y
    Guest
    Kupi ovu najnoviju Nokianku,mrak je na snijegu,ima je moj stari na benzu i puno je bolja od michelinki koje smo imali protekle tri zime.

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Dunlop

  7. #7
    doc
    Guest
    ne znam za zimske, ali ljetne Dunlop su jedne od najgorih guma na kojima sam vozio. Milsim na odel Sp10, ili tako nesto.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Doc probaj model 8000 ili 9000.

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Goodyear zimske po testovima su najbolje,sad ako je za vjerovati.

  10. #10
    doc
    Guest
    peugoet 206 od stare je dosao serijski sa gumama dunlop sp10. Sad sam stavio michelin alpin 2. Pa to su puno udobnije gume, volan se lakse vrti, nisu tako buce itd...
    Necu ja eksperimntirai sa Dunlop. Ima drugih guma koje su se dokazale kao jako dobre.

  11. #11
    ili tek
    Guest
    winter sport, ništ posebno ala hankook

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Neznam za Dunlop SP 10e, ali Dunlop SP Sport 3000 su se pokazale (bar meni) kao odličan izbor. Odlična na suhom, a solidna na kiši, a 195/50/50 koštaju samo 108 ex DEM.

  13. #13
    c e z y
    Guest
    Vjeruj te mi nokianka nova je mrak,ali stvarno mrak.Imate test u zadnjem broju auto motor und sporta.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ovisi gdje živiš i da li dosta putuješ. Ako si, u pravilu, limitiran na neko gradsko područje tipa ZG, onda su i Sava sasvim dovoljne.

    Ni zime nisu kaj su nekad bile...

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    .. na službenom autu imam 4 nove Goodyear Ultra Grip 6.. do jaja... bolje za koplje od Michelin Alpinki... em udobnije, em tiše, em pre××××no prolaze kroz snijeg,a čak su me i na ledu iznenadile...

  16. #16
    INTCP
    Guest
    Istina one jeftine dunlop kao sp 10 su ×××××× kao uostalom i michlellin classic. ALi dunlop sp 3000 nadalje su odlične gume.

Slične teme

  1. Zimske gume
    By Krc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 15-11-2002, 23:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •