Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: N O S

  1. #1
    ŠULE
    Guest
    Jel ko probo, jel ko ima, i je li tko može složit (sa garancijom). Čini mi se najjeftinijih 50-tak dodatnih konja i što je najljepše po potrebi za nekih 1000 eura. Ajmo se ozbiljno razgovarati.

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Gabrek ih slaze. Al cini mi se da je malo skuplji. Uostalom imas vise tipova instalacija, ova sto gabrek radi je ipak malo sofisticiranija od ustrcavanja nitroa u dovod zraka.

  3. #3
    DKW_
    Guest
    Iz prve ruke znam da je Dac iz Gabreka ugradio na svoju Ibizu Cupru NOS....

    Odi tamo pa vidi...

  4. #4
    bullit
    Guest
    Nije jos DKW. Jos nijedan auto ga nema ugradjenog.

  5. #5
    DKW_
    Guest
    Onda ovaj laže... A ionako smo se sreli na cesti, usput...
    Ali on je najbliže tome...

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    ma kakav NOS......joooooj,ovo veceras sto mi se dogodilo je preeestrasno!! ma necu nis tu pisat jer ce me pola strucnjaka sa foruma popljuvat!!!!

    bude bullit sutra na kavici dobio detaljan izvjestaj!!!

    ma to je strasno.......

  7. #7
    DKW_
    Guest
    E, nemoj nas sad kurit...

    Ajde, sine, izjadaj se ovoj pleh-zajednici...

    ) ) )

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    vec sam napisao nesto u topicu Stilo turbo

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Taj nos je više kao neki polutunig.
    Kao prvo normalno da dobro dođe.
    2. Tu snagi imaš samo kad dođeš do kraja i kad moraš prešaltat. A ako oćeš tu snagu imat i ić se naganjat po pravoj cesti a ne na ravnom onda je to qrac.

  10. #10
    ŠULE
    Guest
    To me i najviše privlači. Snaga baš kad ju trebam, boost od 50ks, to mora da je zabavno.

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... i onda ako imaš prednji pogon... a cesta nije široka barem 10 metara i tebi kotači nisu usmjereni točno ravno... iščupa ti volan iz ruke i završiš u grabi... to je samo za dragrace.. i filmove.. ništa drugo...

  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    NOS je inace firma koja proizvodi nitro sustave al dobro.

    Ja kad sam bio kod gabreka stavljao K&N filter mi je pokazivao instalaciju na toj ibizi, nije jos tad bila skroz gotova al vecina je bila gore.

  13. #13
    INTCP
    Guest
    Šule nekome je snaga važna od semafora do semaforma da opere onoga pored sebe, nekome za ganjanje po krivinama, sam ili s još nekim (kao meni). Sva sreća vozim se najčešće po Opatiji gdje postoji samo 1 semafor )

  14. #14
    ŠULE
    Guest
    Ma imam dovoljno za po zavojima. Sve ove prerade su ok. (spuh, filter, chip, kat) ali priznajte to se nekako istopi, ali dobiti 50% na par sekundi, kako me to kopa. Nekako sam skeptik da dam da mi to netko u ovoj zemlji slaže, svi ti tjuneri su mi hm,hm. Kad bi to radili u ovlaštenom servisu sutra u 8h bi bio tamo. A i ona kromirana boca iza, uf. A koliko znam može i na switch negdje na tabli ili pri mjenjaču. Ma mislim da je to super stvar.

  15. #15
    Sport1
    Guest
    Pouzdano znam da ibiza ima NOS Na velesajmu je bila!

  16. #16
    Club Italia
    Guest
    black Nos nije firma nego Nitro Oxid System a najpoznatija (mozda i jedina) firma koja ju proizvodi je holley (usa) www.holley.com koja također proizvodi svu dodtnu opremu za tuniranje motora! u americi se koristi još od ranih '70-ih kad su ga počeli upotrbljavati na legalinim utrkama!

  17. #17
    NOS
    Guest

  18. #18
    Black Knight_
    Guest
    NOS je podfirma holleya koja se bavi time. Ako pogledas F&F vidjet ces da su auti oblijepljeni sa karakteristicnim NOS naljepnicama - reklame.

  19. #19
    DKW_
    Guest
    Vidiš, Bullit, izglea da ipak Dac to ima na Ibizi...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •