Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 114

Tema: Utrka na OMW -u Rijeka

  1. #51
    INTCP
    Guest
    1. vrijeđali ste me na sve strane nazivajući me primićem i slično itd..

    2. krivo ste shvatili da ja tvrdim da 127 ima isti ovjes od ritma. Ja sam rako da yugo ima isti ovjes kao i 127. Jer i yugo u biti je napravljen na bazi 127. Koji ima neštko kraću platformu od 128, ako se ne varam. I školjka od 127 je čini mi se bila osnova.

    3. ako sam pogriješio da abarth radi te komade, onda jesam, ali postoje firme koje rade te komade.

    4. ne hvalim se sa slikama yuga i znam da su slike sa tog foruma, a i to se vidi jer na raspravi o 200 m na grobniku kad je taj sportz dao gdje su slike, ja sam odmah stavio sliku. Ne hvalim se nego dajem slike da ljudi vide pošto neki tvrde da nije toliko brz koliko je.

  2. #52
    INTCP
    Guest
    I šta sam to rekao za spuštanje. To sam rekao da bi vi recimo napravili. Poput samo rezanja opruga. Što je ××××××.
    A o negativnom nagibu nisam ništa rekao osim da se da napravit, nisam rekao tko to radi niti kako.

    Znači jedina moja greška je šta sam rekao da abarth radi komade za ovjes. Što ne znači da ne znam da radi komponente za motor.

  3. #53
    Tom RI
    Guest
    Naravno da postoje firme koje rade te komade ali ne "Abarth"!

  4. #54
    INTCP
    Guest
    Da pa šta onda srerete da o koj9m to sponama ja pričam. Kakve racing spone, kao da to ne postoji.

  5. #55
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, nisam se ja spustio na nikakav nivo nego te malo prcam. I to nije neka frka. A to kaj si se ti malo zaletio i nastavio nabrajati svašta to je već druga priča. Bolje da si pustio nek piše tko šta hoće i amen.

  6. #56
    Nitro
    Guest
    HEBO VAS JA!!
    MENE JE ZANIMALO DAL SE MOŽE ORGANIZIRAT NEŠTO NA OMV-u ILI NEGDJE U RIJECI,A NE KAKO JE KOJ JUGO NAPRAVLJEN.
    NAĐEMO SE NEGDJE I SVATKO POKAŽE SVOJU MAKINU,KANTICU ILI LIMENKU I IZNESE PDATKE,POKAŽE MOTOR I DA SE KRENE SA ZABAVOM! OK???

  7. #57
    Tomi RI
    Guest
    Naravno da može,reci gdje i kad pa da krenemo sa zabavom ja sam za!

  8. #58
    Sport1
    Guest
    INTCP kako se zoves a mozda te i znam jer znam nekoliko ljudi iz lovrana koji se bave sredivanjem carova

  9. #59
    Sport1
    Guest
    Nitro za obavijest vecinom svaku subotu oko 00-01h su ti na omv trke!hvala na razumijevanu i obratite nam se sa povjerenjem

  10. #60
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ok. onda je prizno sve. )
    onda mu se pola prasta...ali sta je da je kuzi se dobro interceptor, samo se zaletava malo previse.
    Treba pogledati sve...neznam koliko dugo citas forum, ali ako pratis kroz dduze vrijeme znas sta hocu reci.
    pozdrav rijecanima i intcp.

  11. #61
    cuore sportivo
    Guest
    sport 1????? od kuda si ti,sta vozis??? mozda se poznamo

  12. #62
    Sport1
    Guest
    Sa Kukuljanova sam,a clanski broj Alfa Club iskaznice je 535!

  13. #63
    cuore sportivo
    Guest
    oooo,alfist neki,koju alfu imas????

  14. #64
    Club Italia
    Guest
    intcp:

    neću tvrdit 100% i neću dati ljevo jaje ako sam u krivu ali ja mislim da integralka ima garretovu turbinu a maserati ima 2 manje turbine koje imaju manji tlak punjenja od original turbine s integralke! pozdrav ričanimi z crikvenice i da se ne svađaju međusobno! )

  15. #65
    Sport1
    Guest
    Ja sam ti pod nickom Sport ili Sport1 a moj izbor ti je 156 2.0

  16. #66
    cuore sportivo
    Guest
    mozda ova RI 2000 TH ,ima prednju malu pločocu,crvena 156 2.0

  17. #67
    Sport1
    Guest
    Točno,a od kuda si ti,odakle znaš za tu alfu?

  18. #68
    cuore sportivo
    Guest
    ako se ne varam ta je alfa među prvima u rijeci,ima onaj sport pack,a i malo je ovih 2.0 ,jesi ti isao mozda u ETŠ??

  19. #69
    Sport1
    Guest
    Ja idem,a i brat mi je išao!
    Tko si ti,šta si i ti išao u etš?

  20. #70
    cuore sportivo
    Guest
    ma dolazio sam kod etš s ekipom malo zajebavat,bacit nogomet,pa sam tamo i upoznao tog lika alfom,bila je sad ta alfa na grobniku,cini mi se???

  21. #71
    e ovo je auto
    Guest

  22. #72
    Spor1
    Guest
    Da bila je!Ako si ga upoznao onda i on valjda pozna tebea reci da ga pitam!

  23. #73
    doc
    Guest
    broj 535? pa kaj taj klub Alfista jos postoji? ja sam broj 151.
    sport, jesi bio na susretu alfista na grobniku prosle godine?

  24. #74
    cuore sportivo
    Guest
    namam pojma kako se zove,cak me vozio u autu,to mi je bio prvi đir u 156 ,mozda me se sjeca po autu,mislim da sam ga ja cak prođirao u svome,mislim da sam imao neki ford probe,bordo boje,pitaj ga malo dali pozna felixa iz kostrene ,stevota,a mene ne pozna po imenu sigurno,ali ovo je bila ta ekipa

  25. #75
    Sport1
    Guest
    Po imenima ne pozna tu ekipu,zna tko je vozio tog forda ali on njega nije vozio u alfi, a nije se ni on vozio u fordu!
    Tko je tebe upoznao sa njim?

Slične teme

  1. Rijeka Nightclubbing
    By The only way to get in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-10-2007, 07:31
  2. Rijeka,noćas
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-09-2004, 23:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •