Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 114

Tema: Utrka na OMW -u Rijeka

  1. #26
    Tom Ri
    Guest
    Intcp o kakvim ti sortskim sponama i jabučicama pričaš?Znaš li ti kako uopće postić nagib na autu o kojem pričaš.I još nešto,spuštanje auta se ne postiže rezanjem opruga jer time ne dobiješ ništa-auto ti padne ali postane puno mekši!I još nešto,ovjes kod 127 nije ništa drukčiji nego kod 128 ili yuga!

  2. #27
    T-IE
    Guest
    To je točno, moj primjer živi dokaz. Treba u najmanju ruku kratit i amortizere, a najbolje je stavit sporstke tipa Koni...

  3. #28
    INTCP
    Guest
    1. znam da se rezanjem opruga ništa ne postiže, to sam rekao ironično. Time se samo smanji broj zavoja, ali razmak između njih opstaje isti. Treba bit gući razmak između zavoja, a to znači gušća i tvrđa opruga.
    2. Mogu se samo amortizeri dat otvrdnut i imat kombinaciju mekane opruge i tvrdi amortizeri, što znači tvrdo, ali ne onoliko koliko tvrdi amortizeri i tvrde iopruge.
    3. isto tako se mugu stavit i samo tvrđe opruge i ostavit amortizere. Do -3cm.

    Toliko o spuštanju.
    Šta se tiče ostalih komada. Z asvaki auto imaš pregršt raznih elemenata ovjesa za kupit koji tzv. racing. Od vilica do spona i jabučica. Dat ću ti par linkova i slika pa provjeri.

    Ne znam ko mi je dao inf. o tome, al pretpostavljo sam da je nešto od lancie ili fiata (isti ×××××) i nisam pogriješio. :URL=http://www.cmos-racing.com/a5/:Alfa 75 Biturbo:/URL:
    Evo ti cijeli link možda te i oostalo zanima. Uglavnom imaš pod suspension neke preinake. Nosači zadnjeg stabilizatora i još neki komad posebni. Uglavnom se gumeni dijelovi mjenjaju metalnim. Kao što je tu primjer za prednje i zadnje balans štange.

    Evo sportski silen blokovi za prednje balans štange. A umjesto njih je ovaj tip stavio jabučicu koju je zavidao direktno u karoseriju. Inače bi jedan blok došao s jedne strane gdje je sad jabučica, a drugi s druge gdje vide izlaze. ) )

    Zaključak silen blokovi postoje, ostali komadi spec. za svaki auto kao na ovoj alfi nosači zadnjeg stab. i ovaj centralni komad od Watt veza koji je inače od gume....

    Još samo da ti dokažem za spone i jabučice. Iamš na ovom linku od slike svašta, al nisam siguran jesu to sportski komadi, mislim da jesu.

  4. #29
    INTCP
    Guest
    I znam kakav ovjes imaju 127, 128, stojadin, yugo i 128 coupe. Napred klasičan mcpherson, a otraga zavisna osovina i to jedna torziona opruga od kotača do kotača. Kao na corvetti ) )

  5. #30
    INTCP
    Guest

    Ovo je prednje donje rame od minija. Negativan nagib kako piše.
    Querlenker vorn für negativen Sturz
    -1,55Grad , ohne Tüv
    EUR 87.48 / Paar

    Ovo je još veća jebada, ista stvar nanovo konstruirana za isti auto. Kako švabei kažu za rennsport. Zato je i cijena takva.

    Querlenker unten Rennsport
    einstellbar (ohne ABE)
    EUR 131.67 / Paar

    Ermöglichen die individuelle Einstellung des Sturzes an der Vorderachse.


  6. #31
    INTCP
    Guest
    heheh nitko ne može protiv mene. ) ) )

  7. #32
    INTCP
    Guest
    Evi ti trkaćeg ovjesa za mini na okupu. Nisi valjda toliko naivan da misliš da je ovo sve u seriji. Ja imam mini i vidim dobro šta je na slici.

  8. #33
    INTCP
    Guest
    I šta ja sad ne smijem iznositi svoje pretpostavke a siguran sam da auto ima min. Jer motor od 2000 kubika i glavom od delte integrale 8v i serijskom deltinom turbinom ima sigurnih 180 ks. A ako je turbina od maseratija pretpostavljam da je više. Uz to auto je skoro oprao m3 sa 340 ks. Pa ner treba bit jako paemtan da se smisli koliko ima ks.

    Inače sam iz Lovrana

  9. #34
    INTCP
    Guest
    Ovo je prednja balans štanga za alfu 75 sa jabučicom. Serijska nema jabučicu i nije ovako ravna.

  10. #35
    INTCP
    Guest
    Evo i serijskog gumenog komada zadnjeg ovjesa preko kojeg je mosrt vezan za karoseriju. Umjesto toga možeš stavit od metala puno učinkovitiju jabučicu.

  11. #36
    INTCP
    Guest

  12. #37
    INTCP
    Guest
    Jabučice i spone sto posto postoje pojačane. Pa šta misliš da oni trkački autići imaju obične spone i sl.

  13. #38
    INTCP
    Guest
    Evo jedan racing stabilizator.

    Gotovo svaki vitalni i nevitalni komad ovjersa se da zamijenit racing komadom. Fora kad imaš para.

  14. #39
    INTCP
    Guest
    Šta ti misliš da alfa gta i 0bična 156 imaju iste spone i jabučice. Zato i rikne spona volana na običnoj 156 kad staviš gume 225.

  15. #40
    INTCP
    Guest
    Evo rame od civica. S racing jabučicom. Sama boja gume na jabučici upućuje da je racing. Ko je vidio plavu jabučicu u seriji. A i piše ti.
    The Skunk2 Racing Front Camber Kit is composed of a newly designed front upper control arm with a ..........quick adjusting sliding ball joint.......... Used by most of the top race teams, this piece is a must for accurately dialing in proper suspension camber settings. Skunk2 Racing front camber kits offer an adjustment range of 4 degrees. Available for 92-up Honda Civics and 94-up Acura Integras.

    Ovo između točkica. Ball joint je jabučica.

    I boli me duper šta to koriste najviše momčadi za svoje trkaće aute. Činjenica je da se to da nabavit.

  16. #41
    INTCP
    Guest
    Da rezimiramo. U svemu sam bio u pravu osim da abarth radi komade za ovjes. ) ) ) ) ) )

  17. #42
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP nemoj se boriti kvantitetom protiv kvalitete! Poražen si do nogu i gotovo! )

  18. #43
    king of road
    Guest
    INTCP ti si produkt bolesnog mozga,posrao si se totalno pa se izvlačiš s tim sličicama s neta,a ništa od toga nisi držao u rukama a kamo pak racing.

  19. #44
    Tom RI
    Guest
    INTCP kad si toliko pametan kao šta se praviš(ali očito nisi),kad se praviš s tim sličicama da se razumiješ onda ćeš lako složit neki autić(npr. Yugo) pa se vidimo na cesti pametnjakoviću!

  20. #45
    Mirko RI
    Guest
    INTCP toliko si primitivan i glup vidi se iz priloženog jer na svakoj temi dobro popušiš,odustani od pisanja ili barem promijeni "nick" da ljudi više ne slušaju te gluposti! Sramotiš svih nas iz ovog dijela hrvatske!Spasi nas i lagano OD××××! )

  21. #46
    INTCP
    Guest
    Ajde ×××××× ××××te se. Vidim da nemate ni srednju do kraja. A i ti Calibra se spuštaš na njihov nivo.

  22. #47
    INTCP
    Guest
    Ne znam tko će prije odjebat. Ja sam ovdje od početka a vi ste padobranci sa pogođenih aviona koji padaju u neprijateljsko područje. ) ) Nećete dugo.

  23. #48
    INTCP
    Guest
    I kakve ima veze šta ja to nikad nisam držao u rukama. Pa normalno da nisma kad u ovoj jadnoj državi toga nema i nikad neće niti biti. Ali je činjenica da toga vani ima na bacanje za svaki auto. I da to ljudi stavljaju kad se rade ozbiljniji tunig podizanja snage za 100% i više jer se time dosta poboljšavaju vozna svostva. Samio što tu nitko nema para i onda je izgleda ljubomorni što neki vani ima bolje sređen auto od njega. Eto to vam je primitivizam
    Isto tako je primitivizam vaše vrijeđanje, a niti jednu teoriju niste dali da pobijete sve ono. Jadovi ) ) ) )

  24. #49
    alfist_zg odlog.
    Guest
    mirko i slavko , pa tom i jerry...sve te ovi tvoji rijecani jebu interceptore.

    sta se das jebati od ××××××?

  25. #50
    Tom RI
    Guest
    Alfist zg,mi INTCP-a ne ×××××o,nego mu samo pokušavamo obijasnit da priča gluposti.Najprije se počeo hvalit sa slikama i djelovima od onog bijelog yuga,pa kad se "Sportivo" javio INTCP je priznao da je te informacije pokupio od njega,Onda je počeo pričat o nekim ovijesima,sponama i gumicama od "Abartha" a kad smo mu obijasnili da "Abarth" nije radio nikakve ovijese(nego samo poboljšane dijelove mehanike) onda je opet priznao svoju pogrešku,zatim je počeo pričat da yugo ima različit ovijes od 127(tj. da 127 i ritmo imaju isti ovijes a yugo i 128 različit), pa kad smo mu i to obijasnili opet je priznao pogrešku i konstatirao da je sve to ista stvar.Bilo je još tu puno stvari o spuštanju,negativnom nagibu itd,.itd.,pa smo mu sve lijepo obijasnili i sad se samo nadamo da smo dečka naučili neke stvari.Nije nam bila namjera nikakvo podjebavanje nego da mu dokažemo da priča gluposti,da se malo informira pročita(ako već sam ne zna),uostalom nitko se nije rodio sveznao ali onda se to negdje pročita nauči i to je to,a ne da se pišu takve neistinite gluposti.INTCP ako te šta zanima pitaj obijasnit ću ti ali nemoj više onako pisat.Pozdrav

Slične teme

  1. Rijeka Nightclubbing
    By The only way to get in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-10-2007, 07:31
  2. Rijeka,noćas
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-09-2004, 23:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •