Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Utrka na OMW -u Rijeka

  1. #1
    Nitro
    Guest
    Dobro jel se može organizirat neka utrka na 200-injak metara da vidimo ubrzanja i ta ××××××!
    Tko je za?
    Zanimaju me riječke pile i limene kantice!!!!!

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Ja bi radje na 400 ili 800. Bas bi volio vidjet onog na××××nog jugica na 800 metara. Izgubio bi od valjda kalibre 16v.

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Bleki a po čemu bi to izgubio. Unutra je motor kije je konstrukcijski gotovo jednak delti integrale 8v. Kad tu radiš još prepravki dobiješ sigurno 200 ks. Minimalno!!! Uz taj motor ide i odgovarajući mjenjač. Ne misliš valjda da je unutra od yuga gtriba.

    Osim toga onaj yugo ima možda 600-700 kg. Pa sa dti prepračunaj koliko to ide. Samo za usporedbu Mini sa 600kg i motorom od 90 ks ide do sto već za 9.5 sekundi. P ati preračunaj koliko bi išao sa 200 ks. Imaš spedstter koji sa isto 600-700 kg i motorom od 150 ima performanse kao neki normalan coupe od 250 ks. Mal težina čuda radi. Ne vidim u čemu bi to yugo popušio. Pa taj auto je skoro oprao M3.







  4. #4
    INTCP
    Guest

  5. #5
    INTCP
    Guest
    Znači ako je blog fiatov 2.0 uz lanciinu glavu i turbo običan od lancie bez problema auto ima 190-200 ks. Što je dovoljno da opere i tvoju calibru. Yugo je duplo lakši bleki.

    Ali ko zna šta je tu kemijano. Čisto simnjam da se tip zaustavio na tome. Ko zna koliko je glava spuštena koji su ventili, klipovi. Možda sve od abartha, još je i turbina od maserattija. Dakle da kaže netko da ima 250 ks ne bi se čudio.

    I još kad dodaš laganu karoseriju.....

  6. #6
    Black Knight_
    Guest
    Samo sto izlazna brzina na 800 metara je sigurno 200 i vise na km/h a taj jugic je aerodinamican ko prosjecni dvokrilni ormar i tesko moze postici te brzine a i vjerovatno bi postao uzasno nestabilan.

  7. #7
    INTCP
    Guest
    Aerodinamika možda nije ko kod calibre, ali to uopće nije važno jeli ona nestabilniji već je važno jeli ga moguće tirati po ravnom 200 i više a je. Jer je ovjes isto sređen koliko vidim. Bilo pred 20 godina pila kao alfa 75 1.8 Turbo koja je išta 250. Nije ni ona nešto aerodinamična. Pa je i tvornički išla toliko. Šta misliš da sse auti od 200 ks rade od calibre nadalje. Dok bi calibra upće došla do 200 yugo bi već bio daleko ispred ili gotov već.

  8. #8
    INTCP
    Guest
    Čekaj malo ako Yugo sa 60 ks ide 160. Ne vidim koji mu je problem sa preko 200 ks ić preko 200.???????

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Ljudi koja je to kemija od motora, pa to kao da je prof. Baltazar napravil.Moj susjed je imao Yugo sa Lancinim motorom 85 KS , auto je letil , samo ima jedan problem , prednji kraj je jednostavno pukao.

  10. #10
    INTCP
    Guest
    Samo šta ovaj yugo ima pojačanu šasiju.
    Znam da mi je netko davno ovdje iz rijeke govorio kako je u pripremi bijeli yugo turbo... Ko će to sad nać
    Netko s nickom na S...?????

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    Konačno je nekome sinulo da bi se ta jadna karoserija mogla i raspasti od tolike snage!

  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    Ako ne vidis tesko ti ja mogu pomoc

    Al ozbiljno, otpor zraka raste s KVADRATOM brzine tako da je razlika izmedju 160 i 200 mnogo mnogo manja nego 200 i 240. Ja kad otvorim siber max brzina mi padne 10km/h pa si ti misli. Da ne govorim da yugo ima uzasno mali medjuosovinski razmak, uzak je i nestabilan i na kraju aerodinamican ko frizider i izgleda ko olupina koja je prosla tri totalke i sigurno krivuda ko lud.

    Dobro, mozda i pretjerujem sa calibrom 16v ali cinjenica je da se ne bi tako dobro plasirao u trci na 800m.

  13. #13
    INTCP
    Guest
    Ma svi bulaznite. Auto ima max. 700 kg, spušten do poda, dobre kočnice, dobre gume, pojačanu šasiju, motor 2.0 Turbo nabrijan dodatno s pripadajućim mjenjače.... Auto je skoro oprao M3. Ne znam šta je tu još od yuga. Čak je i ovjes moguće drugi nabavit (Abarth). Poluosovine, zglobove.....

  14. #14
    DKW_
    Guest
    Šezdesetih godina postojalo je hrpu automobila koji su išli 2 i pol glave, a bili su aerodinamični upravo kao ormari...

    Stravr je uglavnom u čarobnoj jednadžbi snaga/težina...

  15. #15
    doc
    Guest
    ova ti je dobra intcp
    "Aerodinamika možda nije ko kod calibre, "
    mozda, ha? ) ) )

  16. #16
    Tom ri
    Guest
    INTCP ti si totalno lud,pa ti neznaš šta pričaš!Ne zanima me ko je bolji yugo ili calibra,ali o kakvim ti poluosovinama od abartha pričaš,jesi normalan!Pa znaš li ti šta je "Abarth",odakle je ta firma i čime se bavila?Iz tih tvojih pričica vidi se da nemaš pojma o mehanici!Ti možeš prepričavat šta si od drugih čuo ali nemoj pričat više te gluposti!

  17. #17
    Tom ri
    Guest
    Kakav abarthov ovijes pacijentu,o cemu ti pričaš?

  18. #18
    e jebiga
    Guest
    tom naj ga srat, intcp je ponekad naporan, ali ima "štiha" za razliku od tebe koji nosiš govno u glavi, šta ti to znaš ????

  19. #19
    Tom ri
    Guest
    INTCP,ti kažeš:"koliko vidim i ovijes je sređen",pa ti nama lijepo obijasni kad si toliko pametan šta ti to vidiš i kako je ovijes sređen?

  20. #20
    Jhony
    Guest
    e ××××ga sad si ga stvarno zasrao,pa covijek dobro piše ima pravo,a i ti imaš pravo intcp je stvarno naporan s glupostima )

  21. #21
    Sport
    Guest
    INTCP sad vidim da pricas ono sta cujes!Turbina od maseratija,slika od motora i te price od koga su dosle?nisi nista znao dok to nisam napisao na 200m grobnika.o kakvim ti to abarthovim ovjesima pricas?Koliko znam abarth nije radio nikakve ovjede a tvoj pojam za ovjes je spustanje auta!

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Vas trojica koje me tu poseravate ste tri obična idiota. Abarthov ovjes možda nije jer abarth je radio komade za motor. Točno da nisma imao pojma šta je u jugu i kakve to ima veze. TZi si mi rekao i dao argumente da branim boje srbina ) Na slici se vidi da je glav od lancie , u to sam siguran..
    Moje poimanje ovjes ane odnosi se samo na amortizere i opruge već i na druge stabilizatore, vilice, negativan nagib, selen blokove, sportske spone, jabučice. Sigurno ti nemaš pojma o čemu pričaš, a tvoje poimanje ovjes svodi se na rezanje opruga i amortizere od ritma. ) Dakle yugo ima ovjes od Fiata 127, a za fiat 127 sigurno postoje ovakvi elementi ovjesa, jer postoje za svaki auto. A yugu da bi ovjes bio sređen za držanje pravca dovoljni suza držanje pravca na ravnom pri 200 km7h. Na to sam mislio. Naravno da ovjes yuga nije dostatan po zavojima za 200 ks kao šta je onaj na delti.
    Poluosovine se mogu nabavit čvršće sa pripadajućim zglobovima.
    I opet tvrdim abarth postoje uglavnom komadi motora, ali postoje i komadi ovjes poput ramena i sl. od drugih firmi. A komadi se daju i sami napravit.

  23. #23
    INTCP
    Guest
    Tek sad vidim da uopće nisam naveo da su poluosovine i zglobovi od abartha.
    Nego samo možda ovjes. Ja nisdam napisao šta taj yugo ima jer nemam pojam. Samo si slažem sliku u glavi. Činjenica je da se poluosovine mogu stavit od lancie ili ritma kao i zglobovi. Ili od neke druge firme koja radi takve racing komade.

    Ako oćete da malo ××××m po yugu mogu i to.
    1. nikad ne bi došao na takvu ideju jer uvijek postoji obična delta ili ritmo koji su neusporedivo bolja baz za ovakav zahvat od yuga. DA ne govorim o alfi 33 ili sud.

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    INTCP, toliko te peru da mi te već polako žao. Ma ××××m. Baš se fino smijem tvojim padovima. U svakom postu doživiš knock down! )

  25. #25
    Sport1
    Guest
    Do sad si pricao da je abarth radio djelove ovjesa a sad tvrdis da nije!ODLUCI SE!A informacije i slike ti nije(a mozda i je jer je vidio moje) TZi nego ja na temi o 200m grobnika!Ćo mona ti neznas ni ca si il pred 2 min a pogotovo ča si napisal!Od kud si?

Slične teme

  1. Rijeka Nightclubbing
    By The only way to get in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-10-2007, 07:31
  2. Rijeka,noćas
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-09-2004, 23:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •