Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: šta mislite o VOLVO automobilima

  1. #1
    Šveđa
    Guest
    meni se jako sviđaju ali su ipak cjenovno rezervirani za bogatune.
    Namjeravali Volvo izbaciti nešto za ''široke narodne mase''?

  2. #2
    M1
    Guest
    Nesto su pricali da ce lansirati V20 kao konkurenta golfu,ali zasad je sve na prici zavrsilo.Inace,Volvo automobili su jedni od najboljih danasnjih automobila,u to nema sumnje,imaju dobre benzince,odlican D5 dizelas,S60 r je vrhunski cestovni sportas,XC 90 je super SUV...za svakoga ponesto pod uvjetom da taj svatko ima dosta $$$$$$$ )

  3. #3
    mangoxxx
    Guest
    jel to ko saab smetje ???? isti drek

  4. #4
    Fresh
    Guest
    O Volvu sve najbolje. Nadam se da će pri sljedećoj kupovini biti financijske mogućnosti za jedan S40.

    Samo mi je malo velika razlika od 4.000 eura između benzinaca 1.6 i diesel 1.9.

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Vozio sam S40 1.8 i 2.0 i ništa posebno. Čisti prosjek klase. Teško da taj auto može konkurirati BMW-u, Mercedesu i Audiju. Nema šanse. A da ne pričam da niti u jednom od ta dva agregata nema niti mrvice sporta. I ovjes im je podešen jako mekano pa se ljulja ko brod. Ne kažem da mora biti sportaš da bi valjao, ali od dvolitraša se ipak očekuju bolje performanse. Tih 9.7 sekundi na papiru se uopće ne osjeti u vožnji.
    Na kvalitetu nemam nekih ekstra prigovora. Ali kad već kritiziram S40 onda da i dodam da mu je dizajn čisti prosjek da ne bi bio drastičan i rekao da je prekonzervativan.

  6. #6
    M1
    Guest
    Ipak uzmi u obzir da je auto star 6 godina i da je s 60 glavni konkurent a4,bmw 3-ici i c klasi,a ne s 40.Inace,s 40 je bio i ostao jedan od najljepsih auta u razredu,barem meni.Dizajn je klasican,ali to ga i cini lijepim.

  7. #7
    Hondo_
    Guest
    Volvo nije Volvo bez turbo benzinca, a V40 sa 2.0 turbo motorom je jako upotrebljiv i brz automobil. Vozio ga ja i ono što me jako fascinira je to da taj karavan ide jednako i kada je u njemu samo vozač i kada je full natovaren. Odlična obiteljska limuzina, ali se mora priznat da njihova klasa 40 zapravo i nije ono što od Volva očekujemo. Zato od 60 nadalje sve nadoknađuju. Ali samo sa turbo benzincem.

    I jedno pitanje stručnjacima koje muči prijenos snage na podlogu, ovjesi, upravljivost i sl. Volvo godinama proizvodi aute sa jakim turbo motorima (cca 200 ks) i prednjim pogonom i ne mijenjaju koncepciju. Ja bi rekao da to onda znači da to jako dobro klapa, bez obzira što stručnjaci s foruma kažu.

  8. #8
    Il Capo
    Guest
    Ma,nije to vise to. ××××s Volvo koji nije totalno kockast.Sjecam se da je jednom Martin Cesenj u legendarnom Auto Magazinu napisao da bi u gepek Volva 740 karavan, kojeg je testirao,stala kompletna peglica kad bi ju se rastavilo u dijelove.

  9. #9
    c e z y
    Guest
    Poznati kao robustni i sigurni.Ovo kaj calibra kaze da se nemre nosit sa njemcima stima,ali kak bi to izgledalo kad bi jedna c-klassa koja je dosta skuplja od s40 bila losija?
    Ja ih osobno cijenim, iso sam jednom na skijanje sa 850sw i nisam imao nikakvih zamjerki,iako ja nisam vozio.
    Dizajnerski mi se svidaju c70 i onaj stari coupe kojeg je Simon Tampler vozio.

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    C70 je stvarno krasan auto. Mislim da ga Joško Lokas vozi.

  11. #11
    OS-300
    Guest

  12. #12
    M1
    Guest
    Fakat prekrasan auto..i nakon 5 godina... ) )

Slične teme

  1. VOLVO 3CC
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 16-10-2004, 11:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •