Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Tako se to radi

  1. #1
    INTCP
    Guest
    ovo se podrazumijeva

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Opelu ni 300 ks nije dovoljo da opere 100 ks slabiju kraljicu. ) )

    U nekim situacijama delta naprosto oduševljava.....

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Jel svršavaš sad, ajde kad završiš lijepo se obriši, operi ruke, pa nastavi dalje.


    Lijepu si sliku ubacio (gornju). U autu mora biti i suvozač da bi auto bio u balastu, jer ako je vozač sam kao na doljnjoj slici, vidi kako se auto naginje... ) ) ) )

    Ova zajebancija ne ide na teret Lancie, nego na autora ove teme, pozdrav stari.

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Fresh, svaka čast! )

  5. #5
    INTCP
    Guest
    I sa dpogledajte užasnu omegu koja bi zbog zaobljenih linja trebala bit po nekima ljepotica iz čak osamdesetih kad su prevladavale nakaze kockaste poput ove lancie. Pa ono govno izgleda ko kaddet sređen kod gbreka. I bli me dupe jel unutra lotusov motor, očito joj i to nije dovoljno.

    Lancia jednsotavno zrači erotzikom mišićavosću agilnošću, bezvremenskom ljepotom bez ijedne jedine greške.

    Opel liči na debelog švabu sa kuljinom koji se oblokava pivom i wurstelima mit vile senf i asocira na tromost, otužnost, mlohavost i gastarbeitersku nakaradnost ispunjenu konzervastim neukusom.
    Dok je lancia poput izdefiniranog atlete koji zrači agilnošću, snagom, stilom.

    Ajde recite da nisam u pravu. ) )

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Daj Fresh sjedi u svoju kantu koja se kvari svakih 50 m i po×××× nešto u onom ogromnom gepeku. Pazi na amortizere, da ne propadnu i ovaj put. Žena ne bu povjerovala i ovaj put.) )

  7. #7
    Fresh
    Guest
    HA HA HA, nasmijao sam se do suza, Fresh je ×××× u tom gepeku, ××××ga zato su i otišli amortizeri, a ti, kad je tvoj mali prijatelj zadnji put posjetio nečije međunožje, ili ga uvijek iznova upoznaješ sa svojom šakom.

  8. #8
    INTCP
    Guest
    Šta se to tebe tiče. Možda se upravo ×××××, možda ću danas nakon što pogledam u kinu harry pottera ) Možda neću. Ja sam ti samo dao svajet. Ali pazi da ne dobiješ ništa jer bi ti to tvoje govno moglo stat na putu do šumarka......

  9. #9
    Fresh
    Guest
    U svojoj prvoj rečenici si sve rekao. Nit si ××××, nit će ti se posrećit večeras ili ovih dana.

    A što se tiče odlazaka do šumaraka, vidim da si upznat s tom stvari, sad znam tko mi se nalukavao kroz prozor dok sam razvaljivao amortizere.

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    Kakve ti gluposti pricas INTCP.

    Ono na slici je po svemu sudeci opel lotus omega iliti carlton u engleskoj.

    Taj auto je drzao titulu najbrze limuzine dugi dugi niz godina.




    Evo specifikacije:

    Suspension

    Front: MacPherson struts, coil springs, anti-roll bar.

    Rear: Multi-link, semi-trailing arms, coil springs, self levelling

    Steering

    Recirculating ball, power assisted, 2.5 turns lock to lock.

    Brakes

    Front: 330mm ventilated discs

    Rear: 300mm discs

    Anti-lock: standard

    Wheels & Tyres

    8.5x17ins (f), 9.5x17ins (r), forged alloy, 235/45 ZR17 (f), 265/40 ZR17 (r)

    Layout Longitudinal, front ,rear drive
    Capacity 3615cc, six cylinders in line
    Bore/stroke 95/85mm
    Compression ratio 8.2:1
    Head/block Aluminium alloy / cast iron
    Valve gear DOHC, 4 valves per cylinder
    Ignition & fuel Electronic ignition and fuel injection, Delco management system, two Garrett T25 turbochargers

    Max power 377bhp/5200rpm
    Max torque 419 lb ft/4200rpm
    Specific output 104bhp/litre
    Power-to-weight ratio 228bhp per tonne

    0-60mph - 5.1s
    0-100mph 11.1s

    Standing quarter mile: 13.5secs at 111mph!


    Stvarno si naso pravi auto koji ces blatit.

    A meni je opel lotus omega ljepsa od lance a ti pricaj sta oces.

  11. #11
    INTCP
    Guest
    OHo čak ima 377 ks. Al lancii je dovoljno 200 i 4x4 da ga opere na stazi A kako bi tek tvoju calibrz uhhhhh


    O ukusima se ne raspravlja ) Poštedit ću te kuđenja, jer is totalno antistilističan. Hugo Boss ti ne ide uz ovu nakazu. ) ) ) ) Kako li je to samo bio ružan auto. S ovim odvrtanim kadettovim svjetlima. Još kad se ubroji ×××××v pogled i nabijheni kotači onda stvarno ne znam da li je uopće postojao ružniji auto od toga u klasi. ) )

  12. #12
    INTCP
    Guest
    Fresh, iamam stalnu vezu tako da nemam s tim problema. Ajde sakri se u nakazu i cito. ) ) )

  13. #13
    Black Knight_
    Guest
    Ne pere lancia omegu vec omega stize lanciu za krug

    Kakve je to utrka uopce kad lancia ima suvozaca a omega ne? To je samo ××××× slika, lotus omega razbija svaku lanciu.

    A lancia izgleda ko da je sastavljena od lego kockica.

  14. #14
    INTCP
    Guest
    A ×××× ga bleki meni je ljepši i ukusniji onaj yugo turbo šta pere sve na 400 m od tvoje njakare, a od ovoga pogotovo. I da ti pravo kažem radije bi ga imao. Dajem desnu ruku ako lažem ) ) ) )

  15. #15
    INTCP
    Guest
    SAMO da naglasim nei je onaj yugo predivan. Sramota da se srbi razumeju bolje u dizajnovanje kola od šavaba., HAHAHAHA.

    Bleki jesi znao da glavni dizajner opela vozi alfu 75. hhahahaha Zato i nova astra koja će doć bar na nešto liči. Al svejedno ekonomija opelova sve u×××× na kraju. kako god auto na skicama izgledao. ) ) ) )

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Znas da su gume za opel lotus omegu posebno radjene i mozes ih narucit samo ako dokazes da si vlasnik opel lotus omege?

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Ma nema do kraljice, Alfe volim , ali kraljica je nešto nenad××××vo.

  18. #18
    Black Knight_
    Guest
    Ali ni taj yugo ne pere opel lotus omegu na 400 metara

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Upravo sam sad slucajno naisao na auto koji nisam ni znao da postoji a brijem da ih hrvatskoj nema bas.

    Audi S2 quattro, 220 konja (turbo masina sa chipom ide na 280 konja), 5.7 do 60mph. Zlo! Prodaju se za 6000 eura na mobile.de i ima ih pun ×××××. To se isplati kupit samo treba nac neku stelu za uvoz :/

  20. #20
    Black Knight_
    Guest
    Inace je to nardkana verzija Audija 80.

  21. #21
    INTCP
    Guest
    A znaš ti da se meni ×××× jesu li i ručno rađene. Auto je odvratan i za lotus je to bilo poniženje, dok je za opel bio san snova. To nisam ja rekao. Već netko kompetentniji od mene. ) ) )

    A yugo je sklad linija i stila i agresive naspram ovoj šlapi. ) ) )

    Srbin uvek pobedi protiv zapadnih đelata. ) ) )

  22. #22
    INTCP
    Guest
    A sad moram da idem drugovi moji. ) ) Zbog strašnih dezinformacija koje blate srpska kola od strane nesavesnih svetskih lidera autoindustrie koji ne umeju da progledaju u svetlost koja prosvetluje ono što je najbolje u srpskim kolima. Istorija u grudima, istorija na kotačima. Uz pomoć razumevajuće italijanske autoindustrie, ostvariće se naš vekovni san o bacanju na pleća šajkača poput opelovih mašina uz sveopštu suradnju britanskih šijunskih puteva koji žele da napakoste našem i vašem yugu. ) ) ) ) ) ) ) ) )

  23. #23
    Club Italia
    Guest
    bog ti dao pameti.....!

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Bojim se da je to mision imposible. )

  25. #25
    VR6
    Guest
    INTCP mozda je bolja i od Ferrarija po ovoj drugoj slici na prvoj strani.

    Nedavno se u BIH oglasima prodavala Lotus Omega, sa oko 400 KS. Mozda se jos uvijek prodaje. Dijelovi su uzasno skupi, vidjam je po Sarajevu, izgleda solidno.

    Bleki o tom Audi-u sam vec u nekoj temi pisao. Ima i Limuzina sa 230 KS, 6.0 do 100 km/h i 250 km/h maksimalne brzine, uz Quattro. Fin autic, niko ni ne predpostavlja da tu ima toliko KS.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •