Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Alfa 166 sa 300 ks 4x4, 2004 156 GTA JTS 280 ks sa 4x4....

  1. #51
    206-os
    Guest
    Kupili su Skodu da bi na njoj zaradjivali, a ako kupe Alfu i Ferarri, kupit ce ih zbog dizanja ugleda i eventualnog ulaska u F1. Vidim da ovdje ima puno idiota tako da mi se vise neda raspravljat na ovoj temi. Ocito neki nemogu shvatit sta se trenutno dogadja u auto industriji pa to kompenziraju debilnim izjavama.

  2. #52
    INTCP
    Guest
    Kako ću vam se slatko smijat kad osvanu vijesti vijesti tipa fiat ha cancellato i blal bala bla com, vw....

    I ako se nešto dogodi, znate boli me dupe. Ionako bi volio vidjet hoće li fiat napraviti tu izdaju i izdati svoje kupce.

    I uz to konačno ako se to dogodi nikad više u životu neću biti u dilemi da kupim novi auti. Ionako su mi stare alfe bolje. Nabavit ću staru pilu i restaurirati ju i opet imati bolji auto od alfe 157 vr6 fsi tiptronic sa torzionom osovinom straga, pa koja će ×××××× to kupit da mi je samo znat.

    U tom slučaju alfa gubi sigurnih 60 %kupaca. A i upitno je koliko ih dobiva. Pošto će vw-fanovima bit mrska alfa s mehanikom vw. Pa će rađe uzet čisti vw. Što bi i ja rađe napravio. Rađe bi imo golfa tdi nego neki ovakav miks.

Slične teme

  1. WRC 2004
    By Koshpa in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 15-06-2017, 08:04
  2. DTM 2004
    By Cezy in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •