Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 52

Tema: Alfa 166 sa 300 ks 4x4, 2004 156 GTA JTS 280 ks sa 4x4....

  1. #26
    Black Knight_
    Guest
    Nemoj se zivcirat INTCP, nece se VW previse mijesat vjerovatno. Mozda ce dijelit iste platforme a tak i tak ju alfa dijeli s glupim fiatom pa je cist svejedno.

  2. #27
    INTCP
    Guest
    Dakle početni alfin 1.6 ima 130 ks, a vw 2.0 ima isto 130 ks. Mislim da to dovoljno govori o ciljanom tržištu jedne i druge marke te da neće biti nikakvih značajnih promjena jer bi to dovelo do poremećaja na tržištu. Zamislite starčeka koji ide kupit gofa 1.6 sa 130 ks. Koji će mu to ×××××. Isto tako šta će mu mcpherson ozada. aa isto tako valda u vw znaju da alfiste ne zadovoljava 1.6 sa 100 ks i jednom bregastom. A što se tiče dijeljenja platformi vw se podijelio u dve grupe upravo zbog prevelikog broje markui na istim platformama tako će su sad vw i škoda na jednoij strani, a seat iu audi na drugoj. Tako da bi svaka grupa trebala pridonijeti svojevrsnoj prepoznatljivosti svojih proizvoda i u teh. smislu što do sada nije bio slučaj. I upravo to zajedničko dijeljenje polatrformi bernd pitschrieder je naglasio kao grešku u prošlosti i zato je podijelio koncern na dva dijela.

  3. #28
    INTCP
    Guest
    Pa ne živciram se ja.

  4. #29
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Calibra, u nacelu si u pravu sto se tice rasta prodaje i odraza recesije, ali onu listu njemacke prodaje za××××, jer njemacka je trziste koje najvise proguta auta u europi ali njemacka ima 5 domacih tvornica auta, i prema tome naravno da to ima veliki utjecaj.

  5. #30
    INTCP
    Guest
    Kao što u italiji 60 % prodaje srednje klase nosi alfa 156.

  6. #31
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Ja se zivciram, jer mi se od ove vijesti stisnuo zeludac...znam da ce sad svi reci , pa nece to nesto bitno utjecati, ali ja mislim da hoce ,jer uvijek utjece, samo ne odmah i ne prenaglo...
    po meni bi jedina dobra vijest bila da je ovo samo novinarska patka i tocka, baj baj folcvagen.

    Kazete Lamborghini nije osjetio vlasnistvo Audia? e pa ja mislim da je..kao prvo pogledajte dizajn, ok, izgleda odlicno Murcielago u cjelini, ali pogledajte te uglaste rubove...jel to prva ruka germaniziranja ? je ,isto ko i stilo(kao primjer, nije fiat pod utjecajem audija naravno).Lagano i pazljivo ali utjecaj ima...i meni se to ne svidja.

    A osim toga gledao sam Top Gear ,gdje je testiran Murcielago...i komentar tipa je da je to skroz drugi Lambo....u globalu bolji , ali bez onog brutalnog feelinga i bez nekih drugih karakteristika koje su mu davali poseban stih.
    Svaka akcija izaziva reakciju...i kad je Fiat kupio Alfu , po meni je to bilo lose iako sad kad gledam 147icu i 156icu, normalno da su to prekrasni auti, i zbog njih sam alfist, ali sta bi bilo da je alfa nastavila u svom genijalnom stilu iz 50ih i 60ih i 70ih???
    eh , da moja baba ima ×××××, bila bi...deda..sta bi bilo kad bi bilo.

    ok, ××××m puno, aj bok.

  7. #32
    206-os
    Guest
    INTCP, Fiat kao grupacija je u teskoj krizi, tisuce radnika su otpusteni, svaki dan su sve veci gubici i dugovi a sve manja prodaja stoga Fiat bas i nema previse izbora. Ljude koji vode Fiat, politicare i talijansku vladu boli briga hoce se to tebi ili meni svidjet, njima je bitno da nebude gubitaka i otpustanja jer ako bude njihova stolica nece bit sigurna. Znaci ako VW grupacija ponudi dobre uvjete i dosta novca skoro pola Fiata ce doci pod vlast VW-a, s napomenom da ce VW sigurno htjeti malo veci udio u djelu Alfa-Ferarri-Maserati jer realno gledajuci samo to nesto vrijedi u tom koncernu. Jedina prepreka VW-u bi mogao biti star Agnelli(nisam siguran da sam dobro napisao) koji ce nastojat Fiat sacuvat od vanjskih utjecaja. Steta je jedino sto je njegova moc trenutno puno manja nego nekad. Sto se tice ovih novih modela alfe, nekako sumnjam da ce to u serijsku proizvodnju zbog velikih troskova nego smatram da to samo sluzi za podizanje vec izceznulog morala alfista.

    P.S.-INTCP, prema tvojim kriterijima o savrsenom autu skuzio sam da bi ti najbolje bilo da si kupis karting bolid. Ima 200-300 kubika, puno konja za tu kubikazu, 3-4 sekunde do 100, lezi najbolje moguce, nema prostora, neudoban je i pri bilo kakvom sudaru, sanse za prezivit su minimalne!

  8. #33
    Black Knight_
    Guest
    HAHAHAHAH, HHAAHAHAHA, HAHAHAH..... HAHAHAHAH karting! HAHAHAHAH

  9. #34
    OS-300
    Guest

  10. #35
    OS-300
    Guest

  11. #36
    zvjer
    Guest

  12. #37
    M1
    Guest
    Volkswagen Polo GTi,prosli je iz 1600 ccm izvlacio 125 ks,dakle 5 ks vise nego sadasnji u alfi...vw zna napravit motore,inace ne bi bio sad tamo gdje jest...u posjedu Audija,Skode,Bugatija,Lamborghinia,Seata,Bentleya. ..jedan od najboljih sportskih automobila i ujedno i najljepsih je velikim dijelom napravljen od strane nijemaca,a to je murcielago...dizajnirao ga je isti covjek koji je dizajnirao Fabiu,nove Bentley,ja mislim da je Belgijanac.Cisto sumnjam da ce vw kupiti alfu,vjerovatno(ako budu kupovali) Ferrari i maserati,jer je konkurencija u vw grupi vec tolika da su poceli gristi nokte i sigurno im ne treba jos jedna sportska marka za siromahe,jer seat vec imaju,a audi odsada igra ulogu skupog sportasa

  13. #38
    slslslsl
    Guest

  14. #39
    Calibra Zender
    Guest
    206-os )

  15. #40
    INTCP
    Guest
    Brera će sigurno ić uz proizvodnju, JTS motori, samo je bilo pitanje vremena kad će cjela gama izać da pobije konkurenciju, V6 motori isto će se opremati JTS sustavima. Dolaze viševentilski dizeli. 166 je odavno najavljena gta verzija. 157 dolazi sljederće godine, kao i sprint za koju već postoji masu paparazzi fotografija i službene najave. Dolazi GTV i Spider restiling sa 3.2 motorom iz GTA i JTS motorima. Tako da se sve to očekivalo i za sve postoje službene najave. I ništa to nije patka jer postoje konkretni dokazi. A fiatu je dosta s lažima i mazanjem očiju kupcima i sumnjam da bi se u ovim tzrenucima krize najavljivale tzv. službene patke. A alfa nikad a ma baš nikad nije iznevjerila svoje poptrošače za razliku od nekih i uvijek što se najavilo je i došlo. Ili pak i nešto što se nije najavilo.
    VW može slobodno kupiti tih 49 posto to mu je dovoljno a tih 1 posto premoći znači moć odlučivanja. Tako da vw ne može sam domositi nikakve odluke vezane za tu grupu. I sam kažeš ne treba mu sportska marka, makar ja smatram da seat nije dostojan imena sportskog auta. Jer samo dizajn sa vw motorima i osdtalom meh. nije dovoljno. Isto tako i audi, osim par nabrijanih modela ostalo nema veze sa sportom. Ti očito nisi upećen šta je bilo s prodajom alfe kad je fiat počeo kemijati sa svojim dijelovima. E pa ako alfisti nisu baš prihvatili fiat-alfu, čisto sumnjam da vw neće prepostavit i prognozirat da će alfisti doslovno bježat od vw-alfe.
    Sve vaše teorije o tome kako će to bit uspješno ako bude vw-alfa padaju u vodu jer sam i ja alfist i znam mišljenje alfista u vezi toga. Dobro je rekao jedan novinar da alfiste zanima više što je ostalo na alfi staro nego što ima novog.

  16. #41
    VR6
    Guest
    156 GTA sa 4x4 izgleda zanimljivo.

    Valjda cemo i to docekati...

  17. #42
    INTCP
    Guest
    Dočekali smo i prvi v6 od vw-na. VR6 se ne računa. ) ) ) )

  18. #43
    VR6
    Guest
    V6 je vec odavno u VW Passatu. Ima cak i u dizel verziji...

  19. #44
    INTCP
    Guest
    o kakvvom passatu. 5 godina. pa to ti je niš. Alfa ima V motore 50 godina. a vw je do audijevih izuma bio narodno govno.

  20. #45
    VR6
    Guest
    Da, da, koje ce mozda uskoro posjedovati citavu italijansku auto industriju. I ne zaboravi da sada taj VW ima W8, V10 i W12 motore.

  21. #46
    206-os
    Guest
    Intcp, bojim se da na alfi nece nista ostat starog..eventualno znak..

  22. #47
    Girrari
    Guest
    Joj kako su mi ×××××ve ove špekulacije kada polupismeni čistač zahoda u VW-u načuje svog šefa da je govorio o tome kako bi rado kupio Ferrari, Maserati i Alfu. No čoravi i nagluhi čistač ne kuži na se ovaj obrokao Bavariom i da valja nebuloze. A onda se nađu auto novinari koji kao i svi pripadnici novinarske profesije naprave od muhe slona, pa već rade skice kako će izgledati novi Ferrarijev znak.


    Kladim se da će za koji mjesec osvanuti naslov "Gadafi kupuje posrnuli FIAT" jer je njegov sluga čuo kako ovaj spominje FIAT, pa je odmah povezao namjeru.

    Kako volim te "pouzdane" informacije i "provjerene" izvore.


    A nitko nije provjerio te informacije u FIAT-ovom stožeru. Nemojte zaboraviti da je Maserati u 100% vlasništvu Ferrarija koji je pak u 56% vlasništvu FIAT-a. A ni Alfa nije samostalna.
    Dakle, o svemu će odlučivati prvenstveno FIAT, a svi su se postavili kao da su Alfa, Maserati i Ferrari potpuno samostalne firme.
    Sa Bugattijem i Lambom je bila druga priča. Oni su bili u vlasništvu nekog sina Filipinskog (ili slično) kralja ili predsjednika. Ovaj je popušio i bio istjeran iz zemlje, pa je sinek prodal svoje firme Audiju odnosno VAG-u.

  23. #48
    206-os
    Guest
    Upravo tako, celnici Fiata ce odlucit sto ce biti s Alfom, Ferarrijem i Maseratijem. Ako VW ponudi neku finu cifricu za dionice, ti isti celnici ce bez ikakvih problema prodati dio dionica VW-u. A posto u VW-u ipak nisu kreteni, ici ce na to da uzmu ono malo sto valja a to su upravo Alfa, Ferarri i Maserati. Naravno to je moje misljenje.

  24. #49
    ozujsko
    Guest
    206, ako kupuju ono sto valja, zasto su onda skodu kupili ???

  25. #50
    ČIKO MARTINEZ Gonz..
    Guest
    HAHAHAHAHAHA

    ČELNICI SU KUPILI ŠKODU I SEATA, E A TO SU PRAVE PILE DO YAYA
    NE TREBA NJIMA JEDNA PROPALA ALFA ILI ENZO I ŠTA JA ZNAM, PA NEĆE VALJDA U MODENU UGRADITI 1.8 T TAJ SLAVNI MOTOR NA KOJEM SE TEMELJI SPORT VW

    I NAJVAŽNIJE, LJUDI, KRUGOVI !!!!!!!!!!!!
    PA PO TUVU !!!!!!!

    PA PO ADACU !!!!!!!!!

    TO JE TAJ MOTOR KOJI TREBA I NOVA GTA !!!!

    MAJKU VAM ××××× BLESAVU, DOK VAS ČITAM I JA POLUDIM !!!!!

Slične teme

  1. WRC 2004
    By Koshpa in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 15-06-2017, 08:04
  2. DTM 2004
    By Cezy in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •