Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prijedlog dilerima i zastupnicima...

  1. #1
    Picasso
    Guest
    Posjetio sam neke strane web stranice pojedinih proizvođača auta i oduševio se kako su ubacili svoj forum o uglavnom svojoj gami vozila , pa svi zainteresirani budući i trenutni vlasnici vozila tog proizvođača mogu razmjeniti mišljenja, iskustva , postaviti pitanja i naravno , brzo na njih dobiti odgovore... Naravno za sve je zadužen njihov administrator koji je uvijek spreman odgovoriti na sve.
    Dakle , dragi dileri i ini , mislim da bi bilo vrlo zgodno da se recimo citoen-aši ili vw-eaši nađu na jednom mjestu pa da malo pročakulaju i kažu vam svoja iskustva a ujedno dobiju preciznu i brzu informaciju na svoja pitanja i probleme. Prošlo je vrime di je tribalo samo prodat auto - ili , nije ???!!!
    )

  2. #2
    alfist_zg odlog.
    Guest
    evo ,ako me autokomerc hoce, prijavljujem se da budem administrator na specificnom Alfa Romeo forumu.

    Vec vidim da bi to bila borba sa raznim VR6 i inim...ali bio bi to izazov i dovoljna motivacija za borbu.(al bi bilo brisanja postova uuuuuu).. hehe...

  3. #3
    VR6
    Guest
    VR6 se ne javlja dok neko ne iznese neke netacne navode, onda se javi da to popravi...

  4. #4
    DKW_
    Guest
    Ma, blago nama kad nam takvi geniji kao što je VR6 ispravljaju "netačne navode"...

  5. #5
    Stari Grad
    Guest
    Stvarno VR-6 napusi se kurcine


    i to Bosanske...znas vec

Slične teme

  1. Prijedlog.
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 106
    Posljednji post: 12-03-2004, 18:36
  2. Prijedlog
    By Kas odlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 23-10-2003, 16:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •