Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Skoda favorit 136 LS L;-]

  1. #1
    rs
    Guest
    Sta mislite o tom auto ?
    Pitam one koji ga imaju,koji su ga vozili ..
    U glavnom me zanima motor,znaci ovaj motor ima fabricki 60 ks,i ide solidno za tu snagu.
    Trkao sam se sa dosta auta,i vecinu sam pobjedio L;-:
    Posto nisam neki expert,zanima me vase misljenje.

  2. #2
    VR16
    Guest
    To ti je najbolje!
    Posle golfa...

  3. #3
    St.Zagi
    Guest
    Ja sam imao Skodu Favorit 135. Kupil ja novu, a na 35.000 km riknuo mi je dihtung na glavi, kuplung čupao i to baš kad sam se natovario i krenuo na put. U vrijeme praznika. Poludio sam i prvom prilikom to prodao. Mislim da je bolje kupiti kakvog starog kadeta benzinca, a od toga što dalje.

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Ja sam ju imao 2 godine (zamislite, toliko sam izdržao) i u tih 2 god. mi je dihtung na glavi probio 4X. I kad mi se to četvrti puta dogodilo (pred Novu god. 2000) onda sam ju prodao i uzeo Golfa. Ali osim tog nesretnog dihtunga (tvornička greška na svim motorima 135, pogotovo 91 godište) drugo nije rikavalo. Dobro, ja i nisam neko mjerilo, jer ja sam ju klao više nego golfa sad (hladan motor-prva do ibera i te šeme) tako da mislim da nebi dihtung toliko ni prolazio da ja nisam tako vozio auto. I održavanje je dosta jeftino, premda neki djelovi (homok. zglob) dođu skuplje za Škodu nego za Golfa. E da, i moja je preživila totalku.

    A dok ju je moj stari imao, onda mu je na 90000km pukla klipnjača od 3. cilindra i totalno uništila motor (600 ex DEM štete).

  5. #5
    rs
    Guest
    Hmm ... moj stari ju je kupio novu,91 ..
    i do prije 1-2 godine je fino radila,nista joj se nije pokvarilo ni jednom,a vjerujte,moj stari ako ista NE odrzava to su auta,ulje je mjenjao cca max 8 puta otkad ju je kupio,mehanicaru nikad nije ni otisao,i mogu vam reci,motor jos uvjek rad i kako treba,pali iz prve i sl. ali je ostatak u raspadu L;-:
    80 % auta ne radi kako treba L;-:

    Btw,sa njom(u ovom stanju) sam se trkao i sa golfom II dizelom,i naravno ne moze mi nista,mercedesom 190 , mercedes 250 i sl. autima,i mogu vam reci da sam stvarno zadovoljan sa tih 60 ks kod nje.
    Neko je spomenuo kadeta ?
    Trkao sam se sa jednim momkom na ubrzanje,staza od 700 metara,i pobjedio sam ga za nekih 3 metra ...
    Kadet je takodje 1.3.

    Poz

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Star moj, ako si se trkao s golfom, mečkom, opelom itd, znači da si ju morao razvlačit, a ako si ju razvlačio onda ti je morala brtva probit barem jedanput u tih 11 god.

  7. #7
    rs
    Guest
    razvlacim je zadnjih 1 godinu,otkad je vozim ... a i btw,necu je voziti jos dugo,jer je u fazi raspada L;-:

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Svaka čast onda, ja nisam bio te sreće.
    Ali ja sam ju klao malo žešće nego ti. Zadnji put kad je dihtung prdnuo sam na 130 šaltao treću, a to ti je za motor takve koncepcije kapitulacija trenutna.
    Inače, ja sam se s njom utrkivao samo sa stoletom (dupli weber) i popušio. Ali bi zato do Rijeke i obrnuto ostavio iza sebe i vozače bembari kad nisu znali cestu.

  9. #9
    rs
    Guest
    Koliko je ta tvoja isla trecom ?
    Ova moja moze max 120,ali zato sam je cetvrtom voizio 150,ima 5 brzina,nisam dalje saltao,jer nisam imao ceste vise ...
    druga je maximala na 90.

Slične teme

  1. Škoda favorit - iskustva
    By plazo in forum Auto servisi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-01-2004, 03:10
  2. škoda favorit
    By nesretnik in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-03-2003, 03:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •