Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: NISKOPROFILNE GUME!

  1. #1
    ico
    Guest
    polemizirao sam s kolegom s posla o niskoprofilkama, u smislu koji postotak (širina/visina) mora biti da bi gumu mogli nazvati niskoprof.

    po nekom mom sudu sve ispod 60 ali ne
    i 60 smatram niskoprof. gumom
    60 je zadnja granica, pomirenje "normalne gume i sportskije"
    znaci 55,50,45,40,35...
    što vi mislite???

  2. #2
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    sve ispod 50

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ovisi gdje. U Švici recimo, sve ispod 55 ili čak 45. Kod nas se nažalost sve ispod 60 može nazvati niskoprofilnim, osobito u Zg.
    Živjelo Drvinje!

  4. #4
    ero_
    Guest
    ej girrari, odakle si iz svice?

  5. #5
    aco 2
    Guest
    ICO, 60, odnosno drugi broj u nizu je postotak debljine gume od njezine širine. Znaći guma 305 široka može i 25. Jer ako kažeš 50, ti boga pa to bi bila guma debela preko 15 cm !!!
    Dakle ovisi o širini, što se mene tiće imao sam razne profile na raznim autima.
    Npr. 150 ks, 205/50/15, pa na 200 ks 225/45/17. I mogu ti reći NIKAD VIŠE ta ×××××× samo sjebavaju sve : ovjes amortizere, selene, vilice, volana letvu, homokinetičke zglobove itd, svemu tome vijek je prepolovljen. Sa druge strane nije dobro ni predebele gume ala 205/65/15. Ali om gumom nemože se dobiti baš toliko na stabilnosti koliko neki misle, nisi ionako svaki dan na grobniku da iskoristiš 225/40/16 zar ne ?
    Više je stvar u ovjesu, pogonu, i proizvođaću auta. Recimo alfa i neki drugi imaju odlične ovjese pa samim tim i držanje ceste je odlično.

  6. #6
    doc
    Guest
    Ja cu stavit 195/50/15 sto su po svim standardima nikoprofilne gume. I to prvenstveno zbog boljeg izgelda vecih kotaca.

    a inace mislim da svaka guma ispod nekih 11 cm debljine se moze smatrati niskoprfilnom

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ne, iz ZG, ali bio sam u dosta navrata tamo, pa znam kakve su im ceste i u največim zabitima.

  8. #8
    Black Knight_
    Guest
    Hahaha, ja imam 215/40/16 !!!

  9. #9
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Aco 2, u pravu si sto se tice postotka sirine, ali svi znamo da ne moze biti guma 305/50????, i kada pogledas nigdje neces naci sportski profil gume preko 50 npr. 195/50 R15.

  10. #10
    aco **
    Guest
    da, ono je bilo figurativno, naravno da nema 305/50 možda bager...... )
    Ali ima recimo 215/40, a i 215/80 Ova 40 je definitivno prea, pa to se vozis na felgi....

  11. #11
    Black Knight_
    Guest
    Nije tak strasno

  12. #12
    Hondo_
    Guest
    Ako imaš mozga u glavi odn. ako imalo paziš kako i po čemu voziš, zapravo ništa nije preo. Ja sam na Civicu prvo imao 195/50 R15 na OZ F1 felgi i to mi je definitivno bio pretežak kotač (cca 18 kg). Onda sam kupio Superleggeru i gore stavio Bridgestone potenza RE 720 u dimenziji 195/45 R15. Što se tiče udobnosti vožnje (ako je uopče postojala), ona se nije ništ pokvarila (čak dapače jer je bio lakši kotač), a isto tako nikad nisam sa takvom gumom oštetio felgu ili samu gumu na našim cestama. U ničemu ne treba pretjerivati, ali puno ljudi griješi kada sa serijskog kotača prelazi na alu i onda kemija sa dimenzijama gume. U pravilu su alu naplaci (čast izuzecima) teži od čeličnih istih dimenzija i onda još ako gore stavite prilično mesnatu gumu, dobijete kotač koji je lošiji od serijskog i po otporu (šira guma) i po težini (felga guma zrak) što se direktno očituje i na potrošnji i na ubijenim performansama, a da o trajnosti ovjesa ne govorimo.
    Zato savjetujem svima da prilikom izmjene dimenzije gume ne vode brigu samo o debljini i širini već i o ukupnoj težini tog novog kotača.
    Pozdrav!

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Hondo jesi ti to dobro izvagal da 15" kotač ima 18 kila.Ja sam vagao Superleggeru 17" sa 225/45 SO-3 i kotač ima 19 kg, a Azev A 17" sa istim gumama 22 kg.Jel moguče da je moja vaga u qurtzu.Evo baš danas čitam na internetu da su Falken i Bridgestone najteže gume , Pirelli i Toyo najlakše gume.Možeš to malo prokomentirati i da li možda znaš gdje se može pogledati težina Azev felgi na internetu, naime imaju samo podatke za modele LS i H.

  14. #14
    Calibra Zender
    Guest
    Hondo_, daj mi molim te objasni na koju je foru felga od čelika lakša od aluminijske (ili magnezijske ili neke legure) felge istih dimenzija.

    Druga stvar, svatko tko stavlja alu felgu ne stavlja mesnatiju gumu od one koju je imao jer u pravilu smanjuje profil i povećava colažu. Tu bi već mogla postojati razlika u korist čelične felge koja ipak ostaje koji col manja.

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Calibra može biti.Evo pogledaj na www.wheelweights.net ima felgi kao da su od betona napravljene.Primjer TSW 15" ima kila kao BBS 17"..........

  16. #16
    doc
    Guest
    dom-dom, sta ne odgovaras na mail, ili ga nisi dobio?

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Na jedan sam ti odgovorio , moram pogledati u firmi sutra jel još kaj došlo.

  18. #18
    Hondo_
    Guest
    Dom-Dom sve je u redu sa tvojom vagom. Ja imam Superleggeru 17" sa 215/45/17 Yokohamom AVS Sport i kotač je težak cca 18 kg tako da to štima. Onih 18 kg je bila OZ F1 Cup felga 7x15" sa gumom Fulda Carat Extremo 195/50/15.
    I ovaj tvoj Azev me ništ ne čudi. Zamisli da po kotaču imaš 3-4 kg manje!?!?
    Inače ne znam za ništ na internetu u vezi felgi (Azev), a ovo sam vagao vlastoručno.

    Calibra ne vjeruj teoriji.

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Hondo_, "ne vjeruj teoriji". To je tvoj odgovor? Pa mislim stvarno...

  20. #20
    Hondo_
    Guest
    Calibra zakaj ti uvijek moraš pametovati i tražiti dlaku u jajetu?
    Pokušat ću ti objasniti ko da imaš 5 godina. Moguće je da felga od 'lakih' metala bude teža od one čelične. 'Laki' metali odn. legure su 'lagane' u smislu njihove specifične težine u periodnom sustavu. Sad zamisli koja se količina tog 'lakog' metala mora upotri××××ti da bi se dobila felga istih svojstava kao i čelična, ako znamo da je čelik jedan od najčvršćih metala. Kužiš?
    Te tzv. alu felge nisu ništ lakše od čeličnih, a kažemo da su od 'lakih' metala ne zato što su lagane, nego zbog porijkla materijala od kojeg su napravljene.
    E sad tu postoje onda razne legure koje imaju veću čvrstoču a manju masu, ali i visoku cijenu i takve felge 'radni' narod i likovi ko ti ne kupuju što zbog neznanja, što zbog para.
    Nadam se da si skužio .
    Pozdrav!

  21. #21
    Calibra Zender
    Guest
    Hondo_, e sad si se malo zaletio u teoriju koji si prilagodio situaciji koja ti treba. Ne negiram mogućnost da su neke jeftine i bezimene alu felge teže od čeličnih, ali to nije situacija sa svim felgama. Čak niti s većinom. I ne mislim time samo na Superleggeru.
    Manja črstoća aluminija ili magnezija ne znači da se felga radi s više materijala da bi se nadoknadila razlika u čvrstoći, a povećala se razlika u težini. Osim toga legure su dovoljno čvrste, a opet lakše od čelika. Alu felge su redovito "tanje" od čeličnih. Čelična felga u pravilu nema krakove nego je to pun krug teškog čelika, a aluminijskih felgi ima dosta "rijetkih".


    Pa sad pogledaj razliku na slikama na kojoj felgi ima više "mesa", a još je k tome čelik dosta teži od aluminija, magnezija ili već od lagure kakvom je napravljena ova felga.

    I to nije traženje dlake u jajetu nego reakcija na glupost da su čelične felge lakše od aluminijskih u istoj dimenziji. Postoje iznimke, ali su aluminijske felge u pravilu lakše! Evo čak sam ti i stavio slike jer sam ti objasnio kao da imaš 4 godine pa da ti i vizualizacija pomogne.

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Ponovilo mi je post dva puta...

  23. #23
    Skoda TDI
    Guest
    Povoljno prodajem tele i balirano sijeno telefon 055/514-206

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    Krakovi na alu felgama su bitno deblji nego taj jedan krak zeljeza koji je dosta tanak. I zeljezne felge imaju manje mesa, samo izgledaju od oka ko da imaju vise.

  25. #25
    doc
    Guest
    Ja sam na Tipu imamo Momo GT felge. I posto sam ih skidao svake zime i stvaljao celicne, uvijek mi se cinilo da su teze od celicnih felgi. Samo sta nisam vjerovao u to pa sam mislio da me ruke varaju. Ali izgleda da su ruke dobro rekle!

Slične teme

  1. GUME
    By PROBLEM in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 16-05-2003, 15:01
  2. GUME???
    By Hidra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-12-2002, 08:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •