Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Berlusconi bi Ferrari-Punto

  1. #1
    ozujsko
    Guest


    Kad se već ti automobilaši ne mogu dogovoriti kako izaći iz krize, pomoći će im fratelo Silvio Berlusconi. Evo rješenja: izbrisati ime Fiat, a Stilo, Punto i Cinquecento prodavati s Ferrarijevim znakom.

    "A evo i pomnijeg plana: ukinut ćemo ime Fiat, otpustiti sve njegove dizajnere, a njihov posao dati dizajnerima iz kuće Ferrari", kaže Silvio Berlusconi. "A sve ono što se nađe na njihovu papiru vodit ćemo pod imenom Ferrari Young."

    Da se Berlusconija pita, novu superfirmu bi trebao voditi najbolji među najboljima - Ferrarijev boss Luca di Montezemolo. Da ima više vremena, a nema, Berlusconi bi sam preuzeo vodstvo Fiatovog koncerna.

    Gospodin Montezemolo navodno nije baš pretjerano lud za prijedlogom, no ako bi se u igru uključila i marka Alfa Romeo (dio autogrupe Fiat), onda bi se možda i moglo razmisliti, kaže Luca.


  2. #2
    VR6
    Guest
    Hah, jel ovo ozbiljno il se ti zezas??

    Luca di Montezemolo je odbio voditi Fiat, ali ako se bude zvao Ferrari, onda bi i mogao...

  3. #3
    ozujsko
    Guest
    hahah ak nista drugo bar se tim talijanima mozes nasmijat do bola... )

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Je Ožujsko i ja sam čitao tu glupost.Taj mafijaš je očito bio nafiksan kad je to izvalio........

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    Rofl! To bi pomoglo fiatu a zajebalo ferrari. HAHAHA Ekipa s puntekima bi brijala kak vozi ferrari! hahahaha

  6. #6
    ozujsko
    Guest
    girrari ---->>>> cekamo odgovor )

  7. #7
    VR6
    Guest
    Nebi to dugo trajalo, za par dana bi Ferrari izgubio svoj image, koji bi kasnije vrlo tesko bilo povratiti...

  8. #8
    doc
    Guest
    ×××××× ocito nema pojma o autoindustriji. Jednim djelom, i zavljujuci njemu je Fiat u kurcu.

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    Ma bi ga talijani linčovali da im to napravi...brijem da će ga i ovak...

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Bilo bi sjebano da se to dogodi, pa vidi se kak se VW-u narušio i onak seljački imiđ kad su Škodu kupili. Pa u seljačkom Golfu su iste ručice ko u još seljačkijoj Škodi... Punto bi bar imo lijepe ručice i prekidače...

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ja bum ga ziher kupil ak' nebu ovak grdi.

    Ne znam gdje ste čitali ovu ×××××ךtinu ili je pak Silvio u Mesićevom stilu pokušao malo doskočiti (po Pervanu) pošalicom.

    Koliko znam Luca još nije odbio FIAT.

Slične teme

  1. Ferrari
    By AntiFerrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-03-2003, 14:20
  2. Berlusconi bi Ferrari-Punto
    By GTI FOREVER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-12-2002, 10:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •