Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 123

Tema: 200 plus konja bez 4x4

  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    Evo, dobio sam auto s popravka. Gabrek ga je fino sredio. Sad se vozim na rezervnoj koja je skroz drugih dimenzija pa sam iskljucio 4x4.

    Ljudi moji pa to je cisti uzas. Kisa pada, ja moram davat gas toliko oprezno da je to zalosno. Ko da se po jajima vozim. Ne smijem preko 1/3 gasa stisnut, a ne daj boze da okretaji ulete u raspon turbine. Kotaci slajdraju u trecoj bez ikakvog problema(jos uvijek je gore eagle f1 koji super drzi po kisi!). Jao loseg iskustva. Ulazim u svoju ulicu koja je dosta strma ko i inace u prvoj kad ono proklizavanje i trzanje na sve strane.

    Boze sveti, ne mogu da se ponovo ne zgrazam nad vasim izjavama da je 250 konja na prednjoj osovini OK. Pa dajte ljudi sjedite u auto sa 4x4 sa 200 konja i provozajte ga pa onda iskljucite 4x4 i onda komentirajte.

    Kata-××××ing-strofa.

    Jedva cekam da sutra zamijenim gume i tu rezervnu felgu da mogu ukljucit 4x4.

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Jesi ti kad razmislio da nemaš niti "e" od one silne elektronike koja je nakrcana u GTA i da su ovakve usporedbe totalno apsurdne?
    Bilo bi bolje da GTA ima 4x4, ali je sigurno bolje napravljena nego Calibra turbo.

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Da, sigurno bi zelio da mi je proklizavanje rijeseno tako da mi elektronika oduzima gas dok kotaci ponovo ne ulove. To inace mora da je jako zdravo za masinu - naglo oduzimanje i stiskanje gasa, skoro zdravo ko drzanje auta u blokadi. U kombinaciji sa trzanjem koje proklizavanje u prvoj proizvodi imas zagarantiran uspjeh u trganju masine.

    Znam da elektronika pomaze jer starom passat proklizuje na kisi uzasno isto i elektronika(ASR) definitvno to ublazava ali sve je to ××××× jer ti auto ne moze ni blizu ubrzat ko po suhom.

    Mozda sam se ja razmazio, naviko sa stiskat gas do daske bez obzira na uvjete a sad ga jedva smijem pipnut ali eto, razlika je na kisi toliko ogromna da je to zalosno i morao sam vam to saopcit.

    Na calibre se ugradjivao traction control od '95 ali ne na turbake jer imaju 4x4 i koji ce im onda ×××××.

  4. #4
    INTCP
    Guest
    bla bla bla.

  5. #5
    M1
    Guest
    Ako doticnoj alfi iskljucis elektroniku sto dobijes?Ruski rulet..250 konja je definitivno previse za prednji pogon...ako se auto sa tim motorom zeli zvati sportski

  6. #6
    T-IE
    Guest
    250 ks na prednju osovinu ruski rulet?

    A što je onda Peugeot 607 sa 400ks na prednjoj osovini?

  7. #7
    Elrond
    Guest
    Heh, FWD sa 200 konja?
    ne ubojstvo nego kamikazasnost...

    Ako se trazi auto za tjuning preko 150 konja, najbolje je uzet AWD... Under od FWDa i Over od RWDa mi se ne dopadaju bas, makar RWDov PowerOversteer tehnika (Drift ) je ××××na

  8. #8
    Black Knight_
    Guest
    A sta da ti ja kazem sta je? Govno, u sportskom smislu. To tak i tak nije auto za ganjanje pa ne vidim koji faktor on tu igra.

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    Ma nije ubojstvo nego si jednostavno jednak ko i svi ostali auti na cesti. A jos moras i pazit na gas da ne bi proklizo ili ne daj boze uletio u raspon turbine. Ko da se taljigam u neakvom dizelu sa 70 konja.

  10. #10
    Elrond_
    Guest
    Ja poznam tipa iz kanade kaj ima 700 Hpa na zadnjoj

  11. #11
    doc
    Guest
    blacky, a koja guma ti je rezervna? ako ti je prednja rezervna, a kazes da je potpuno drugacijih dimenzija od ostalih guma, onda bolje da si šutio.

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Ma nema veze što to nije auto za ganjanje, ali stavit 400ks na prednju osovinu graniči s ludošću (ma ne graniči nego su ju prešli debelo) kad se dobro zna da je za samo prednji pogon gornja granica nekih 250ks i to uz dobru elektroniku.

  13. #13
    doc
    Guest
    ××××te da to nije normalno. Ruski rulet, hahaha.
    A daj onda reci ako je to takav ruski rulet i katastrofa kako onda u STC-u alfa sa 300 ks i samo prednjim pogonom zavrsava utrke? Po takvom bi Alfe trebale biti uvijek zadnje, jer ako se malo pretjera ode sve u ×××××, ne?

    Sad ce jos ispasti da je zadnji pogon bolji od prednjeg i u kisnim uvijetima.

  14. #14
    Black Knight_
    Guest
    Naravno da je na zadnjem rezervna, boze moj, i to na zadnjem desnom da ju ne skuze na granici

    Elrond, pa sve nabrijane supre i rx7ice i sl. imaju 700 plus konja na zadnjoj. Ali ti auti nisu za svakidasnju upotrebu.

  15. #15
    M1
    Guest
    Dobro sto ce pescarolo ostati studija...

  16. #16
    doc
    Guest
    Pred nekih 10 godina, se govorilio da sve iznad 150 ks na prednji pogon je ludost. Danas je vec do 200 ks gotovo normalno, a iznad 250 je ludost. A za 10 godina ce biti auta i s 350 ks na prednjem pogonu.

  17. #17
    T-IE
    Guest
    A možda i neće.

  18. #18
    VR6
    Guest
    T-IE mislim da je taj 607 jos uvijek koncept.

    Doc ne pjevaj, na stazi su uslovi perfektni (nema udubljenja na cesti u koje se napuni voda, rupa i sl), i te trke voze profesionalci, kakvih u prometu ima 0.1%.

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Na touring car stazama su brzine dovoljno velike da auti tesko mogu proklizat stiskanjem gasa.

    uostalom ako pogledas, konkurencija su im bmwi 320i. Po tome je alfa GTA malo bolja od 320i.

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Pa je studija sad, ali nisu kategorički odbili da moždu uđe u službenu proizvodnju.

  21. #21
    M1
    Guest
    STC auti su totalno neupotrebljivi na normalnoj cesti...prednji pogon je OK,automobile je lakse upravljat,ali do neke pristojne granice snage...jos uvijek imam broj Auto manije sa volvom S 70 T5 sa 239 konja na prednjoj osovini...sve same pohvale o autu ali na kraju primjedba kako bi se auto daleko bolje ponasao sa straznjim pogonom,pogotovo na serpentinama i na max. ubrzanju...

  22. #22
    Black Knight_
    Guest
    I btw, nijedan auto u STCu nema 4x4. A alfa je najjaca sa 270 konja i 250nm okretnog.

  23. #23
    doc
    Guest
    Alfa se u STC-u zbog marketinga zove GTA. Osim toga svi imaju motor 2.0, pa tako i ta GTA i bmw 320.

    ti vr6 uvijek nesto izmisljas... Znaci ako se radi o dobrom asflatu onda je prednji pogon bolji?

  24. #24
    VR6
    Guest
    Pa dok ga nema u serijskoj ne pikaj ga, i ako dodje, mozda ne bude kao koncept. Nebi bio jedini koji je kao koncept bio sasvim drugaciji od orginala...

  25. #25
    doc
    Guest
    blacky, a jel ti znas zasto je Alfa najjaca ???

Slične teme

  1. Kolko ima konja...
    By Bodoo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 06-02-2004, 12:43
  2. koliko ima konja???
    By lepi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 01-02-2003, 00:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •