Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: POMOZITE MI: PEUGEOT 307 I PALJENJE

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2180
    Bok svima. Molio bih vas sve koji se kužite u aute da mi nešto objasnite. Stvarno bih vas molio. Gledajte, imam 307 otprilike 5 mjeseci i u tom razdoblju mi nije htio upaliti iz prve 4-5 puta. I sve se to desilo dok je motor bio topao. Inače super pali, cak i gotovo.Ali ta 4-5 puta nije. Išao sam u ovlašteni servis da ga malo spoje na kompjuter itd... Oni su ga odvozili 60-tak km, spojili na kompjuter, malo još testirali ga u područjima visokih i niskih okretaja, palili na topli i hladan motor i rekli da je sve OK. Još su mi rekli da je službeni stav PEUGEOTA da ako ne upali iz prve, da će iz druge ili eventualno iz treće. Kažu ponekad može biti do goriva, tlaka itd.... Molio bih vas recite mi zašto mi se to dešava.Inače super pali, ali ta 4-5 puta je verglao i nije upalio. Zatim sam iz drugog pokušaja ga upalio jedva, a poslje opet sve OK.Zašto. Je li to normalno ponekad ili što je ?? Puno hvala!

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2180
    Ej ekipa, gdje ste? Napišite nešto i objasnite ovaj problem. Pozdrav!

  3. #3
    bullit
    Guest
    Da, to sto oni kazu, nema veze, ×××× gluposti jer ne znaju ni sami. Slucajno znam tipa iz Peugeot hrvatska i znam za hrpu porblema na Peugeotima. ×××× te nesto na elektronici, to je evidentno.I nisi jedini samo da kazem, cujem puno takvih prica.

    Tip ima 206 S16 i napravio je 4 updatea tvornickog softwarea i jos nisu eliminirali neke probleme, koje smo onda rijesili na potpuno drugi nacin.

    Moze biti i da ti steka blokada paljenja ako ju imas, ili alarm (ako blokira paljenje motora). Ali ne vjeruj bas u sve sta ti kazu na servisima, vecina njih nema pojma kaj prica, tj. kaj se zbiva s autom. Probaj pronaci nekog mladjeg mehanicara u servisu gdje ides, i s njim dogovori da ti malo bolje pogleda kaj se zbiva.Ovi stariji, nemaju blage veze, niti se znaju sluziti testerom i eliminirati procitane greske.

Slične teme

  1. MOLIM VAS,POMOZITE
    By lina in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 24-08-2004, 14:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •