Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Koji su modeli najupečatljiviji u zadnjih 10-ak godina

  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    Evo po mojem mišljenju modela koji su bili najupečatljiviji u zadnjih 10-ak godina. Negdje je bilo teško izabrati samo jednog ali.....eto.

    ALFA ROMEO - 156, povratak na stare staze slave
    AUDI - A8, super-uspješno pokazao da BMW i Mercedes nisu jedine gazde u ovoj klasi
    BMW - serija 3 (prethodna generacija), savršenstvo
    CHRYSLER - PT Cruiser, odlično izgleda i napokon približio tu marku Europljanima
    CITROEN - XM, udobna lađa futurističnog izgleda
    FERRARI - F355, otišao među mnoge Ferrarijeve legende
    FIAT - Punto, Fiat jedino i zna raditi male aute koji su uvijek omiljeni (jeftini)
    FORD - Focus, unio novi dah svježine u dizajn
    HONDA - NSX, dok je Honda rasturala u Formuli 1, napravili su ovaj oklopljeni bolid koji je i nakon više od 10 godina za vratom Ferrarijima i Co.
    HYUNDAI - Santa Fe, pogođen za sve ljubitelje SUV-a
    JAGUAR - S-type, pun pogodak!
    KIA - možda bude nešto sa Sorentom iako najviše uspjeha imaju sa Carnivalom.
    LANCIA - Delta HF Integrale iz početka 90-ih, svaki tekst je suvišan.
    MASERATI - Shamal, nevjerojatna zvijer (jedan od mojih snova)
    MAZDA - MX-5 Miata, najuspješniji roadster svih vremena, ali i 6-ica sada igra veliku ulogu
    MERCEDES - E-klasa (pret. generacija), možda ne lijep, ali moguće najbolji auto
    MITSUBISHI - Lancer Evo VII je najbolje što su napravili, ali da nema Pajera teško bi oni
    NISSAN - u glavnom sve dosadno osim več pomalo zaboravljenoga 300ZX - to je bio strašno lijep i dobar auto
    OPEL - Calibra je kada se pojavila bila nevjerojatno lijepa i ostale coupee bacila na koljena
    PEUGEOT - 205 je bio odlično skrojen i zato obožavan podosta godina. 206 ga je dostojno naslijedio.
    PORSCHE - 911 (a tko drugi), bio-je-bit će
    RENAULT - Twingo, uveo ludnicu među mini-automobile
    SEAT - Toledo/Leon, počela nova era Seata
    SUBARU - Impreza, zakon
    SUZUKI - Swift, vječno mlad
    ŠKODA - Octavia, veliko, dobro, jeftino
    TOYOTA - Yaris, nije mu teško pored ostale Toyotine dosade, a od starijih Celica je jedina vrijedna spomena
    VW - Tek Golf IV na nešto liči
    VOLVO - 960, ma nema meni do starih dobrih kockastih Volvoa


  2. #2
    M1
    Guest
    Meni bi bili:
    Mercedes SL 55 AMG i SL 73 AMG,S i CL 600,C 30 DI AMG,ALPINA D10 biturbo,B10 biturbo,B8 4,6,Audi A4,A6,A8,BMW M3 i M5,stara sedmica,Peugeot 607,Volvo S 80,Alfa 156,Porsche 911,Lamborghini Murcielago,Asto Martin Db 7,Jaguar S type..ima ih jos,sad ih se ne mogu svih sjetiti

  3. #3
    Mazdohist
    Guest
    Probao sam navesti SAMO jedan model.
    Inace bi bilo tu svega.

  4. #4
    Mazdohist
    Guest
    Eto toga jednog od mojih snova.
    Maserati Shamal
    V8, 326 KS, 270km/h, 5,6 sek-100

  5. #5
    Club Italia
    Guest
    izuzevši luksuzne limuzine i supersportske automobile jedni od nnajljepših automobila u proteklih 10 g. su mi mazde rx 7 III i rx 8!1

  6. #6
    Mazdohist
    Guest
    Valjda će napokon neka slika uspijeti





  7. #7
    Mazdohist
    Guest
    Bravo ako ozbiljno misliš.

  8. #8
    V6
    Guest
    neznam sta radi bmw 3 na popisu, valjda mislis na m3, jer ono sve 316 nadalje je jad jadova, imam tu neki vodic za rabljene, izdanje casopisa auto, pa taj bmw ima brdo gresaka i mana, narocito prve serije 1991 kraj i 1992, a takvih je u hr najvise.

  9. #9
    DKW_
    Guest
    Nema veze, predzadnja 3ca je zakon u bilo kojoj varijanti, zbog dizajna. Tehnika-e, to je drugo. Volio bih probati dosta rijedak model 328i...

  10. #10
    HYD
    Guest
    328i, ima ga moj pajdo, '99, sve odlicno (najvise me fascinira zvuk-dok si unutra, fino predenje V6),osim sjedanja na zadnje siceve (nije coupe, ali ruzno je vidjeti tragove cipela na crnoj kozi, jer na zadnjem sjedalu mjesta ima-ne)...

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Nisam znao da BMW ima V6 motore? )

  12. #12
    HYD
    Guest
    No dobro DOM-DOM, nisam mu ni pogledao pod haubu i boli me k*** jel V6, boxer ili redni 6-cilindras, meni je ionak nedostizan...

  13. #13
    HYD
    Guest
    ... nisam mehanicar pa me ne zanima previse kaj je pod haubom (tak da je ovo V6 bila pretpostavka, jer mi je djelovalo logicno da ima 6 cil. kad je preko 190 KS u pitanju, nadam se da se ne varam i po tm pitanju). Htio sam samo reci da bi bolja(ljepsa) bila coupe verzija, jer mjesta ionak nema...

  14. #14
    Pametni
    Guest
    Još jedan iz ergele "autonovinara"!
    "Nisam mu pogledal pod haubu! Al ću srat o njemu do imendana!"

  15. #15
    HYD
    Guest
    No, pametni, a sto sam to srao po njemu, osim da nema prostora straga.

  16. #16
    mytbyte
    Guest
    Renault Avantime
    Renault VelSatis
    Renault Megane II
    Renault Espace 2003

    Nemereš omanut, ostavit ćeš naj-utisak (pečat) u svakome od njih! ) ) )

  17. #17
    Mazdohist
    Guest
    Imao sam priliku voziti BMW 328i (tuniran) od Dalmacije preko Like do Zga i mogu reći da je to jedan od najboljih doživljaja u mome životu.

  18. #18
    GTI FOREVER
    Guest
    Ali Shamal....covjece pa to je nesto.Pored TVR Cerbrera to mi je najpozeljnije vozilo koje bih volio posjedovati

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Taj shamal je stvarno ljut!

  20. #20
    aero
    Guest
    Da se pohvalim: Imao sam prilike se voziti sa maseratijem ghibli racing i quattroporte. Ludo-ludo. Samo drvo i koza, snaga za poluditi ali najvise me fasciniralo aktivno vzmetenje.....

  21. #21
    INTCP
    Guest
    ALFA ROMEO - 156
    BMW - serija 3
    MAZDA - MX-5 P
    PEUGEOT - 205

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Ja bi se zadovoljio i s ghibliem. Daju se nabavit za male pare za takav auto.

Slične teme

  1. 3D modeli, programi i dr.
    By dex in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2011, 08:06
  2. Japanci dobrog dizajna u zadnjih 10 godina
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 21-09-2002, 13:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •