Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Auto plus - novi mjesečnik

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Divim se ljudima koji pokrenu časopis tog tipa.

    U uvodniku urednik kaže citiram ''Teško je biti drugačiji, pogotovo kada znamo koliko se kvalitetnih časopisa o automobilima može naći na hrvatskim kioscima''.

    Ako je u ovoj rečenici mislio samo na Auto klub i Auto blic, a ne na hrpu stranih časopisa odmah Vam mogu reći da su ova dva navedena premija prema Auto plusu počevši samo od kvalitete papira i fotografija.

    U nastavku uvodnika stoji citiram ''uvijek možete pronaći nešto za sebe: od predstavljanja, testova i vijesti o automobilima i motociklima, preko neizostavnih ljepotica, glazbe i tema o svakidašnjim stvarima poput odjeće i općenito lifestylea,...''.

    Kad sam ovo pročitao zapitao sam se čemu ono Auto u naslovu časopisa.

    Listajući časopis imao sam dojam da čitam Milu i Gloriu za muškarce, gdje glavna nit vodilja jesu auti, ali oni su tu tek tako, da se od nečeg krene.

    Jedno je sigurno, pored mene ovakav časopis neće preživjet.

  2. #2
    Club Italia
    Guest
    sve je to fino i lipo, al zaboravio si navesti cijenu navedenog časopisa!

  3. #3
    doc
    Guest
    ××××ga, prvi mačići se bacaju u vodu. Meni je bio obiljeni časopis onaj Auto list, na fomrmatu ko Vecernji za 7 kuna. Imali su odlične testove, imao sam doma sve brojeve. I onda jedno mjesec dana nije izasao niti jedan broj. I onda konacno dosao i novine se pretovrile u cisto ××××××. Pisalo je kao da imaju novog urednika, da ih je netko opljackao itd... Danas kod nas jedino Auto klub vrijedi. Auto blic ima samo kvalitetne slike i papir, a tekstovi su... znate kakvi.

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Tako je Doc. Rijetki trenuci da se slažem s tobom. Dok nisu promijenili urednika i dok ih netko nije kako kažu opljačkao bili su prva liga, a sad su i oni ošli u papar.

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Cijena je 10 kuna, ali mislim da ih to ne opravdava.

    Meni je Auto Mania bio dobar mjesečnik, kupovao sam ga prvenstveno zbog priloga o kamionima. Onda su i oni prešli u nečije ruke i ugasili se.

  6. #6
    ipi
    Guest
    auto je stvarno bio najbolji.

  7. #7
    rale unlog
    Guest
    ja sam odrastao na slovenskom auto magazinu,taj mi je do danas definitivno najbolji....i neki test vozac,mislim martin cesenj

    sad ih nemrem citat ne kuzim slovenski

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Automoto magazin -> izlazi jednom mjesečno....

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Revije koje izlaze jednom mjesečno mi nisu baš omiljene. Sve o čemu pišu kasni za ostatkom svijeta. Sve je već viđeno, pročitao, prošlo.

  10. #10
    INTCP
    Guest
    Najbolji je bio auto auto. Prava elita, ovo sve drugo je usput. Kad sam kupio auto auto nikad nisam ostao razočaran. A puno puta kupim auto klub, a da me niš ne zanima u njemu. Sve neki glupi testovi. Jednom su čak svi auti bili dizelaži. Užas.

  11. #11
    Mazdohist
    Guest
    Što se tiče novca za auto novine, nikada mi ih nije bio problem izdvojiti. Kupujem AutoKlub, AutoBlic i AutoMotoMagazin, a tu i tamo znam i neke strane jer na naslovnici vidim zanimljive testove...
    Tako imam hrpu talijanskog Quattroportea i njemačkog Auto Motor und Sporta još tamo od prve polovice 90-ih.

    AutoPlus je par kuna jeftiniji od ostalih ali da se u njima može nešto drugo (bolje) naći što drugi več nemaju - teško.
    Istina, to je tek prvi broj ali pored več jake konkurencije ne znam baš koliko im je svijetla budućnost. AutoKlub su "najpotkovanije" novine i ne trebaju brinuti za budućnost, a i među mnogima i najozbiljnije.
    AutoBlic je u društvu AutoBilda i interesantan je zbog stranih testova.
    AutoMotoMagazin je pun svega i svačega pa je jednostavno zanimljiv.
    AutoPlus su novine koje neće, osim ako se več sada drastično ne promijene (teško), naći put do mojih zbirki ostalih auto-novina.

  12. #12
    Mazdohist
    Guest
    I da, slovenski AutoMagazin (dok je izlazio na Hrvatskom) su mi bile najbolje auto-novine. Taj M. Češenj je radio i pisao najbolje testove.

Slične teme

  1. Toyota Yaris za 999 kn mjesečno
    By Mrkela in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-11-2002, 23:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •