Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Iva Majoli vozi C3

  1. #1
    Girrari
    Guest
    ...Na automobilu se nalazi, osim natpisa Clarissima i srebrni potpis Ive Majoli koja se odlučila za crnu boju Citroëna C3. Ključeve je Ivi predao Roman Krog, direktor tvrtke Clarissima.
    U kratkoj izjavi Iva Majoli je naglasila da je: « Citroën C3 idealan automobil za grad i da više neće imati problema sa parkiranjem...



    Gotovo svaki dan možete vidjeti njezin Porsche sparkiran nasred Tesline jer gospodična ide na jutarnju kavicu na Cvjetni. E kako tamo blizu imamo stan pitali sam murijaka kod ulaza (Turska ambasada) zakaj ne maknu taj auto budući da stoji nasred ceste. Navodno, pauci nemaju držače dovoljno široke za takvu šlapu.
    Jadna cura, fakat ima problema s parkiranjem.

    "I ja pijem Cedevitu Sport!" )

  2. #2
    Kazo
    Guest
    tipična napuhana,prepotentna,bahata purgerica.

  3. #3
    alfist_zg odlog.
    Guest
    E pa sad ce na cesti stajati i porsche i C3.

  4. #4
    mićo trovač
    Guest
    Oprostio bi joj čovjek da nije tak gadna.

  5. #5
    alfist:_zg odlog.
    Guest
    A i to što kažes mićo...

  6. #6
    However
    Guest
    Stooo, ja bi joj ga pristavio pa kako god...

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Kezo nisu svi purgeri takvi.Uvijek ima primitivnih debila tipa Ive Majoli......
    Nezna kak bi se istakla pa mora auto parkirati nasred ceste....

  8. #8
    Fanatik
    Guest
    Vidio sam da su joj neki dan došli podići taj porshe. Izletila je iz svog kafića "orijent express" i počela psovati majku svima. Da koji K.. nju svi sirotu j.. kad je ona tu na kavi! Na kraju su joj oprostili i ostavili auto gdje je i bio. Ta ženska je totalno prepotentna i nadasve ružna seljačina.

  9. #9
    VR6
    Guest
    Kako god vi nju nazivali, ona je iznad vas, nesto je postigla, a vi...

  10. #10
    rale
    Guest
    ma imas djelom pravo vr6

    ali ono kaj bode u oci je bahatost i arogancija takvog profila ljudi,kao da su bogom dani

    i meni smeta kam mi naplate parking a onda vidim u gajevoj hrpu bjesnih auta i murjaka kaj se oprezno secu oko njih i nedaj boze kaznu zaljepit

  11. #11
    Girrari
    Guest
    ×××× ga VR6 i Sliško je nešto postigao, pa vidi ga sad. I Al Capone isto tako.

    Više cijenim kulturne ljude nego one koji su "nešto postigli". A i definicija postizanja je vrlo rastezljiva. Nekom je važno imati krasnu familiju, a drugom brdo love.
    Zamisli si samo kako je njoj kada gotovo redovito može pretpostaviti da je netko s njom zbog para, a ne zbog nje. Nije zlato sve što sja.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    I izjave poput ove da je ona "iznad nas" mogu doći samo iz tvojeg zaostalog mozga koji ne razumije da mjerilo svega nije lova.

    To što je ona postigla, svaka joj čast, ali kulture i obrazovanja nema ni za lijek.

    Ima ljudi kaj kopaju po rudnicima 12 sati dnevno samo što to nije olimpijski sport.

  13. #13
    Black Knight_
    Guest
    HAHAH, sad cu i ja stavit siroke slape pa se parkirat okolo nasred ceste ak je istina to sa paucima

  14. #14
    VR6
    Guest
    Girrari zasto se ti uvjek moras javiti i to s "glupim" komentarima. Ne mislim samo ja da je ona iznad vas, nego je to tako u ovom svijetu. Ona nek negdje dodje i ti, ona ce nesto prije dobiti od tebe jer je poznata, sto bi reklo da je iznad tebe. Isto kao sto ce Michael Schumacher prije dobiti nekog Ferrarija nego ti, sto bi opet reklo da je iznad tebe. Tu je kraj price jel stvari stoje tako...

  15. #15
    mićo trovač
    Guest
    Čuj bleki, to bu ti prošlo samo moraš počet brijat guzu. Sigurno ti murjeci nebudu gledali kroz prste za badava.

  16. #16
    INTCP
    Guest
    Ružan auto za ružnu ženu. Svoj na svome )

  17. #17
    V6
    Guest
    AROGANCIJA JE PRIVILEGIJA PRIMITIVCA (npr VR6)

  18. #18
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Ko ju j... tako gadnu, sto se mene tice moze imati milione. U obzir dolazi jedino kirurski zahvat i to radikalna dekapitacija iznad juguluma ! ) )
    Ne znas tko ima vise kratera na licu, Janica ili Iva ) )

  19. #19
    Zagorec
    Guest
    Ona ima jako dobre noge i stražnjicu,tako da bi joj se bez problema dalo staviti zguza,oči bu joj

  20. #20
    Fresh
    Guest
    Kažeš, ide s Porscheom u Teslinu na kavu a ima stan na Trgu Bana Jalečića, pa neko kaže da nije bahata.

    A to sa paukom i širinom šlapa nema nikakve veze, jer su gradski oci nabavili par paukova koji imaju drugačiji tip zahvata automobila, kako bi mogli dizati razne terence koji imaju kamionske šlape.

    Činjenica je da je cura zaradila para i para, ali da pri tome nije zaradila ni trunke pristojnosti, kulture i samopoštovanja i to je činjenica.

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Zagorec daj se skini sa jointa zvani zagorsko vino tj. kiseliš.Ak Iva Majoli ima dobre noge onda sam ja Shaquile O`Neill.

  22. #22
    EasyRide
    Guest
    Nemojte toliko blatit Ivu Majoli. Može vam biti antipatična. Ali reći da je ružna, stvarno je ružno. Meni se Iva M. niti sviđa niti ne sviđa. Ali nebi imo ništa protiv provesti noć s njom. Iako me ne privlači, kao i neke od vas, mislim da bi joj svi rekli DA. To KAJ ona vozi "Porš", ne razumijem kako je to vaša stvar. I to KAJ se parkira svakak sasvim je OK. I treba se snać u gradu s malo parking mjesta. Samo tako dalje Iva M.

  23. #23
    Samo
    Guest
    jedan život imam u uludo ga bacam.....×××ך porsche, nije sve u autu....

  24. #24
    djevojka sa sela...
    Guest
    Girarri moj si čovjek. Ne mogu vjerovati kako netko tvorevinu pod imenom Iva Majoli može nazvati uspjehom. Ma nek ima trofeja i love na bacanje, ali van teniskog terena je ona apsolutna nula. Ne bi se mijenjao s njom za sve novce svijeta.
    A svoju glupost najbolje pokazuje time što se bahati na ovaj način.

  25. #25
    Black Knight_
    Guest
    ROFL, jal, jal pa jal.


    Ja da imam para bi se ponasao jos gore bas za inat jalnim ljudima u hrvatskoj. Ne volim ni tenis a Iva Majoli spada medju najodvratnije zene svijeta, ali ako neko ima para i slave nek to i iskoristi bez obzira na to sto jalni hrvati imaju nesto za rec o tome. Ko te ×××× budalo, zaradi para, postani slavan pa ce te onda mozda neko pitat sta mislis o Ivi majoli.

    "Sta ona misli da ak ima porsche da moze parkirat bilo gdje?"

    Da. A evo vam i jedan logicni razlog zasto bi to smjela: Placa/platila je 17 puta vise davanja za tog porschea nego vi za svoje stojadine koji samo zauzimaju mjesto na cesti i zagadjuju. Red bi bilo da ima i veca prava na cesti.

    Boze moj koji smo mi narod...

Slične teme

  1. Tko šta vozi?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 19-03-2004, 11:33
  2. ko vozi VW
    By GTD in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 16-04-2003, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •