Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Honda Civic Type R - prodajem

  1. #1
    alfa099
    Guest
    Ajmo majstori! Toliko ste nahvalili ovaj auto pa očekujem krvavu borbu za mjesto za volanom ove jurilice!
    Cijena je 25 somova eura, auto je s klimom i metalik farbom uključeno u cijenu!
    Dakle, sami si izračunajte popust!
    Auto dolazi za 10 dana!

    Molim cijenjene ponude, junaci...

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Evo ja otvaram licitaciju s ponuđenih 1000 Eura. Minimalno dizanje je isti taj iznos. Očekujem žestoku borbu s Dr.Strangelove s kojim sam već imao paprenu licitaciju, ali se više ne sjećm kaj smo onda kupovali! )

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Dobiš kunu za to. )

  4. #4
    alfa099
    Guest
    ...očekivao sam ovakve odgovore!
    ...jadna djeca bez eura u džepu ...
    Calibra, "put your money where your mouth is"...
    ...ili hoćeš da ti kopiram tvoje postove o Civicu Type R?...

  5. #5
    General Kong * * *
    Guest
    zainteresiran.......mail
    coolrunings_99@yahoo.com

  6. #6
    alfa099
    Guest
    To je junak! Javim ti se još večeras!

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Pa normalno da si dobio takve odgovore. Pa drugo nije niti bilo za očekivati od sirotinje s foruma. Jedino kaj možemo je sliniti nad takvim autima, a onda nam i to uzimaš jer po tebi nemamo pravo veličati auto kad nemamo pare za njega. Glupo.

  8. #8
    alfa099
    Guest
    Ne, Calibra, glupo je bilo tvoje prepucavanje kako sam ja kupio loš auto, da sam trebao uzet Type R!
    A za iranje nemaš...
    ...čekaj da ti stari kupi Type R, pa buš ga za par godina dobio u nasljedstvo ko i sve aute do sada!
    ...pravi ljubitelji Honde prepoznat će dobru ponudu i javit će se, vjeruj da ima tu i ozbiljnih ljudi a ne samo tinejđera...
    ...a ak se nitko ne javi, ostavit ću ju sebi! )

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Al zato uvijek postoji ...prosac po želji ) ) hipoclamia....

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    alfa×××, postovi su ti baš žalosni! Nisam se ja ništa prepucavao s tobom nego sam komentirao da mi nije jasan tvoj izbor. U biti jasan mi je, ali bi moj bio drugačiji jer me niti jedna jedina stvar ne bi navela na tvoj put. A ti si se našao napadnut jer sam se ja očito u tvojim očima ponio bahato jer se nisam naklonio kraljici Alfi. I nisam rekao da je tvoj auto loš nego da je lošiji od Type R-a, a to je jasno ko dan! Čak sam i potvrdio da je bolji od mog bivšeg auta.

    I vidim da je i tebi trn u oku kaj nekome kakvi takvi auti padaju s neba pa počinješ i ti maglu prodavati na forumu!

    Za kraj, nemoj tuđim qurcem po koprivama mahati!

  11. #11
    3200 GT
    Guest
    Da alfa×××,
    ovdje ima i ozbiljnijih ljudi, ali se pitam da li si ti ozbiljan, jer da jesi ne bi nekoga pljuvao zato što nema za kupiti tvoja auto.
    Taj auto po cijeni od 25.000 eura je možda i povoljan (ne znam točno kretanje cijena istog), ali ne moraš odmah napadati nekoga tko nema isti novac. Ja nisam neki balavac, ali na žalost i nemam taj novac, a i da imam pored takovog tvog ponašanja ne bi ga od tebe kupio. Honda je po meni vrlo kvalitetan automobil, ali za te novce bi možda kupio drugi automobil. Stvar ukusa.
    Želim ti svu sreću u prodaji automobila.

  12. #12
    alfa099
    Guest
    Calibra, kad budeš imao u svakom od ta dva auta po 10tkm, onda će tvoja riječ biti mjerodavna što je "jasno ko dan"...
    ...do tada se pokri ušima...
    ...i ak ne kupuješ, molim te da mi ne tjeraš kupce, jer ću ju onda stvarno ja morat uzet! )

  13. #13
    doc
    Guest
    alfa×××, izgleda da si sam tjeraš kupce! )

  14. #14
    alfa099
    Guest
    SORRY svima ako sam povrijedio nečije osjećaje
    Ali stvar je HITNA i POVOLJNA!
    ...a ja drugačije ne znam prodavat!
    Generale, imaš mail!

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Svatko ko ima barem malo sive tvari vidi i na papiru razliku između Type R-a i GTV 2.0. A da bi rado imao tu kilometražu s tim autim to je istina.

    Da ti barem ostane taj Type R pa da i ti imaš istinskog trkača! Ja ti to najiskrenije želim!

  16. #16
    alfa099
    Guest
    ...he, he...nemoj me nagovarat na glupost! Pa di ću s tim autom?
    Ja, ovako star, u jurilici?
    A dalo bi se i to isfinancirat! Da dan traje bar 36 sati!

  17. #17
    3200 GT
    Guest
    Prihvaćam ispriku. Šteta što taj auto ne možeš zadržati, ako ti se toliko sviđa, jer bez obzira što si star moje je mišljenje da u tome moraš uživati i ne obazirati se na druga mišljenja.

  18. #18
    Hondo_
    Guest
    Da li auto već glasi na tebe, može li ga se uzeti na leasing, radi li se o ovoj posebnoj seriji povodom 30 g Civica, itd? Daj više informacija ili daj svoj mail na koji te mogu kontaktirati.

  19. #19
    CLIO SPORT
    Guest
    alfa×××.....daj mi reci jel moze zamjena staro za novo???? evo, dam ti dvanulceka (vidio si ga....e a sad izgleda i ide jos bolje s filterom) a ostatak love za godinu dana uz kamatu od 8.0%....jamca imam!!!! i daj mi brzo reci pa da otkazem narudzbu kocnica......veceras sam dao akontaciju bullitu!!!!!!!!!!!!

    ako moze....ispali svjetlecu raketu u smjeru Novog Zagreba......prema OMV pumpi veceras tocno u 3 ujutro!!!!!! ....zeka peka.....
    to je jedini tutach kojeg bi uzeo prije Clia Sport!!! (naravno do te love negdje)

  20. #20
    rale unlog
    Guest
    e sad,pa nebumo valjda raspravljali samo o dostupnim autima

    znaci ko nema za ferrari il porsche,ne smije dati misljenje o njima?

    ajmo svi sad platne listice/isjecke od dzeparaca da vidimo ko smije o cemu raspravljat

  21. #21
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Ovajjjjj....a jel primas barirane cekove?
    Odlicna firma.

  22. #22
    mentor odlog.
    Guest
    Mislim da je super ovdje dati oglas jer se vidi kakvi su ljudi na forumu. Ja kada sam dao oglas odmah su navalili sa tjeranjem kupaca. Naravno Auto je kupio čovjek koji zna što kupuje i ne jebu ga komentari ljubomorne klinčadije. U konačnici: ja sam dobro prošao, kupac je dobro prošao. I opet ću kupiti auto za 120 000 kuna(za bosance 30 hiljada maraka) i objavit ću ovdje novost da me ljubomorna dječica mogu nasmijavati.

  23. #23
    alfist_zg odlog.
    Guest
    A Mentore sta sad vozis i kad ce neki novi cuore sportivo?

  24. #24
    rale
    Guest
    hej alfist_zg


    evo mene skoro u rodnom gradu

    oce se okupljat "masoni" na kakvoj cugi?


    kad smo vec kod type-r...

  25. #25
    Black Knight_
    Guest
    mentore posto si ga prodo?

    Da sam imo para da kupim vec bi kupio type-r. Type-R dodje nov 26000 eura i nije mi jasno sta predstavlja ovaj oglas ovdje.

Slične teme

  1. Honda Civic Type R
    By Rourkey in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 23-09-2004, 12:29
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •