Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Auto mi je u k......

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    INTCP
    Guest
    Mini, trokira ispod 3, gasi se na minimumu, a svećice crne ko s roštilja, čađave, ali ne zauljene. Promijenio sam ih, ista stvar nakon par metara opet počne cukat. Možda neko zna, čisto sumnjam. Ajde, oduševite me znanjem )

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Pa jel zna ko šta bi to moglo bit.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Čuj, za mehaniku sam truba, no evo, probat ću, lucky guess.

    Nema sličnosti no ajde.

    Prošle godine mi je na vanbrodskom motoru od bajbota počeo trokirati motor. Frljim gas, no gad neće izglisirati. Ni traga nekadašnjoj snagi Yamahe Malte kojom sam se kurčio svom prijatelju i njegovom Tomosu (tip je mehaničar, pa popravlja taj Tomos već zadnjih 10 godina).
    Čistim i šmirglam svjećicu (čađava ko moji čevapi pečeni u vrijeme utrke F1), no ništa. Nakon 1 milje opet trokira, gasi se...

    Uglavnom dijagnoza: otišlo paljenje i elektrika u ××××× i to kompletno. To sam besplatno promjenio u Yamahinom servisu iako je garancija davno istekla (no motor valjda nije imao preko 7 sati rada).
    Sada opet perem ovog s Tomosom i svaki se put zaderem: "Yaaamaha, aa-ca".

  4. #4
    600
    Guest
    "Yaaamaha, aa-ca"

    Puko si prijatelju!





    )

  5. #5
    sepra
    Guest
    Ne, ne, ne to se tak mora reć.

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Daj girrari strašiš me. Ja se nadam da treba samo injection naštelat i očistit. U biti to mi je meh. rekao pred pol godine, a nisam ni eko test prošo. Ali smatram da trebam popravit auspuh koji je probušen odmah iza motora (flex. cijev) tako da ne idem još štelat, al ću morat izgleda. Ali volim kad mi se čuje, pa mi se ne da ni asupuh krpat a osim toga motor stalno razvaljuje serijske nosače i onda flex, cijev. Pogodite zašto.

Slične teme

  1. Auto CAD
    By TiNy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2004, 15:43
  2. Auto do 5000€
    By Muki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 11-08-2004, 18:30
  3. Auto hi-fi
    By Dac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 28-03-2004, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •