Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: pitanjce za sve (retoričko)

ne@
    Guest
    zašto se svi muce s tuđim životima i problemima, a svoj još uvijek nisu sredili.
    ne kužim užitak tračanja i ogovaranja... kakva je to sadistička potreba za mučenjem drugih...
    stvarno se ovaj forum pretvorio u veliki trač - party.
    zanimljivo je upravo to da samo učenici iz Vrbovca ovdje izražavaju svoje frustracije i ljubomoru. a pretežno su to srednjoškolci.
    na što smo to svi mi spali.....

hobit
    Guest
    hm, da!!!

ne@
    Guest
    šteta, zar ne?
    tako mladi, a tako pokvareni....

BasdSector
    Guest
    a cuj, to ti nemozes zakljuciti sto se njima mota po glavi! neki uzivaju u tome da druge tracaju i ogovaraju! ali najgore je to kad nesto izmisle nesto o nekoj osobi sto nije istina i to se procuje i svi u to vjeruju!
    AH, SHTA MOZESH?

PSIHIJATAR
    Guest
    Ne može se vlastita praznina ispunit i od tuda to otužno stanje.
    Svaki put započinje prvim korakom
    Učite voljeti sami sebe, znali ste to kad ste bili mali

Jenny
    Guest
    Svi to tako lijepo pričate, i govorite protiv onih koji tračaju po forumu, a svi ste vi isto tako došli na forum i 1000% nekog ste otračali

Plavi !
    Guest
    Tako je Jenny svi su takvi ,reci ti njima al opet da nisu nebi bili ljudi!!!

ma daj ne seri
    Guest
    Znate kaj je meni posebno zanimljivo! Kad se nađe pametna osoba koja cijelo vrijeme pljuje po drugima i uživa i oooppss, najednom se otvori stranica o njoj i onda se nađe povrijeđena, tužna je kaj se ovaj forum pretvara u trash i otvara ovakve teme i sl.!! Kaj te briga kaj ljudi pišu o drugima, kaj, ja bi se sad trebala ubiti zato kaj ima ljudi koji me tračaju. A kaj me boli kita, neka pričaju kaj žele!! Bilo bi glupo kad ne bi imali di reć kaj misle!! Ako netko misli da sam ×××××, drugi misli da sam super i tako to ide. Ako ti ne odgovara nađi drugi forum, ili drugu vrstu zabave!!!

hobit
    Guest
    a najbolja su mi ona pitanja- koja je cura u ovom razredu najbolja, pa koji je dečko u onom razredu najbolji...
    ima toga još!

BadSector
    Guest
    a cujte, a za sta onda koristi ovaj forum nego za tracanje?? ajd mi recite kako bismo ga trebali pravilno koristiti??

spamer
    Guest
    Djeco, pa takvo glupo pitanje skoro da i ne zasluzuje odgovor. Ali odgovor moram dati jer bi se osjecao krivim da nesto nisam poduzeo kako bih ispravio glupost, zavist, ljubomoru i slicne stvari kod vas.

Ako vas zanima kako jedan pristojan, uredan, fin i nadasve druzeljubiv forum izgleda, posjetite ovaj, ako vec niste........

http://forum.monitor.hr/

spam is lajf

ne@
    Guest
    donekle ste svi vi u pravu.
    ali, nije li bolje da vam netko radije sam kaze ono sto misli, nego da pod nekim pseudonimom valja gluposti, itd...
    naravno to ce biti vrlo malo vjerojatno, jer nitko nema bas toliko hrabrosti da vam to uistinu kaze u facu. a, sto se moze...
    zanimljivost : vrlo cesto, kad se o nekome otvori tema, ljudi pisu svakave gluposti. nerijetko ni osobno, cak ni po imenu, ne znaju doticnu osobu, razred... ali ipak pljuju po njoj/njemu/njima, jer to pisu i ostali ("pa zasto ne bih i ja?").
    da vas upoznam s necim. jos o meni (autoru ove teme) nije otvorena tema, cudim se zasto. no drago mi je sto ste se odazvali na ovo pitanje, bilo pozitivno, bilo negativno.
    (iako znam da neki i znaju moj identitet)
    hvala
    ne@

BadSector
    Guest
    ja neznam tvoj identitet! )

Pava-2.g.
    Guest
    zbilja ljudi pišu gluposti na ovaom forumu. neznam u čemu je fora pljuvati po nekom.

ne@
    Guest
    moj identitet nije ni vazan.
    )

ne@
    Guest
    nije fora pljuvati po nekome. fora je muciti druge i zagorcavati im zivot. "ta zasto bi oni imali bolji i bezbrizniji zivot od mene" (mislim da tako "pljuvaci" misle, iako, naravno, nista nije sigurno).

Slične teme

1. Novi ovdje +pitanjce - Antifriz
    By MadMaxZg in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 27-10-2003, 15:38

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •