Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: ZABORAVLJENA Preseka !!!

Plavi !
    Guest
    Ko sto je ovo bila nedavno top1 tema ,nema razloga da se zaboravi ,stog fanovi i dr. dodajte koji komentar na sadašnja zbivanja u Presečkom kraju!!!!!?????

velebitsko lite
    Guest
    preseka se piše s dva 's'...

Plavi !
    Guest
    Ma da to možda kod tebe al kod mene ne !!!!Inače je Preeseka!!Šta nema nikakve kritike nitko , svi dobili po pič.. pa šute???

i ja kažem...
    Guest
    preseka se piše s dva 's'...

*j*u*c*k*i
    Guest
    Evo ti komentara - Preseka ne bi trebala uopće spadati pod Vrbovec - ljudi su koma, ponašaju se kao pravi seljaci, a cure iz tog kraja dižu nos do neba kao da su došle iz Amerike!!!!
    KOOOOOMAAAAAA!!!!!!!

Plavi !
    Guest
    Ma nemoj molim te, a Vrbovec je kao nesto posebno?da a ti ako si iz Vrbovca kao nije ti nos do neba , e para oblake čim imaš nešt protiv cura!

*j*u*c*k*i
    Guest
    Evo sad se tu ljutiš, a rekao si da ti nitko ne daje komentare, pa sam ja komentirala... Šta sad hoćeš? Zar sam trebala reći da je Preseka najbolja i zakon, ako imam drugačije mišljenje?!?
    Isto tako ti si rekao da ja imam nos do neba i mene to uopće ne dira, misli ti što hoćeš, ali ja imam pravo na svoje mišljenje kao i ti na svoje!!!!!!!!!!!!
    ) ) )

Atena
    Guest
    Nemoj tako o nama curama s Preseke (koja se pise isto kao sto se i izgovara!!!), i glupo je sto radiš predrasude na temelju pojedinacnih slučajeva; ako ti poznaš nekog tko drži nos malo više ne znači da su svi takvi, kužiš šta hoću reć??!!
    Istina , imaš pravo na svoje mišljenje, koje si iznijela, i nitko ti ne zamjera zbog samog mišljenja već zbog njegovog sadržaja koji po svemu sudeći nije točan, sorry ali to je činjenica!!!

WHO LET DOGS OUT
    Guest
    PRESEKA JE METROPOLA NASPREM GRADECA,ALI TU JE U RANGU S VRBOVCEM,NA PRESECI VLADA WILD WILD WEST!!!RULJA JE SUPER, ) ) ) )

*j*u*c*k*i
    Guest
    Ok, ajde možda sam malo krivo formulirala mišljenje - pod ovim da su cure s Preseke umišljene mislila sam na ove koje poznajem, dakako nisam mislila na sve jer ne poznajem sve!
    No opet ponavljam - SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE, prema tome ja sam svoje mišljenje iznijela i što sad???
    Plavi ! je napisao zar nitko nema kritike jer su svi dobili po pi.... i sad ja komentiram jer imam takvo mišljenje i odmah me napadate!
    I nisam rekla da je Vrbovec bolji od Preseke, Vrbovec također vrvi od "pametnih gospođica" koje se drže jako, jako uzvišeno!!!

Atena
    Guest
    Ok , shvatila sam, al bas me zanima koje su to doticne cure?????

Plavi !
    Guest
    IDEŠ!!! Ma ljudovi ( cure ) nemojte se svađat! Ma nisam mislio da nemaš pravo na mišljenje al opće je poznato da sve trebe imaju nos malo visoko , bile one iz Preseke ili Vrbovca ili Gradeca...Ne go htio sam saznat nešto novo a ne već poznato!!HA HE!!

Atena
    Guest
    A kaj te zanima,ljudi ili birokracija na Preseki??????????????

Nitro
    Guest
    Istina, Preseka je stvarno zakon mjesto,uvijek ima onih koji se drže "visoko" al gdje ih nema?!?!?!
    Koliko ja znam da je sva mladež tamo složna i da nitko nikog ne podbada,štp se za neke krajeve nebi moglo reći!!!!!!!!!
    I zato svim Presećanima veliki pozdrav i pusa slatkim curama

Plavi !
    Guest
    OK je to!!!ALI ti Nitro si iz preseke po nije čudno da ju hvališ!!!A Tebi gore odgovor: komentiraj duštvo ali koje znaš, odnosno poznaš!

ciao
    Guest
    krčina je zakon.

Atena
    Guest
    bas je dosadno, aaaaaa Nitro pa tu si , si se oporavil od silnog znojenja!!!??????( pise se presečani)

Plavi !
    Guest
    Ajmo krčina....ole ole ole!!A znači dosadno ti je?A jel si ti kad bila u P reseki i vidla ta prirodna bogatstva, taj svijet čistog zraka i ..bla bla bla!! Dobro znam da pretjerujem !!!HA HE!!Nego reci mi ozbiljno šta ti je toliko antipatično u Preseki?

Nitro
    Guest
    Atena,nemoj me provocirati!!!!!!!!!!
    Da ja sam s Preseke,al to nije bitno. ) ) ) ) )

@)!M!
    Guest
    Plavi! daj se molim te predstavi ili bar malo nešta reci o sebi,činiš mi se cool!!! Dolaziš u Vrb. često?????Pusa!!!! Javi se!!! )

Plavi !
    Guest
    Čuj ti @M! ili... ili kako već, ja sam u Vrbovcu svaki dan,predstavit se neću ,nebi ok bilo.A od kud si ti i kolko imaš godina?Zašto ne dodaš neki komentar na ovu temu?

Atena
    Guest
    ej, Plavi, malo si pobrkao stvari, nije meni Preseka antipaticna,pa naravno da sam bila tamo, tamo i zivim( ne bas tocno u Preseki- 500m dalje)- imas pravo kaj se tice ljpota Preseke, mislim da bi se to dalo iskoristiti u turisticke svrhe,ne bi bilo u redu da to postanu mrtvi kapitali, vec radim na tome...a od kud si ti?????????

za Nitro: opet me tuzis da te provociram, se sjecas kad si mi to posljednji put reko(pokusavala sam se preokrenuti preko one grede- to je bilo u ljetu kad si mi ti nekaj pomago-znas o cemu pricam??? )- e, ne provociram te, znas da ja nikad ne bi ) ) ) he he ( jedino kad si malo popijem ) ) !!!

Plavi !
    Guest
    BOGOVI SU PALI NA TJEME!!!! E pa znam ja ko si ti Atena ili ti B..... al valjda sam krivo shvatio???

Atena
    Guest
    pa kak znas???????

Plavi !
    Guest
    Pa pomoću trikova !!!!!HA HE!!!

Slične teme

1. Vinko Vorih(Preseka)
    By dora in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-05-2009, 19:24
  2. Petrovo-Preseka 29.06.2008