Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: Mafia

  1. #26
    Cezy
    Guest
    " Svi to rade",pa cemu onda diskusia,svi koji imaju generalnu lovu su lopine teske.Ono sve sto si nabroio to je ono kaj drzi legalno,a kaj mislis koju lovu frce ilegalno.Svi kvazi postenjacine,evo ti primjera Pasalic,citao sam negdje da zivi satro u kuci zeninih roditelja,vozi zastavu 101 i tak to,a cifru na kontu u Zürich-u moras pol sata citat.

  2. #27
    Calibra Zender
    Guest
    seyzmo, ne kužim spiku o trećem ključu. Gdje je on? Ja sam sa 166 dobio 3 ključa. 2 originala koja otvaraju vrata i pale auto, a za treći u knjižici vozila piše da je samo za otključavanje vrata, ali ne i za pokretanje motora. I taj ključ imam.

    I daj mi seyzmo molim te objasni tezu "da to rade svi". Kaj rade svi?

    p.s. a kaj je s ovim kaj pričaju na Latinici da je jedan ključ sakriven na samom autu? Ako netko nije gledao neka gleda reprizu. Lik je komentirao za neke konkretne marke i govorio mjesta gdje su ti ključevi sakriveni.

  3. #28
    seyzmo - pavin
    Guest
    ti si definitifno neki pavin dupelizaca, ili koji već ×××××, nešto mi mnogo znaš....o tome........gadu

  4. #29
    Calibra Zender
    Guest
    seyzmo, moram biti malo bezobrazan, ali u jednu ruku mi je drago kaj sad vidiš kak je to s ovakim likovima komunicirati koji te nakon nečeg kaj veliš, a njima ti ne paše, odmah obasipaju sočnim epitetima i ×××× ti da to nije normalno!

    Izbjegavam vrijeđanje, ali ovakvi primitivni kreteni me fakat maksimalno živciraju. Matere ima pametne!

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Seyzmo, shvatio sam da se ovaj prihod odnosi na posao s autima jer o njima pričamo. Dakle, moja isprika.


    Ne znam zašto samo Zubija nema među najbogatijim ljudima svjeta? 10 milijardi ojra nije tako česta cifra, pogotovo ako je godišnji prihod, ma od čega da bio.

  6. #31
    Puntolino_
    Guest
    Ja sam taj neko ko je pokrenuo ovo s ključevima.
    Živim u Sesvetama i često prolazim pokraj vila obitelji Zubak(sad mu je i buraz izgradio jednu tek tolko da se vidi da je i on neko), i zapitam se:ljudi da li ću i ja za dvadesetak godina tako dobro živjeti? Moj otac i majka čitav život rade po dvadesetak sati na dan i nemaju niti jedan mali postotak onoga kaj ima pavo. Nisu nikad ništa zapili niti prokockali, samo vjerojatno je krivo to kaj mi je mama rođena u Vugrovcu, a tata u Preseki, a ne u nekom selu na kamenu.
    Možda ova priča s ključevima i nije točna(reko sam da sam čuo), ali normalnim i legalnim putem se ne gradi carstvo za tako kratko vrijeme, ne u Hrvatskoj!

  7. #32
    Puntolino_
    Guest
    Neko je spomenuo i Pašalića? Je živi u Retkovcu u kući tasta i punice, samo je uvjek audi a6 sparkan ispred kuće(neznam čiji). To s vlašču je isto spika ko i s Rokfelerovim vozačem: zna stari rokfić da ga šofer krade, i pitaju ga ljudi zakaj ga ne promijeni, a on veli da se ovaj sad dosta nakrao, pa netreba novog vozača koji će ga opet krasti ispočetka. Tak i mi trebamo zadržati stalno jednu vlast, valjda im bude jednom dosta!

  8. #33
    sepra
    Guest
    Jebal me pas pa ja bi onda bar napravil manju kuću pa da nije u Sesvetama.

  9. #34
    Puntolino_
    Guest
    Sesvete su bile baš miran i fin kvart dok se nije počela rađati "mala bosna" i naseljavati s raznim dvojnim državljancima! Svaka čast svima, ali takvi ljudi imaju manju kulturu i sve. Nemožeš od njih čuti VI ili dobar dan nego daj ba, rec ba, fišbone, ××××ooo...
    Svaka čast njima ali nama je bilo bolje i ljepše dok se malo čula farma i naše ljepo kaj!

  10. #35
    sepra
    Guest
    fišbon )
    kost od ribe, a đabe brate, đabe

  11. #36
    pavo
    Guest
    de si seyzmolog da se nisi već i u šupak do pojasa uvuko ??? ) )

  12. #37
    seyzmo
    Guest
    Girrari... 10 milijardi ??
    jesam se bio zeznuo u tri nule, ali sam popravio post samo par minuta kasnije,moja greska, ali sam mislio da niko nije skuzio. sorry ako sam nekoga ..jel.

    Calibra.. elem... kad se vec prica o Pavi, onda da ti objasnim kako treci kljuc izgleda kod recimo Audia ili VW-a ili Skode ili Bentleya. Auto dodje sa dva normalna kljuca (koje dobija kupac, ofcourse) i trecim koji je manji, napravljen od plastike i nema glavu (ima samo "rebra" prema kojima se radi laserska gravura kad neko izgubi kljuc). Posto je taj kljuc od plastike, on nema chip i njime se ne moze zapalit auto, njega se (zajedno sa kodom) salje u tvornicu i onda se prema tome radi kljuc. Nadam se da sam dobro objasnio, ako ne pitaj.

    A kad kazem da svi to rade.. hm... mislim na kradju, ××××××, skidanje dijelova opreme, popravljanje odbijenih krovova i vrata, mijenjanje guma, kradju siceva (!!, vidio na svoje oci) i slicno. Kuzis.. svi rade ××××××, ali to NITKO ne vidi, i na kraju to plate kupci. samo su neki dovoljno korektni da takvo nesto bar probaju sakit... sala.

    Vjerujte, kada jednom posjetite carinsko skladiste ili slicnu lokaciju vidite da tamo ima SVEGA. Fiat, Renault, Porsche, Opel, Mazda, VW, Nissan, Ford, Skoda..... da ne nabrajam .. SVI to rade, apsolutno SVI.

    moj je point samo to da se to dogadja stalno i kod svih, pa onda kad se nabaci par gluposti, pokusam ispraviti.

    no hard feelings

  13. #38
    Lanser
    Guest
    ..e ba Punto...pa ti se raspriča na ovom forumu ko u pet godina sa nama u društvu...eto, daš čovjeku kompjutor i naš se Kođira ) ) promjeni.....pa ××××× ti tehnologiju .


    Nemoj me krivo shvatit..samo ti daj....i još nešto..:×××× te kaj!, šovinistu jedan nacionalni )

  14. #39
    mytbyte
    Guest
    Ja sam s Corollom u ruke dobio tri ključa: dva crna s daljinskim i jedan sivi bez chipa koji samo vrata otvara...dal to znači da postoji i četvrti ključ kod dealera?

    S Matizom sam imao 2 kodirana ključa i kad mi je jedan pao i sjebao se chip, oni su mi lijepo dali dali novi nekordirani ključ, da ga sam dam izrezbariti, i onda su mi ga ponovo skodirali i to odmah, nitko nikaj nije slao u Daewoo ili sl.

    Postoji li objašnjenje?

  15. #40
    Calibra Zender
    Guest
    Oko 3 ključa smo se složili, a kaj je s ključem koji je u Latinici spominjan kao skriven u autu? Na BMW-u negdje kod hladnjaka, E134 kod zadnjeg kotača... jel to istina? Jel po takvome u svakom autu još negdje skriven još jedan ključ i zašto?

  16. #41
    Girrari
    Guest
    OK Seyzmo jer ono mi je ipak zvučalo kao monstruozna svota.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •