Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 44 od 44

Tema: Povračanje ili morska bolest u njemcima

  1. #26
    Matteo
    Guest
    Francuze sam zavolio prošlog ljeta kada smo nas petero (TROJE OD NJIH SU GROMADE) prošli cijelu Italiju do Brindisia u Citroenu BX. Bili smo krcati sa stvarima, stari od frenda je u njega ugradio plin tako da ni otraga nije bilo puno mjesta za stvari. Prije mi se nije baš sviđao taj autek, ali mu je udobnost stvarno super. Zato sam kupil sad Peugeota 306 i stvarno sam zadovoljan, iako su me neki odgovarali od tog poteza i dobronamjerno mi savjetovali da "upiknem" "narodni auto". Ali, ak se vozim, pa nek bu barem udobno.

  2. #27
    Mazdohist
    Guest
    (Po mnogima) najudobniji auto na svijetu.
    Citroen XM (Kada ce nasljednik vise?)

  3. #28
    Gracijela
    Guest
    Definitivno!!!

  4. #29
    Puntolino_
    Guest
    Pa tu je C5 sa još sofisticiranijim ovjesom.
    Nakon xsantie koja je nakon 250000km lebdila ko na oblaku, pitam se kak je u c5?

  5. #30
    VR6
    Guest
    Mene C5 nije nista posebno impresionirao sto se udobnosti tice, ustvari stalno sam vozio u Sport modu pa mozda zbog toga.

  6. #31
    intcp
    Guest
    Citroen danas po meni radi jedne od najogavnijih auta po klasamA. Ko blindirana govna netom iz šupka izašla spremna za boj sa drugim govnima u "crnoj rupi" ili "beskrajnoj galaksiji".

    Auti kao XM ili Xantia su mi nebrojeno puta ljepši.

  7. #32
    TDI
    Guest
    dreyfus ja se ispricavam za onu izjave o mekoci peugeot 307. naime ja sam vozio peugeot 306. to je stariji model ali potpuno novo auto. s njim sam se vozio 4-5 puta na relaciji split bec i obratno tako da imam punu sliku. oprosti ako sam uvrijedio tvoga idola

  8. #33
    OS-300
    Guest
    U novoj Laguni sam vozio relacije od 6 sati bez stajanja i nije nikakav bad za kralješnicu.Štoviše,da drugi nisu morali stati da nešto pojedu vozio bih i 9 u komadu.Ne znam baš da bi se tako moglo u nekom njemačkom autu.
    Za duga putovanja Laguna je zakon.

  9. #34
    konformist
    Guest
    udobnost je udobnost

  10. #35
    Eh
    Guest
    najudobniji auto u kojem sam se ikada vozio, Xm, ××××te to su spavaća kola, potom alfa 164. Dva najgora koja pamtim golf II dizel, to nije auto to su kola sa kratke relacije sve preko 50 km je pakao. Tvrd, mali, i glasan, sve vibrira, gora je jedino jedinica, i mercedes 190, koma, netko reće da je francuz mekan, ××××te ovaj merđo je bio znate ko one banane na moru što vuku gliseri, valovito je more/cesta. )

  11. #36
    Zagor...
    Guest
    Ja nebi nasljednika XM-a, ja bih onog novog što se po narudžbi radi (XM multimedija), ovaj stari mi je već postao stari i trebao bih ga zamjeniti.

    Živio LHM

  12. #37
    DKW_
    Guest
    Najneudobniji auto koji sam imao je bio AR 147 (ja ga zovem DeSilvin Tipo)- leđa rasturaju nakon Crikva-Zagreb, pišljivih 193 km, ali AR 164 je nevjerojatno udoban, sa oko 5X boljim sjedalima od 156.

    Frend mi je imao Citroen BX i kaže da ga jedino u njemu ne jebu leđa (a dosta putuje okolo). Znači: za low budget udobnost-Citroeni, definitivno. Uostalom, oni su izmislili udobnost, praktički....(Žaba je nastala 1955...)

  13. #38
    T-IE
    Guest
    DKW, jel imaš nekog u Crikvi?

  14. #39
    DkW_
    Guest
    Imam vikendicu iznad Crikve, Grižane, pa 1 km prema Bribiru...

    Najbolji brzinci:

    Crikvenica-Grižane
    Crikvenica-Tribalj
    Križišće-Grižane
    Bribir-Grižane

    Zavoj na zavoju, od "1" do "6"...

    ) ) )

  15. #40
    T-IE
    Guest
    Nemoj zezat, imaš vikendicu u Grižnama. A jesi kad probao "Brzinac" Grižane-Crikvenica, ali onom uskom cesticom šta se od centra Grižana spušta prema Crikvenici?
    Kad budeš dolazio možemo se nać na kavi, prepoznat ćeš me po duji GTi, crvenoj, s dubokim alu felgama i bučnim auspuhom.

  16. #41
    Branimir
    Guest
    Čuj TDI tko o golfu priča taj bez uvrede nema pojma o autima,inače poslije 14 godina njemaca konačno imam pravi auto Megane DCI i sve vas gledam u retrovizoru . Vas TDI SDI DDT i kako se već ne zovete, samo se vi idalje vozite plaćajte pumpe turbine i ostale njemačke nedorađene stvari

  17. #42
    TDI
    Guest
    Branimire sve sto mogu napisati je- zelim ugodnu i sigurnu voznju i bez kvarova. Vrijeme ce pokazati kvalitet tvoga novoga ljubimca. Napisi kakva si to losa iskustva imao sa njemcima. Sto je to bilo tako lose u n njemaca? Da te nije nije opalio onaj tzv sok od novoga auta -nista ne skripi, izvanredno ubrzava, servo, ludilo? Koje si njemce vozio?

  18. #43
    Branimir
    Guest
    Golfa 2, golfa 3,benzin, obojici motor na 180 ooo otišao, a prvome je 2 puta otvaran motor izgorjeli ventili. Sada pasat tdi 220 000 motor gotov, mjenjao pumpu na 140 000. Krasni auti al ne u mojoj kući.Nikad višeSad ih mjenja uspješno jadna mazda 626 ditd i megane dci- i to vrlo uspješno. Nikad više njemačko smeće- Bez uvrede vama koji se malo vozite

  19. #44
    GTI FOREVER
    Guest
    Ljudi moji ja pojma nemam sta je udoban auto!Stari ima Mercedes koji rijetko vozim a i kad vozim ne svidja mi se ljuljanje.Sva raja ima neke spustene autice tako da nemam neka iskustva a i iskreno receno ni ne zudim za njima.

Slične teme

  1. Pljuvanje po njemcima...
    By Ero_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 05-12-2002, 21:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •