Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: kraljica i kralj

  1. #1
    INTCP
    Guest
    )

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Samo što ljepša polovica ne priznaje patrijahalizam. )

  3. #3
    M1
    Guest
    Pa dobro,ako su ovo kralj i kraljica,gdje su onda:Mercedes C-klasa,Audi A4,Jaguar X-type,Volvo S60....

  4. #4
    INTCP
    Guest
    sportaši, sportaši

  5. #5
    M1
    Guest
    Po toj logici S4 sa 344 ks i V8 motorom i C 32 AMG sa 354 ks i kompresorom su kraljevi ove klase

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Govorim o običnim autima, a ne o supersportašima. A po toj tvojoj logici m3 je kralj klase i nikakav instant turbo audi ili gospodska meca ne mogu konkurirat.

    Osim toga na slici je alfa JTS i BMW 318i 2.0, a ne M3 i slično.

  7. #7
    INTCP
    Guest
    Moje je mišljenje što se alfa zajebala što je radila 156 na osnovi brave i sad ne mogu stavit 4x4 kad im treba. A 155 je lijepo to imala i bila je bog i batina. I zato i ima GTA samo 250 ks. I svejedno ima problema. Jak motor uopće nije teško napravit. Pogotovo turbo, problem je to prenjet na cestu i napravit ovjes koji će se s tim nosiit. A alfa to ima. Sljedeća 157 imat će 300 ks u najjačoj izvedbi i 4x4. I to ne GTA. GTA će bit još jača. Ali sad nisam mislio na to već na 2.0 modele recimo. Nađi mi neki 2.0 koji ima bolje sportske predispozicije od ove dvojice.

  8. #8
    m3
    Guest
    Svaka cast, INTCP. M3 je bog u toj klasi. Ovo su zemaljski modeli a M3 je nest posebno!

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Al svejedno ja čekam 157 GTA. Ali i ako ga opere vjerovatno neće imat toliko ks po litri. A pred 40 g je imala 2.0 V8 32V atmosferac i 230 ks.

  10. #10
    M1
    Guest
    Kao prvo,m3 je jedan od najjacih i najbrzih auta u toj klasi.I svakako je najuzbudljiviji,ali ne treba zaboraviti da audi S4 ima 344 ks iz V8 motora,a izvedba RS4 tek treba stici,a ona ce imati biturbo tehniku i preko 400 ks,a ni sad vec stari rs4 od 380 ks nije za odbaciti,dalje tu je vrlo dobar s60r sa aktivnim ovjesom itd,itd.Bmn-u je u isto vrijeme atmosferski motor i prednost i mana.Prednost jer sportasi favoriziraju atmosferce,a mana jer se snagom a pogotovo momentom ne mogu natjecati sa audijem i mercedesom.

  11. #11
    INTCP
    Guest
    BMW ima M odjel koji razvija takve motore. A audijev s odjel i mercov amg po mneni nisu nikakvi odjeli vrijedni spomena jer takve motore može raditi bilo koji proizvođač i nije potrebna neka velika nauka za nakalemljivanje turba na velik motor. Možda i alfa zaposli svoj odjel za utrke pa da smiksaju neki 3.o od 350 ks )

  12. #12
    INTCP
    Guest
    )

  13. #13
    INTCP
    Guest

  14. #14
    INTCP
    Guest
    I osim toga treba imati na umu da alfa nema nikakav odjel. GTA nije nikakkav odjel već obična oznaka. Svi imaju: M,AMG, S, Cosworth, Type-R, Renault Sport...

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Stara linija 3-ice mi se više sviđa nego ova nova. Ne znam kak idu te oznake za modele. BMW i Alfa su mi definitivno draži od Merca i Audija baš zbog toga što su atmosferci. U ovu klasu bi mogli i Accorda ubrojit(starog).

  16. #16
    _Stevo
    Guest

  17. #17
    _Stevo
    Guest





  18. #18
    INTCP
    Guest
    Šta mislite jel vrijedi taj stari 318i 93. godište, uvezen iz Italije - 10 000 eura. Očuvan. Osnovna oprema što znači niš od opreme. Čak su i branici neobojani. Za te novce se nabavi 156 1.6 97. godište. koja opremljenija i brža?

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Ja sam vozio jedno vrijeme BMW 320 24V 150ks E36 91 god .Imao sam ga dok me nije frajer oprao u 156 1.8 TS, poslije toga me oprala Laguna 2.0 16 V i auto je išao u novine.Neznam koji mi je bio quratz da kupujem taj auto, inače uščuvan od prvog vlasnika sa 90000 km.To mi je prvi i ZADNJI BMW koji sam ja kupio.×××× švabe.Je kvalitetan ali ispod 325 zaboravite.Talijani zauvjek.

  20. #20
    M1
    Guest
    Kao prvo,audi ima veliku tradiciju u izgradnji turbo motora i po tome su nekada bili najbolji.Sjetimo se audija quattro sa 2,1 litrenim peterocilindrasem sa 300 ks,zatim audi RS2 sa 315 ks,razni relijaski automobili.Mercedes je prvi na svijetu primjenio kompresor u automobilu,to je bilo u 20-ima ili 30-ima proslog stoljeca, ako se ne varam.Prema tome,oba proizvodaca imaju tradiciju.A to sto ti kazes da nije problem ugraditi turbinu na veliki motor i nije bas istinito.Treba je podesiti da optimalno reagira,motor treba ojacati,mjenjac itd,itd.Da je to tako lako onda bi bilo puno vise auta sa turbo motorima visokog kapaciteta.

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    By the way idu mi na quratz ovi ×××××čići kaj neznaju ništ drugo reči osim M3.Dečki prvo kupite taj auto , pa ga lijepo održavajte , pa onda nekaj serite.Baš ste seronje pubertetlije jedne.

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Ali ipak je puno teže složitit tako jak atmosferac. Volim ja i jedno i drugo. Ali u slučaju ovih auta BMW mi j draži. Dok u slučaju Delte Integrale mi je delta draža od civica type R. Iako ima 2.0 Turbo i 210 ks.

  23. #23
    INTCP
    Guest
    Dom- dom ja sam mladac u punom naponu, a ti si starkelja za starački dom. PAzi da od alfe ne dobiješ infarkt. )

  24. #24
    DKW_
    Guest
    Istina je to o BMW-ima: nema jurnjave bez hrpe konja... Valjda su to predugi prijenosni odnosi, težina, šta li....


  25. #25
    DKW_
    Guest
    ...ali volim kod BMW-a položaj za kokpitom, volan blizu, noge daleko, sve je oko tebe ergonomski, materijali i "verarbeitung" savršeni... ima nešto u tom "Bavariše"....

Slične teme

  1. Nova kraljica klase :)
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 13:32
  2. Snježna kraljica i snježni kralj na plastičnoj operaciji!!!
    By mytbyte in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-01-2003, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •