Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 55

Tema: Pončo voli jaja !!!

  1. #26
    *Dika*
    Guest
    VOLIM TE ANDJELE MOJ SVIM SRCEM!!!

  2. #27
    dada1
    Guest
    di si ljubavi? mevažobo et
    )

  3. #28
    *Dika*
    Guest
    Pa čovjeće dragi nisi mi rekao da si tu, odakle sam ja mogla znati??? ) ) ) )

  4. #29
    JA,,,
    Guest
    VOLIM TE DADA )

  5. #30
    base
    Guest

  6. #31
    Dik@
    Guest
    Ej ljubavi, želim ti samo reći da te VOLIM KAO I NEKAD ILI MOŽDA JOŠ VIŠE,sve si mi na svijetu...i ne znam što bi da te izgubim...sad malo gledam ovo što smo pisali i prisjećam se svega...
    ...i shvaćm da si ti onaj pravi čovjek za mene....
    ...VOLIM TE...




    JEDINI MOJ

    Dugo sam te cekala u nocima..

    Da dodjes i ljubis me...

    Da mi sapuces...volim te...

    Da me milujes tvojim rukama..

    Znas da volim tvoj dodir...

    Znas da mi jedino ti trebas..

    Uzmi me..oseti moje telo kako

    Drhti u tvojim rukama..

    Zatvori oci...

    Ljubi mi vrat...znas da to volim..

    Ja cu se nezno nasloniti na tvoje rame..

    I saputati...

    Jedini moj....






  7. #32
    Tvoja Dik@
    Guest
    ####VOLIM TE BUDALO MALA###
    ....i znam da ćemo jednog dana svoju ljubav okruniti brakom...te potom Vanesom i Davidom!!!
    p.s. ti češ odredit ime za sina, znam da ne voliš me David!!!
    VOLIM TE...........

  8. #33
    DIK@
    Guest
    Gade jedan još nisi posjetio ovu stranu, e pa ne moraš....ko´ te šmirgla.....VIŠE TE IONAKO NE VOLIM...




  9. #34
    dada
    Guest
    tu sam ja srećo
    ne brini ti ništa
    i dalje je sve po starom
    i dalje te ludo volim
    pusa

  10. #35
    Dik@
    Guest
    Ma ipak te još uvijek i zauvijek volim ljubavi moja jedina....

  11. #36
    Dika
    Guest
    Volim te...

  12. #37
    Dika
    Guest
    Ljubavi moja volim te najvise na svijetu i saljem ti srce u paketu.

    Ljubavi, jako mi trebas, jer osjecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izlijeciti svojim osmjehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati.

    Ljubila bih tvoje oci, provodila s tobom noci, samo s tobom ja postojim.

    Ljubim drugu, jer tebe ne mogu, srce mi place, volim te sve jace.

    Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potrebna ti.

    Mislim na tebe svaku vecer, a suza za suzom niz lice mi tece.

    Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sto tu ja mogu?! Ne moze mi nitko nista!

    Mjesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osjetio! U tudjini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svanuti bez tebe!!!

    Moj zivot zelim dijeliti sa tobom. Moje srce zelim ti pokloniti. Trebam te! Ne mogu vise zivjeti bez tebe. A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!

    Moje srce je kraljevstvo, ne poznajes njegove granice, a ipak si njegov kralj!

    Moje te oci traze, moje te ruke mole, moje ti usne sapcu da te jako vole...

    Moju ljubav prema tebi, ni najljep
    sa pjesma opisala ne bi, sto te volim nisam kriv, voljet cu te dok sam ziv.

    Moram biti pametna, kazem sama sebi,
    ali da sam pametna, voljela te ne bih!


    Mozes proci sirom svijeta gdje god toplo sunce sja, ali te nitko voljeti nece koliko te volim ja !!!!!!!!!!!!!


    Na ovom ekranu zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!!


    Na pijesku napisah tvoje ime ali ga obrisa vjetar ludi. Na stablu ga urezah ali ga posjeko

  13. #38
    DIK@
    Guest
    VOLIM TE.............
    e ako bUde tebe koja voljela kao što te ja volim - ja dam glavu!!!!!! OZBILJNO!!!

  14. #39
    DIK@
    Guest
    a to zapravo vidiš i sam!!!
    VOLIM TE I LAKU NOĆ~~
    E I ZNAM DA BUMO OPMET ZAJEDNO I SUTRA ZAVRŠILI
    ...OPET PO STOTI PUT ĆEMO PREVARIT TI CURU A JA SEČKA AL BRIGA ME KAD TE VOLIM~~~~~!!!!

  15. #40
    dada
    Guest
    volim te srećo
    volim te ko boga
    ne znam što bih da te nemam
    ne znam
    ne želim te nikad izgubiti

  16. #41
    Dik@
    Guest
    Bok D¤d¤!!
    Želim ti samo reći da mi je žao zbog svega a ponajviše zbog toga kaj ne možemo biti nakon svega, nakon 2 i pol godine više niti kakvi takvi frendovi!!
    Očito me sad mrziš ... žao mi je jako!!
    Očito Bog neće da budemo zajedno, stalno netko kasni.....stalno....
    ...ili mora proći neko vrijeme da budemo opet zajedno i da ispunimo naše životne planove ili nismo jedno za drugo...
    ...nešto od toga je...
    Ja znam samo da te i dalje cijenim i poštujem i da ću zauvijek biti tu ako ti nešto zatreba....
    ......još ću ti reći da te nikada neću zaboraviti, imali smo prekrasnu vezu dok je trajala ...sve lijepe stvari su mi ostale u prekrasnoj uspomeni, one malo manje lijepe sam potisnula i više ih se i ne sječam...
    Želim ti sreću u životu i pazi na sebe, čuvaj se, nemoj pušiti i uči za fax!!
    Nemoj me samo mrziti, to te jedino molim, nisam to zaslužila...i sjeti me se ponekad, nedostajat češ mi jako, ipak smo bili i ne samo dečko i cura nego i najbolji prijatelji!! Tebi sam govorila stvari za koje nikad nitko nije saznao a niti neće....
    ...e i hvala ti od srca na svemu u životu...

  17. #42
    dada
    Guest
    Da Dijanek u pravu si. stalno netko kasni, očito si nismo suđeni ili smo si suđeni ali ta sudbina još nije stigla, možda je negdje na putu prema nama, žao mi je sada zbog svega,ali valjda tak mora biti, žao mi je što ti ovo moram reći, ali iskreno, zbhilja ne znam kako s nekim biti frend koga voliš, ja to ne mogu, žao mi je, znam da zvuči glupo i jadno nakon dvije i pol zajedničke godine ali ja ne mogu...ja te VOLIM, i uvijek ćeš u mome srćeku imati posebno mjesto, žao mi je kaj ti se neke stvari kod mene više ne sviđaju, ali ljudi se mijenjaju, pa samo se tako i ja promijenio, u nekim stvarima na gore u nekim u bolje ali reći ću ti nešto najiskrenije SVE MANJE VJERUJEM U PRAVU LJUBAV, SVE MANJE VJERUJEM DA ČOVJEK TREBA SLIJEDITI SRCE A NE RAZUM...a ti si djelomično kriva za to...prošao sam kroz mnoga razočaranja kao i ti, imali smo kak veliš lijepih trenutaka ali i onih ružnih, ja te ne mrzim niti ću te ikada mrziti, ali moram ti reći da ti nakon ovoga u nedjelju više ne vjerujem kao nekad... malena moja budi mi prije svega sretna, daj Bože da te služi zdravlje, da upišeš faks i da ti se ostvari sve ono što si od srćeka želiš, želim ti i sreću sa Zdenkom, ako je zbilja takav kakvim si ga opisala zasužuje priliku, možda je baš on taj pravi, možda smo se prevarili, možda ne, ne znam više, samo se nadam da jednog dana nećeš plakati kao što je plakao onaj čovjek, koji je isto vjerojatno kasnio kao što i mi kasnimo...i za kraj, malena moja, nikad te neću zaboraviti, i kad te nešto podsjeti na mene znaj da to isto i mene podsjeti na tebe...

  18. #43
    Tužna Dika
    Guest
    A Dada, tak sam sad tužna, baš kao i ti...al ne mogu si pomoći...ne mogu...
    E, da li to znači da se više nećemo niti cuti niti vidjeti????

  19. #44
    dada
    Guest
    ne mogu reći da sam sretan ili tužan ali mogu reći da sam obečao da ću se zbilja potruditi oko veze zato što ona to zaslužuje a i zato što ja to želim. ne bih htio izgubiti svaki kontakt s tobom, ali mislim da trenutno nemamo o čemu previše razgovarati, a mislim da se vidjali ne budemo sigurno jer znamo do ćega bi to do kraja dovelo...
    nemoj se molim te ništa naljutiti jer ti ljutnja ne stoji, a i ja te ne volim takvu...mislim da je tako zasad najbolje, bojim se samo jeseni kada ću te svaki dan vidjati, ne znam kak će to sve ići...

  20. #45
    Dik@
    Guest
    Sjećanje nije obveza nego proizvod iskrenih osjećaja, zato me se sjeti kad hoćeš i onoliko koliko sam zaslužila...

  21. #46
    Dik@
    Guest
    e, usput, bila sam kod ginekologa danas!!!
    Tjerao si me dugo e pa sad sam i bila...
    A kak je prošlo nemoj me pitati!!!!

  22. #47
    Dik@
    Guest
    Ovako Dražen, nsjprije ću ti reći da mi je drago što smo se upoznali i da ne žalim što sam 2 i pol godine provela s tobom...
    Bilo je to lijepo razdoblje koje je ostalo divna uspomena u mom životu...
    Ostavio si otisak na mom srcu koji je neizbrisiv, bio si divan prema meni, pružio si mi sve ono najbolje..(ono malo manje dobro sam već i zaboravila)!!!!
    Ali... morao je doći i tome kraj...možda smo se prerano sreli...a možda si jednostavno nismo suđeni...tko to zna...to pitanje će možda zauvijek ostati neodgonetnuto....
    Ali nakon svega što smo prošli, ja sam i dalje uvjerena da si dobra osoba i da zaslužuješ biti sretan - pa stoga sretno ti bilo u životu...to ti stvarno želim od srca...
    Odlučio si da ne budemo ni u kakvom kontaktu - malo mi je žao zbog toga (ipak je iza nas puno puno toga što će nas zauvijek vezati) ali ako ti misliš da je tako bolje - neka bude tako...
    Još ću ti reći da ne mrzim Ivanu više,vjeruj!!
    Budi Dražene moj (posljednji put te oslovljavam mojim) sretan, uživaj u životu i UZMI SVE ŠTO TI ŽIVOT PRUŽA, jer nikad ne znaš koji ti je dan poosljednji...
    Nadam se da me ne mrziš ni zbog čega, nikada mi nije bila namjera povrijediti te...oprosti zbog svega i imaj me u lijepoj uspomeni - dok malo razmislim pa nisam bila tak loša!!!!
    Čuvaj se i uči, pozdravi svoje, a Kruneka mi pozdravi posebno...
    E, znaj da sve ono što tebe podsječa na mene-da i menen podsjeća na tebe!!!
    Hvala na svemu i...čuvaj se...Dada...

  23. #48
    .
    Guest
    .

  24. #49
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2289

  25. #50
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2289
    ...OKAJ IM ŠILAF...OKAJ...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •