Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Mogu li Ameri konkurirati ostalima

  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    Iako su Ameri svijet za sebe sto se tice automobila, uspjeli su napraviti pravo remek djelo kojeg se ne bi postidio nijedan proizvodjac tipa Lamborghini, Ferrari, Aston Martin,...
    Iako jos u fazi prototipa, mogao bi se naci na cestama.
    Cadillac Cien V12

  2. #2
    Mazdohist
    Guest


  3. #3
    DKW_
    Guest
    Opet jedna od američkih "Batman" preseravanja.... Već 10 godina su im svi konceptni auti isti... Kad žele napravit "vau" auto, samo naprave minimalne staklene površine, ko švapski bunkeri u koje su Tihi i Prle bacali bombe, hrpu ravne limarije i oštrih linija, a sve to bez ikakva ukusa...

    I onda na kraju ti koncepti završe u ladici, a oni se opet vrate svojim pasarama ("pasara": ribarski ili putnički brodić oko 12 metara)

  4. #4
    DKW_
    Guest
    ... a najbolja je centralna konzola, kao tapecirana cijev od 5 cola bez ičega... a na repu, iznad logotipa, kao prorez za umetanjje pošte (možda i je?! ameri toliko provode u tim svojim kolonama da i već možda poštu primaju u autu?)

  5. #5
    Elrond
    Guest
    simply disgusting.

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Jeste, expresna pošiljka paketića s antraksom

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Priznajem, još sastrane nekako, ali prednjica i stražnjica ) ...

    Kako si mali John Smith zamišlja supersportski automobil

    (bolje da su kopali po smeću Pininfarininog studija...)

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Da su kopali po smeću Pinifarinog studija našli bi novu Nubiru! Fakat je odvratna!

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    Jesti, ima lijepu liniju. unutrasnjost mi je isto ok osim one 5 colne cijevi sto dkw spominje

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    jel to samo iluzija ili se oni bocni otvori za hladnjenje motora otvoraju i zatvaraju?

  11. #11
    VR6
    Guest
    Dobro izgleda!!

    Prednji otvor se otvara, za zadnji ne znam...


  12. #12
    Hmanijak
    Guest
    ××××no ruzan pokusaj supersportskog auta. Niceg uzbudljivog ni unutra ni spolja.

  13. #13
    TRANS AM_odlog
    Guest
    DKW,

    nikada nije mudro generalizirati, jer u svojoj zaslijepljenosti uvijek previdimo barem jedan detalj koji pobija naše tvrdnje. Spomenut ću samo jedan, a ti ako si pametan kao što mislim da jesi shvatiti ćeš smisao. VECTOR

  14. #14
    Dr.Nele
    Guest
    VECTOR,stroj strojeva koji papa sve talijance za dorucak!

  15. #15
    rale
    Guest
    vector
    poceo se proizvodit 1972

    prodano 15 komada u 30 godina

    kupio ga agassi i nakon puno problema ga vratio tvornici,citao sam neki clanak,valjda ga opce nije ni vozio od kvarova

  16. #16
    INTCP
    Guest
    Auto izgleda odlično. Meni je ljepši od novog 911. Vidite da patite od zaobljenih lnija. Samo vi patite. Ako niste primjetili uglate linije se vraćaju.

  17. #17
    VR6
    Guest
    Ne patim od nikakvih linija, ali ovaj automobil mi izgleda dobro.

  18. #18
    VR6
    Guest



  19. #19
    DKW_
    Guest
    Zender, koliko se ja sjećam, Daewoo surađuje sa Italdesignom (Giugiaro). Hyundai je surađivao sa Pininfarinom samo na Matrixu, od čega su dio pokupili na Getz. Dakle, da ponovimo:

    Giugiaro: Daewoo (Leganza)

    Pininfarina: Hyundai

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, u ožujku na tržište stiže nova Nubira, a "dizajn 4.5 metara duge korejske limuzine potpisuje talijanski dizajnerski studio Pinifarina".
    Ne ulazim u to tko s kim surađuje nego spominjem samo jedan u nizu promašaja velikog Pinifarine.

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Calibra ne kužiš stvari. Priča ide ovako:

    Došao prije puno godina Britanski ministar kulture kod dede Picassa. Nakon ugodnog francuskog ručka začinjenog izvrsnim vinom, zapodjenuo se razgovor. U jednom trenutku, ministar je zapitao Picassa: "Mister Picasso, vi ste genijalan slikar; biste li mogli nacrtati nešto za stalni postav kraljevskog muzeja u Londonu?" Na to mu ovaj odgovori: "U redu gospodine, a s koliko novaca raspolažete?"
    "40 000 funti", odgovori uvaženi ministar. Na to Picasso vadi olovku i papir, nažvrlja par poteza olovkom i reče: "Evo, ovo vam je za 40 000 funti".



    Mislim da si shvatio poantu.

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Ma jasna stvar Girrari! Samo hoću reći da i renomirana imena tu i tamo izbace kakav promašaj.

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Da, to je istina, ali i promašaji se naplaćuju.
    Ne može Pininfarina studio živjet od toga kaj Ferrari jednom u 3 godine izbaci novi model...
    Vidiš da su počeli i štednjake dizajnirat. I to prokleto dobre štednjake. Jedino kaj mi je prostor za štednjak preuzak, pa nemrem puknut Pininfarinu.

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    Te štednjake su dizajnirali za Gorenje, ako se ne varam. A ima i mobitela s njegovim potpisom. Ja nisam mogao odoljeti izazovu!
    Vidi na ova dva linka:
    :URL=http://www.geocities.com/calibra_hr/slike/razno/Calibra-slike032.jpgrvi:/URL:
    :URL=http://www.geocities.com/calibra_hr/slike/razno/Calibra-slike031.jpg:drugi:/URL:
    Idi na properties od linka pa copy/paste jer je s geocitiesa pa sigurno neće raditi kak spada.

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    Ništa bolje studije od Ciena svi živi stalno izbacuju...samo što su Ameri dovoljno ludi da ga i naprave...

    Calibra, već smo naučili da ti je sve korejsko odvratno, ali ti ga pretjeruješ...pa ta Nubira je ljepša od Passata, a i da nije, baš me zanima čime su ti se korejci zamjerili, osim kaj ne rade ultra sportske turbake s preko 300 kmh...

Slične teme

  1. J.... m.... Vladi i ostalima!
    By alien5 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 13-05-2004, 09:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •