Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: hr web stranica o kornjacama!

  1. #1
    Reptilia
    Guest
    http://www.continue.to/reptilia
    Posjetite prvu stranicu o kornjacama kao kucnim ljubimcima na hrvatskom! Tu cete dobiti informacije o njihovom drzanju, ishrani, zdravlju... Osim toga to se nalazi i forum, te kolekcija domacih linkova na temu kucnih ljubimaca, prirode i ekologije.

  2. #2
    volim kornjaće ubi m
    Guest
    kornjaće su tak medene ja ih doma imam 5 i jedna je tak velika da znaš kak su slatke kak se tvije zovu ?
    moje se zovu : Rafo
    Luna
    Betoven (najveći)
    Jebać
    Jebaćica
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! one su mja velika ljubav !!!!!

  3. #3
    irena tara
    Guest
    ) dobra večer. Može li mi netko reći gdje mogu kupiti kornjaće za akvarij i da li je njihovo uzdržavanje komplicirano za dijete od 9 godina?

  4. #4
    obož.kornjača
    Guest
    ej...možeš ih kupit u bilo kojem dučanu koji drži životinje...nije komplicirano....to su mirne životinje...svaki dan im se treba čistiti voda,moraju biti na toplome.i kad je vani tiplo staviti ih u vodu i to tak da imaju plitku i duboku vodu za plivanje i staviti neki kamen na koji se može popeti da se sunča...hraniti viže puta u malim obrocima jer kad se hrana(suhi račići)otope u vodi više ih nebude papala...

  5. #5
    ana marija
    Guest
    dora vece kak ste sam da pitam dal mozete da mi date savet ono kak da velim znate uvjek kak da velim kad je uzmem u ruke pocne da plese a kad joj kazem prestani ona prestane
    a druga po celi dan spava i tesko otvara oci imatel predlog )

  6. #6
    čančara
    Guest
    Kornjači ti je vjerojatno dosadno ili je bolesna.Odvedi je veterinaru,ako ti kaže da je sve u redu onda joj je dosadno.Onda joj daj da malo pliva i daj joj jabuke,kruške{voća} i kruha u mlijeku.

Slične teme

  1. izrada web stranica
    By gaston in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-10-2016, 21:24
  2. web stranica
    By tino01 in forum Varaždin i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-04-2006, 23:19
  3. hr web stranica o kornjacama
    By Reptilia in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-11-2002, 21:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •