Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikazujem rezultate 226 do 238 od 238

Tema: ne mogu vjerovati da je megane2 auto godine

  1. #226
    Calibra Zender
    Guest
    zonta, po mojem mišljenju Alfa i nije baš toliko suzila svoje potencijalno tržište da bi prestala biti za mase. Prva stvar su dizel motori koji čine preko 50% prodaje 156-ice i očito negiraju teoriju cuore sportivo odnosno profiliranja kao isključivo sportske marke (mada grade image sportaša) i ciljanje na uzak broj sportski nastrojenih kupaca. A i BMW se profilira kao sportska marka pa opet u Njemačkoj E46 ima veću prodaju od 156, a auto je skuplji i po tvome bi prodaja trebala biti manja. To je stvar preferencija kupaca, a ne da li su auti za mase ili ne jer i jedna i druga firma su za mase.
    I ako baš hoćeš, po meni je BMW marka sa više sporta od Alfe. Vjerujem da će se oni koji nisu alfistički nastrojeni s tim složiti unatoč slabijim modelima koje BMW nažalost ima odnosno imao je u ponudi.
    Slažem se da se svaka marka pokušava diferencirati od druge i traži svoju poziciju kroz građenje određenog imagea. Ali to ne isključuje masivnost jer niti jedna od tih marki nije radikalna da bi iskakala iz okvira i bila ekskluziva poput recimo Lotusa koji definitivno nije za mase.

  2. #227
    t.r.brazilac
    Guest
    Mazda 6 je pobjednik natjecanja za izbor auta godine,ali još uvijek se istražuje kako je glasovao češki žiri.Mazda 6 je češki auto godine.UČeškoj su oni birali taj auto a na europskom izboru Renault,koji je ušao u Češku zajedno sa Toyotom i Hyundaiem zaprijetio česima.Razlika u bodovima je bila 20 bodova u korist megana,a ne da je 60% novinara glasovalo za megane.Sve je to za×××××,ćut ćete ubrzo i službenu verziju svega toga,ja vam prenosim samo već dokazane informacije.

  3. #228
    OS-300
    Guest
    Ovo je skinuto sa www.renault.com...

    "Mégane II has been awarded the maximum 5-star rating from Euro NCAP, an independant consortium, and is now the safest car in its category. It is the first vehicle in the C segment to achieve such a high level of safety performance"

    Dakle gospodo ipak 5 zvjezdica!!

  4. #229
    T.R.Brazilac
    Guest
    Gledaj malo slike automobila u crnoj kronici.5 zvjezdica je premalo i dakako uzaludno kod brzina oko 180-200 na sat kroz selo!A ako je već uzaludno i suvišno tih 5 zvjezdica onda je bolje uzeti lijep i puno sigurniji auto:Mazdu 6.Mazda je ipak izmislila i Familly box i 3H konstrukciju itd..A u Aktivnu sigurnost kod Mazde spada i klima uređaj.U Hrvatskoj će isto pobjediti Megan,i to zato što Hrvati misle da je Mazda 6 nedostupna.A što uopće narod koji vozi Punto,Clio,Megane i Polo uopće treba pitati za automobil.Hvala Irskoj,tamo Megana nema ni među prvih pet!!!!!Vidjeti ćete sprdačinu kad sve europske zemlje(kontinentalno i zemljopisno a ne politički EU) izaberu auto godine.U velikoj večini zemalja to će biti Mazda 6.Pa mi onda recite da je izbor za auto godine regularan.

  5. #230
    Grga
    Guest
    Idiot koji vozi "180" kroz selo ne zaslužuje ni da živi, a kamoli da pobere nekog i ostane živ.Fakat ti je izjava pametna.

  6. #231
    Black Knight_
    Guest
    U ocijenu sigurnosti jednog automobila ulazi i zastita pjesaka pri naletu na njih.

  7. #232
    Mazdohist
    Guest
    Eto, i ja napokon ugledah novog Meganea.
    Ma daaaaaaaj...svaka čast za 5 zvijezdica, ali osim malo čudnijeg dizajna (samo straga) isti je to vrag kao i 307, Stilo, Corolla.
    U tom kao najvažnijem izboru novi Megane je Mazdu6 dobio za samo 20 bodova, a 6-ica svako malo postane auto godine po izboru pojedinačnih zemalja.
    Mazda6 ima sve. Opremu, sigurnost, prostranost, udobnost, upravljivost i odlične vozne osobine, odličan izgled u svim karoserijskim izvedbama, unutrašnjost toliko dobro napravljenu da su je svi novi japanci počeli imitirati (Accord, Avensis) i nevjerojatno (za druge proizvođače) prihvatljivu cijenu.

  8. #233
    joe
    Guest
    MeganeII je mozda auto godine u Evropi,ali ne moze biti u Hrvatskoj jer ga jednostavno nema na nasim cestama za razliku od mazde 6, koja je tu vec pola godine,usput vozim alfa romeo.

  9. #234
    NI JA
    Guest
    KAKO JE TO BMW SPORTSKI KADA JE NAJPRODAVANIJI MODEL 316 A IMA I PUNO DIZEL, OSIM TOGA ALFA U TOJ KLASI VEĆ 12 GODINA NUDI PREKO 100 KS MINIMUM, A BMW ONAJ JAD 90 KOLIKO VEĆ. HOĆI REĆI OD TIH ZADNJIH 10 GODINA PUN ××××× ALFI IMA PO 120, 150 KS, A BMW ŠAKA JADA 316 105, 318, ONDA DIZLO, MA OČAJ ZA SPORTSKI ORJENTIRANU MARKU, NE VIDIM NI REZULTATE U SPORTU, ALFA ZAUZELA 1, FERARRI 1, NEMA MJESTA ZA LUZERE, SPORTSKI ORJENTIRANE. OSMI TOGA 60% KUPACA BMW IMA PREKO 50 GODINA, U NJEMAČKOJ, NAM VOLJENOJ KADA CEĆ GLEDAMO KOLIKO SE TAMO PRODA BMW-A

  10. #235
    DKW_
    Guest
    Vidio sam ga neki dan malo bolje i nekako mi ta guzica djeluje degenerično... Ko oni patuljasti psi koji vuku guzice blizu poda da ih veći psi (valjda) ne naguze... ) )

  11. #236
    Black Knight_
    Guest
    Majmune glupi, zato alfa ima najvise 250 konja a BMW pun ××××× vise. Daj od××××, toliko si glup da zato sto alfa svugdje lijepi "cuore sportivo" naljepnice brijes da je to sportski auto. Alfa je saka jada nasprem BMWa, jednog od rijetkih proizvodjaca koji su jos uvijek nisu u nekom ogromnom koncernu a dobro mu ide.

    Boze moj debila

  12. #237
    citrodva
    Guest
    ljepota je kazu relativna, al je zato stara opelova corsa s guzicom etalon ruznoce. osim mozda za crnog.

  13. #238
    Mazga
    Guest
    MeganeII je izabran za auto godine jer su francuzi skupili najviše para za podmičivanje tih kretenskih ×××××čića novinarsko-sudačkih i sl. Naravno da je tu titulu u stvari osvojila Mazda6, ali se o tome ne priča tako glasno! Pa kad su francuzi napravili dobar auto??? Spaček im je još najbolji, a iza njega kvalitetom ga prati kraljica renault 4 "katrica"! Japanci su ipak zakon i drago mi je što je mazda6 ponijela titulu auta godine u svijetu!

Slične teme

  1. Jel moguće ovako tunirat auto?
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 03-06-2003, 19:34
  2. Internet auto godine ???
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2003, 22:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •