Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 238

Tema: ne mogu vjerovati da je megane2 auto godine

  1. #1
    pasko
    Guest
    smeće nad smećima auto godine u europi
    pa zar su ti suci slijepi
    katastrofa za auto industriju ako
    magane zasluzuje epitet auta godine

  2. #2
    OS-300
    Guest
    Tko si sad ti ××××te?

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Pa ni ja nemogu to vjerovati za takav ružni auto, ali ×××× ga ako preko 60% sudaca tako glasa, onda je to tako ,makar mi nije jasno kud ide moderan dizajn.

  4. #4
    Dalibor
    Guest
    Ma ko ste vi: objektivni promatraci?
    Zar nije ljepota subjektivni opjam? Meni je megane 2 prelijepo auto i totalno zasluzuje ovaj naslov!
    Takodjer bi podsjetio na ostale vrline ovog auta:5 zvjezdica na NCAP testu, kvalitet izrade, ponasanje, motori, cijena... )

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    ma to je oduvijek bila francuska brija. pa pogledajte kakve modne nakaze se secu po njihovim modnim pistama. pret a porter. boze sacuvaj debila.

    ti ljudi su jedna hrpa govana koja u svom nastojanju da budu "urbani" i "moderni" ce bez kritike prihvatit sve sto je avangardno, drukcije i sto je potpisao poznati dizajner/dizajnerska kuca bez obzira na to koliko je ruzno. sve gomila nadrogiranih ×××××cina na kokainu sto trpaju kurce u guzice cijeli dan i onda proglase nesto lijepim.

    c3, c5, megane 2, avantime - bogovi ruznoce. ajde jos c3 se moze proglasit da je sladak ali ×××××u pa i herby je bio sladak pa nikad ne bi kupio bubu.

    toliko mi se gade ti ljudi, ne mozete zamislit. kakvih samo retardiranih majmuna ima na ovoj planeti, toliko da su u vecini.

  6. #6
    alfa099
    Guest
    Ja bih svoj glas dao za Megane 2! Prošli model bio mi je koma, ali ovaj novi je pun iznenađenja! U živo izgleda odlično!
    BTW, Alfa 145 kad je izašla bila mi je ruglo, jer sam čekao nešto kao 33. 156 mi je bila čudna, nakazna, pa vidi ti sad...

  7. #7
    Dalibor
    Guest
    Pa ja neshvaćam ovoga koji non stop pljuje po francuskim autima i to što mu se nesviđa dizajn???!!!
    Pa pusti nas da uzivamo u njemu a ti pokusaj (naravno pokusaj ali neces ni pokusati jer nemas sta) probati naci koji objektivni razlog"!

  8. #8
    594 krešo ah
    Guest
    pasko, sto ti je, najlakše je kritizirati druge. megan i nije ružan, neobičan da, možda i čudan ali i to se nekome sviđa npr. meni.renault je uvijek bio originalan, svemirski ali i upješan, ljudi su ih kupovali ne samo zbog dizajna ako se nekom sviđa.druga stvar su kriteriji po kojima se bira auto godine. najbolji ne znači i najkvalitetniji. onda bi mercedes bio svake godine izabran za auto godine.

  9. #9
    VR6
    Guest
    To sam ja nedavno pisao Bleki, da dizajn ne mora obavezno biti lijep...

    Meganea nisam vidjeo uzivo pa ne znam koliko je lijep, ruzan mi nije bar prema slikama, a ni posebno lijep.

  10. #10
    doc
    Guest
    vr6, kazes da megane nisi vidio uzivo pa ne mozes sudit kako izgleda? A za Alfu 166 si srao da je ružna, a prvi put si je vidio pred 3,4 mjeseca. I golf 2 ti je predivan, a nisi ga vidio uživo. A 147 GTA ima ružne spojlere, a nisi ih vidio uživo.

  11. #11
    DKW_
    Guest
    Bleki, You are my hero:

    "sve gomila nadrogiranih ×××××cina na kokainu sto trpaju kurce u guzice cijeli dan i onda proglase nesto lijepim"

    Već dugo se nisam ovako nasmijao ovakvoj opasci.... ) ) ) )

    Ma svaki od tih zapadnih naroda koje mi često sluganski pušimo su mustre na svoj način. Evo Talijani: oni ništa pod milim bogom ne mogu pošteno SASTAVITI: uvijek neki ku** mora zijevati, škripati, uvijek je to: "koga××××, idemo doma..." Evo švabe: dovoljno je vidjet njihove "zabavne" emisije na satelitskoj TV, njihove "tjunirane" aute pa da vidiš sa kakvim ukusom oni stvaraju svoje produkte... Još dobro i izgledaju! (doduše dizajneri su im često ne-nijemci...) A mi, rvati, samo gutamo... samo imamo nesreću da smo neorganizirani, nesložni i sjebani pa automobilsku industriju nemamo mi, Albanci i Bugari....

  12. #12
    DKW_
    Guest
    ...a Megane sam vrlo kratko vidio uživo i nije loš...malo mu je ta guzica ×××××ska ) ) )

  13. #13
    ipi
    Guest
    meganII je zasluzio pobjedu !konkurencija mu je bila slaba, najsigurniji je auto u klasi, sjajni motori,odlicne performanse,olicna zavrsna obrada,kvalitetni marerijali,seriska oprema iznad prosjeka,povoljna cijena,sjajni dizel motori,avangardan dizajn,...mislim da na slikama nije bas lijep ali da ce uzivo izfledati puno ljepse. sigurno je trenutno najbolji i najmoderniji auto u klasi! to je moje misljenje !

  14. #14
    VR6
    Guest
    Doc sta sad ovo pises, opet neke dezinformacije...

    Alfu 166 kad sam vidio uzivo onda sam vidio koliko je zapravo ruzna.

    Mislim da za R32 nisam napisao da je predivan.

    147 GTA mi se takodjer ne svidja posebno.

    Automobil obicno ako je na slikama lijep onda je i u stvarnosti, razlike znaju postojati, ali minimalne, jel ipak kad se nesto vidi u 3D izgleda drugacije.

  15. #15
    Brock
    Guest
    Vjeruj, vjeruj,... Baš me zanima koji drugi novi auto možeš dobit' sa 8 zračnih jastuka, progresivni servo, putni komp., retrovizori i stakla na struju, 98 ks, bla-bla,...za 13300 eura. A sprema se i verzija sa 80 ks koja će biti ispod 13000 eura. Gledano očima normalnog Hrvata / kupca, ovaj auto stvarno zaslužuje naslov europskog auta godine, a sigurno je i best buy u nižoj srednjoj klasi u hrvata...

  16. #16
    Fresh
    Guest
    Daleko od toga da je Megan II ružan auto. Trebalo mi je malo vremana da se naviknem na njega gledajući ga na slikama, a onda sam ga vidio i uživo (verziju s 5 vrata). Ostao sam neugodno iznenađen kako je mali auto, pogotovo stražnji kraj. Peogoet 307 pored njega izgleda kao autobus.

    Isto tako čitajući test o njemu i sami novinari zaključuju da je na zadnjoj klupi tijesno i da za više osobe nema mjesta za glavu, a prtljažnik je i manji nego u Meganu I.

    Svi nasljednici prijašnjih modela idu za tim da ponude još više mjesta za putnike, a Megane II ponudi neobičan dizajn na uštrb putničkog prostora.


  17. #17
    Black Knight_
    Guest
    Ma sta vi ljudi pricate? "Nije ruzan, treba samo malo se naviknut."

    Pa ×××××u mater, jedi govno svaki dan pa ces se naviknut i bit ce ti fino nakon nekog vremena.

    Vidio sam megane II uzivo, dofuravali su ih na sleperu. Uzas koje korito od auta.

  18. #18
    307
    Guest
    Ovaj bleki ko da je iz srednjeg vijeka došao. Tko kupi opela i to još calibru za mene nije normalan čovjek. Što se tiče Megana II, govorio sam ja de će bit prvi, a tek kad počne prodaja. Bit će ih više nego golfova na cesti, što je odlično (barem više neću morati svako malo gledat ××××××=golfa na cesti).
    Ha ha ha. Kao talijani su najlijepši (dizajn ovo ono) a francuzi ih gaze gdje god dobiju priliku...
    Baš mi je drago što je Megane II pojedio.

  19. #19
    ISS
    Guest
    NE KUŽIM TE ŠVABOFILE I RENALTOVCE ŠTO GOD DA IZBACI ODLIČNO JE, OVAJ IMA DOBAR DIZAJN OVAJ JE NEOBIČAN OVAJ JE EKSTRAVAGANCIJA, MA OD××××TE, RUŽNO JE RUŽNO I NIŠTA NA OVOM SVIJETU TO NE MOŽE PROMJENITI, BLEKI KORITO JE SAMO JEDNO.

  20. #20
    elia rs
    Guest
    Tako je, 307! U ovim postovima se vidi koliko je ovo drustvo i ova drzava primitivna! Cijela Europa ocijeni kako je megane auto godine a onda se ovdje nadje par kretena koji ××××. Pa daj, idite repu vadit, seljaci! Po vama je idealan auto nesto tipa calibre, 92 godina, 200000 km na satu, turbo motor u raspadu i onda smo glavni! Jos ako ima 4x4, dobar je i za njivu orat. Ne svidja vam se golf (klasika), ne svidja vam se 307 (prostranost) ne svidja vam se megane (svemirski dizajn) al kalibra je dobra! Vjerovatno za orat! A 147 ima super ovjes, znate, to super lezi a u Auto klubu profesionalci kazu da 307 ima najbolji ovjes u klasi. Onda svi kazu ma to je ××××××, 147 ga dere u zavoju. Pa jel vi znate sta je dobar ovjes? to vam je savrsen kompromis izmedju udobnosti i lezanja. Da je Peugeot htio napravit najsportskiji ovjes to bi i napravio al to im nije prioritet!

  21. #21
    REALNO
    Guest
    ALFA JE POJAM I MJERILO ZA DIZAJN A PO KVALITETI JE DALEKO IZNAD OD TAMO NEKIH FRANCUZA NAROČITO PEUGEOTA ČIJI DIZAJN NE PRATI KVALITET, DAJTE ××××TE JUČER SE IZ PIZDE IZAŠLI AROGANTNI ×××××I.

  22. #22
    Black Knight_
    Guest
    Calibra je bog, isus krist i duh sveti dizajna nasprem meganea 2 a 12 godina je star auto. 4x4 za njivu orat? Jesi li ti poludio. Da te ja malo provozam u toj kanti za njivu orat pa da vidis cemu sluzi 4x4? Konju jedan glupi nisi se vozio nikad brze od 130 i tih rekordnih 130 si na autoputu isprobo i onda usporio na 80. Ali calibra nije samo lijepa nego ima DALEKO DALEKO bolji koeficijent otpora zraka od bilo cega sto je ikad izaslo iz renaulta.

    I zar nisi primjetio da se tocno uklapas u ono sto sam ja reko. "urban" wannabe. Proglasis nesto sto nije lijepo lijepim i onda zoves ljude koji nisu toliko glupi da sloze s tobom primitivcima. Kvazi intelektualci.

    RUZNO JE RUZNO i nijedno govno bez ukusa koje samo gleda sto neki ×××××cina dizajner s dva kurca i pola kile vazelina u guzici narise u trenutku ekstaze nece to promijenit.

    I vec mi je pun ××××× toga sto stalno povlacite moj auto. Ocito da vam je trn u oku.
    Kupio sam ga jer za te pare nema ljepsi auto i s boljim perfomansama, ni blizu. Ja bar imam muda da ga kupim. Nisam pickica koja vozi govno od 60 konja i tu pametuje sta dobro a sta nije i meni ×××× kak mi se auto kvari. Nista ne znas ni o voznji ni o autima i napusi se kurca jer znam da volis.


  23. #23
    mytbyte
    Guest
    Sve je ovo akademska rasprava, ajde da se svi, i oni pro i oni kontra, nađemo u nekom od Renaultovih salona 30.11. kada su dani "Otvorenih vrata". Da vidimo onda kaj je! Auto godine ne bira se isključivo zbog dizajna, pa ako zaključimo da je straga premalo mjesta, da su materijali prosječni, čak lošiji(a to su već ustvrdili sami Francuzi na recimo MotorsTV), da je gepek malen, da se ovjes i motori ne ponašaju kako treba (i za to postoje neke naznake)onda ćemo znati je li Megane 2 zaista zaslužio titulu auta godine ili prijevare godine...to kaj tradicionalno francuzi uvijek imaju više opreme od ostalih ništa ne vrijedi ak je sam auto "za×××××"!
    I gdje to piše da je Megane osvojio 5 zvjezdica???? Na NCAP-ovom siteu sigurno ne jer rezultati još nisu objavljeni!!! Ako i jest osvojio to je vjerojatno još jedna namještaljka tipa one s Mercedesom: naime, Megane 2 ima zračne jastuke u sjedećoj površini sjedala pa je vjerojatno NCAP to iznašao kao razlog da mu da koji postotak više kojim je probio prag...
    Da se razumijemo, meni je Megane II ok, dizajnerski ipak malo neskladan, kao i VelSatis, ali zato kažem da ga treba vidjeti uživo pa suditi...kao i ljudi, neki auti su fotogenični, neki nisu... )

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    Ja sam ga vidio i izgleda ko ga je picasso wannabe dizajniro.

    da se razumijemo, oblik tog auta garantira nesportsku voznju tako da nema tu dalje rasprave, auto je ruzan i nesportski, dakle opravdanja za svoju ruznocu nema.

  25. #25
    OS-300
    Guest
    Bleki,tvom lupetanju nikad kraja.Da li dizajn i visina vozila sprečavaju npr.Hondu civic type R ili Alfu 147 GTA da budu pile.I te jeftine fore oko najboljeg koeficijenta otpora su stvarno jadne.Bolje bi bilo da taj tvoj auto ima bolje kočnice nego tako "bitni" koeficijent otpora.Shvaćam i spiku da ti se auto jednostavno ne sviđa,ali sve ostalo iz tvojih usta je čisto iz××××vanje i nevažno trabunjanje.

Slične teme

  1. Jel moguće ovako tunirat auto?
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 03-06-2003, 19:34
  2. Internet auto godine ???
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2003, 22:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •