Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Zašto nova VECTRA izgleda kako izgleda?

  1. #1
    mytbyte
    Guest
    Chevrolet Chevalier:




    Chevrolet Malibu:




    Evo, to je to, točno sam tvrdio da je Vectra stvorena da bi se svidjela i Amerima. Dakle, Chevalier će biti na platformi buduće Astre, ali meni izgleda kao Vectra, što znači da možemo očekivati da će Astra bit slična...Malibu je zapravo Signum, ali ovo je najluđe:

    Buick na bazi FIAT-a:




    Evo što čeka FIAT (i Alfu ako GM bude zahtijevao da i ona uđe u paket da bi se spasio FIAT)! Naravno, ovo sve treba uzeti s rezervom, ali gdje ima dima ima i vatre, zar ne?

  2. #2
    Pametni
    Guest
    A gdje ima ××××× ima i pizdinog dima!

  3. #3
    T-IE
    Guest
    Meni nova Vectra jako lijepo izgleda. A sigurno je da je i kvalitetna.

  4. #4
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    Rakije majko, rakije (rakija=japanski auto), jer utjehe nema u vodi (voda=europski auti). )

  5. #5
    DKW_
    Guest
    Vectra GTS (5 vrata) dobro izgleda, dok ona sa 4 vrata malo šteka...

    Nova Astra će, ako vjerujemo slikama iz Auto Bilda, dobro izgledati, puno bolje od Golfa.

    To što čeka Fiat ne zna ni Bog, a nama je uvijek lako promijenit firmu: ako bu Fiat Alfa Lancia u kurcu, jednostavno ćemo kupovat druge aute.

  6. #6
    Puntolino_
    Guest
    Znate vic kad dođe tip u dučan s cipelama?

    Uđe on i traži cipele broj 39. Veli mu prodavač da su njemu potrebne cipele barem 43. No tip inzistira da proba cipele br.39. I obuje tip cipele koje su mu jako premale i počne skakati i vikati: FIRMA MI PROPALA, ŽENA ME PREVARILA I OSTAVLJA, UZELA MI DJECU, KUĆA MI POD HIPOTEKOM, SVE SU MI UZELI, JEDINI GUŠT U ŽIVOTU ĆE MI BITI KAD SKINEM OVE CIPELE!

    Tako ja zamišljam novu vektru, kad mi sve lađe u životu potonu, nema više smisla živjeti, kupiš si vectru i onda ti je gušt kad izađeš iz nje i bar ti onda svane sunce )

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Meni neće biti tako lako promjeniti firmu ak ovi odu v rit. Ako se to dogodi, osnivam udrugu "Punto per tutta la vita" i zainteresirani će moći uplatiti donaciju kako bi doživotno održavao Beštiju!

    Eventualnu alternativu vidim u BMW-u.



    A jel' bi svi bili sretni da FIAT propadne mamicu vam vašu. Ko hijene ste se skupili oko polukrepane gazele, pa svako malo ubacite neku katastrofičnu prognozu ili lošu vijest.

    Stringiamoci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamo'...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    )

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Ma nema beda nikakvog,sad ce nas Luka spasit!!!

  10. #10
    Brock
    Guest
    Je, je - Luka Skywalker (eventualno). Ja se slažem da započnemo akciju za ljubitelje Fiata Punto - "Dajmo im da voze!"

  11. #11
    Mazdohist
    Guest
    Ne brini Girrari, ne moze jedan stogodisnjak Fiat samo tako propast.
    Samo....ako jednoga dana vidimo automobile poput Chevrolet 157 ili Opel Astre IV T.S. znat cemo da je sve otislo u ku...
    ...i kupovat cemo Mazde

  12. #12
    rale unlog
    Guest
    a nazalost,mazde su to davno prosle

    na taiwanu uopce nema mazdi,tj ima,s malo promjenjenim svjetlima i zovu se ford

    cudno je vidjet zadnje f-ice i one stare velke 6-ice sa fordovim maskama i imenima

  13. #13
    Mazdohist
    Guest
    Bez obzira.....Mazda je napravila veliki come back. A tek stizu novi modeli (2, RX-

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..kolko god da je Vectra izvana očajna... moram priznat da sam se ugodno iznenadio u unutrašnjost... kvaliteta i dobar dizajn...ima ××××ni ekran na konzoli...

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ma ne mislim ni ja da bu propali, bojim se samo nekakve glupe transformacije...


    "Dajmo da voze" ) uskoro otvaram žirac, pa možete početi s donacijama. Izdaval bum vam i zahvalnice... )

  16. #16
    Mazdohist
    Guest
    Ona sedan verzija sa 4 vrata ne budi neke emocije, ali zato ona sa 5 vrata (GTS) fakin´ dobro izgleda. Mogao bi se i kakav coupe napraviti, malo svijetla srediti i eto nove Calibre.




    Vrlo dobar auto.

  17. #17
    rale unlog
    Guest
    ispravite me ak sam u krivu...

    ova gts verzija,kaj to je samo vectra s 5 vrata ili kaj?

    mislio sam da je to samo verzija sa 3.2 masinom,al vidim da se nude sve ,1.8 i dizel pod gts

    a i mazda 6 ima verziju sport,ja mislio neka nabrijana,a ono verzija s 5 vrata

    inace vectra mi se svida,malo su mi ruzna kockasta svjetla kaj se penju do pol haube naprijed(al to je sada trend)a zadnja svijetla mi opel nije napravio dobra zadnjih 10-god

    inace mi auto zgleda ok,za pol klase iznad od starog modela

  18. #18
    Mazdohist
    Guest
    Da, Mazda6 sa peterim vratima bez obzira na masinu i opremu je Sport. dodatne oznake su CE, TE (opako) i GT (najopakije dok ne stigne MPS).
    Vectra je jos cudnije (gluplje) sve 5-vratne modele imenovala sa GTS iako ta tri slova svakako asociraju na samo jedan najjaci model Opela u ovom slucaju.
    Ipak, jos uvijek se moze pojaviti najjaca Vectra...ostala je OPC oznaka.

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Mazdohist, nije Opel sve Vectre s 5 vrata nazvao GTS iako se radi isključivo s 5 vrata pod tom kraticom. GTS je prvotno označavao model s 3.2 litre, širi pragovi, odbojnik s većim otvorom za zrak, par cm spušten,... Ali su odlučili prodavati GTS i u ostalim modelima. Svim benzincima i dizelima na taj način podaruju izgled identičan 3.2 litrenom modelu.

  20. #20
    doc
    Guest
    Meni se čini da su baš sve 5-vratne verzije nazvane GTS. Isto tako se 5-vratne Mazde 6 zovu Sport. Inači mi je nova Vectra ružan auto, pogotvo od naprijed. Starija je bila puno ljepša, zato je i bila najprodavanija u klasi. Mislim da ovaj model to neće nikad biti. A i valjda ce taj OPC nesto smislt jer vrh ponude sa 7.5 s do 100 danas i nije nesto.

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Ako ti 7,5 i nije nešto, onda probaj Astru Extreme pa će ti bit i previše...

  22. #22
    doc
    Guest
    citao sam jedan test te astre extreme. Zadnja rečenica je bila. "Opel za miljon maraka? ma ne budite smiješni."
    Meni bi bilo 7.5s do 100 i previse, a ne da nebi bilo dosta, ali to nema veze s onim kaj sam napisao.

  23. #23
    INTCP
    Guest
    Dajte molim vas pa vestra izgleda kao komad neobrađenog lima. Mogu nabrojati 10-15 ljepših auta u klasi od vectre gts

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Pa nekima je lijepa, nekima je ok, nekima je ružna, o ukusima se ne raspravlja, ali što se tiče kvalitete mislim da je vrhunska, jer ne smiju si dozvoliti još jedan kiks. I ovako im je voda došla do ušiju...

  25. #25
    Cheers
    Guest
    Auto je stvarno lijep a nije toliko ni skup, osnovni model oko 22000€.

Slične teme

  1. kako izgleda posteno mjerenje snage
    By ZEGA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-02-2004, 16:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •