Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Hrvatski auto sport

  1. #1
    T-IE
    Guest

    Što mislite o domaćem auto sportu i što bi trebalo učinit da se sve to podigne na viši nivo.

  2. #2
    Pametni
    Guest
    Treba ih sve polit benzinom i zapalit!
    Ne, treba ih udavit u Nitru!
    Banda lopovska, to ti je obiteljska tragedija!
    Dok je Zizi u vrhu organizacije, nema ti sunca za Hrvatski auto sport.

  3. #3
    Popcorn
    Guest
    Mene najviše nervira kad se novinari pomču sprdat sa našim auto sportom tipa: kako je kod nas sve jadno, nemamo staza, novaca za prave aute, u Njemačkoj je 3x bolje itd,itd. Kao da mi to ne znamo. Ali svejedno, i u uvjetima besparice i nedostatka "pravih trkaćih automobila" trebali bi podržat i više propagirat naš auto sport. Trebalo bi bit više televizijski praćeno pa bi i potencijalni sponzori došli na svoje. Eto čujem da će i Česi i Slovaci od nas otkupit licencu da bi mogli organizirat utrke mladih vozača u njihovoj zemlji po našem uzoru.

  4. #4
    Pametni
    Guest
    Kokičar, puko si ko kokica!
    Koji Česi?
    Kaj nije dosta da se same Škode furaju?
    Metlu treba uzest i pomest ih sve pa isponova!
    Živio Jordanić i kontrola benzina nakon utrke! Živjela KEMIJA! Čolak je kralj! Živio Hitrec!
    PUK...puko sam i ja, ajd bok!

  5. #5
    Popcorn
    Guest
    Uh što si pametan.

  6. #6
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    Znate kako podići hr.auto sport na viši nivo? Pa umjesto octavija i focusa uvest utrke Subarua i ostalih japanskih samuraja. A BMW cup bi bio prva stepenica za početnike ko fabija sad.

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Sa autosportom događa se zatvoreni krug: mediji ne prate jer je jadno, sponzori ne sponzoriraju jer mediji ne prate, jadno je jer nema sponzora, pa onda se medijima ×××× što se Rally događa, pa onda ni organizatori ne obavijeste medije, pa onda mediji ne dođu, pa onda sponzori kažu da medijski nije popraćeno.... i tako od 1979...

    Imam, kao pravi DKW-ičar, auto revije iz 1960-ih i 1970-ih... Ej, brate, sve je puno trka-"letnja liga", Rally Sutjeska, kružna trka u Zagrebu (na 3 strane), Paliković, Štrok, opake pile, onda vozači reklamiraju inu i to svaki broj drugi (u stilu: Goran Štrok kaže: inino ulje bla bla, a slijedeći broj: Mladen Gluhak koristi Inu..bla bla...),sve puno fotki, tablica, rezultata... I to na crno-bijelom drek papiru, ali sporta svaki broj 5-6 strana!

    Ja svaki put kada je Ina Delta Rallye sam, privatno, odem u pressroom i nabavim materijale, jer je nemoguće saznati kad se što vozi... Za ovogodišnju Zagrebačku utrku saznao sam sasvim slučajno ovdje na forumu....

    Ma, užas... baš sam ljut na taj hrvatski autosport, a pratim ga "from a little legs"...

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Ja od 1999.g još nisam niti jednu utrku propustio na Grobniku. I nikad mi nije bilo žao 20-30kn koliko košta ulaznica, a doživjeti uživo utrku je nešto sasvim drugo nego na TV. Usput, čuo sam da su Čolaka diskvalificirali sa utrka na 2 god. Možda nije istina, ali...

  9. #9
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    Jao a tko će onda Pulića i ostale redovito prat u utrkama?

  10. #10
    Japan Cars Ltd.
    Guest

    Ova mi se škoda fakat dopada, baš po mom ukusu...

  11. #11
    DKW:
    Guest
    šteta OZ-a...

  12. #12
    Elrond
    Guest
    Gle, shema je u tome da mladi koji bi htjeli vozit recimo rallye (ko ja), niti ne znaju ko ni gdje ni sta.. recimo, zadnje sto znam je to da ce se u vz otvorit rallye klub varteks... sta ja znam, mozda ce biti brija.. a kao i obicno, brijem da ce to brzo propast, jer kad sam vidio neke varazdice koji bi htjeli to vozit, majke mi...

  13. #13
    T-IE
    Guest
    I tu si zasrao sa debilnim slikama, jao kretena...

  14. #14
    T-IE
    Guest
    A ukus ti je ko mozak, debilan do jaja.

  15. #15
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    Popi si još jedan praxiten i skini se s neta jer ćeš dobit još lijepih slikica. )

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Dabog da ti munja skuri modem pa da više ne možeš na net... ) ) )

  17. #17
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    a dabog da tebi munja skuri centralinu n GTI-u pa morao pljunut par stotina € za drugu. )

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Jezik pregrizao majmune maloumni.

  19. #19
    T-IE
    Guest
    Sutra će na Rallyju Monte Carlo nastupit i Jura Šebalj s Renaultom Clio 1600.

  20. #20
    T-IE_
    Guest
    A ovaj Japan cars je 100% ona primadona s Kačjaka sa svojom konfekcijom.

  21. #21
    HGT
    Guest
    T-IE ti nema problema sa auto djelovima, njemu blokovi i ostali auto djelovi rastu oko kuće... )
    Zezam se! našem auto sportu fali sponzora, jer ni jedan vozač nije siguran oće li izdržati cijelu sezonu.
    Ford i Škoda cup spašavaju stvar jer su relativno jeftini. Nadajmo se da će stvari ići na bolje!

  22. #22
    T-IE_
    Guest
    HGT, ali mi ne rastu centraline oko kuće. )

  23. #23
    HGT_
    Guest
    Pa zasadi ju, imaš ju u sobi! )

  24. #24
    HGT_
    Guest
    Probavao sam ono o čemu smo večeras pričali, morat ćeš ići samnom jedamput da vidiš kako se vrti... druga do 6500 rpm... a treća do 6000/130kmh.

  25. #25
    T-IE_
    Guest
    Ne smatram se zlobnim, ali kad ti krene Puntić krepavat mom smijehu neće biti kraja. ) ) )

Slične teme

  1. Hrvatski Top Web
    By zli_girl in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-02-2005, 17:06
  2. Hrvatski FAR CRY
    By MRKI007 in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2004, 12:35
  3. Hrvatski auto sajtovi?
    By DrIver in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-04-2004, 10:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •