Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Nova octavia 2004

  1. #1
    Cheers
    Guest
    Eto tako izgleda, meni je starija ljepša.

  2. #2
    Puntolino_
    Guest
    Zadnji kraj izgleda ko kia prašuma.

    A i nema večih promjena, ko da je redizajn, a ne potpuno novi auto

  3. #3
    M1
    Guest
    Ove sam sliku vec vidio na netu,mislim da se radi o simulaciji moguceg izgleda,a ne prava fotografija.Straznji kraj bi mogao biti slican Skodi Tudoru.

  4. #4
    T-IE
    Guest

    Ljepše izgleda ovaj Favorit VR6 nego ta nova Octavia.

  5. #5
    T-IE
    Guest

  6. #6
    OS-300
    Guest

  7. #7
    VR6
    Guest
    Ovo se neko igrao s Photoshopom, mislim da ova slika nema 10% zajednickog s novom Octaviom...

    Ruzniji auto od prethodnika ne vjerujem da ce praviti, mogu samo ljepsi, a ovaj ne izgleda bas ljepse...

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Ako ti je stara Octavia ružna, možda te ova slika razuvjeri.

    Inače ova ima 330KS.

  9. #9
    T-IE
    Guest

  10. #10
    INTCP
    Guest
    VR6 ti stvarno imaš neki vw-sindrom. Po tebi V.A.G. ne može napraviti ništa lošije nego što je sad. Sve će biti bolje i samo bolje.

  11. #11
    T-IE
    Guest

  12. #12
    Cheers
    Guest

  13. #13
    VR6
    Guest
    t-ie nisam mislio reci da mi je sadasnja Octavia ruzna ako je tako shvaceno, nego ova sto bi trebala biti kao nova prema ovoj slici mi je mozda ruznija od sadasnjeg modela, pa sam zbog toga rekao ne vjerujem da ce praviti ruzniju (ruzniji novi model od starog).

    INTCP u cemu je shvrha novog modela ako nece biti bolji??

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Ok VR6. Ni meni se ne dopada nova octavia. Ali ne vjerujem da je to konačni izgled. BTW, dal neko zna što je sa Škodom Tudor?

  15. #15
    Skoda TDI
    Guest
    meni se neverovatno dopao. Mislim da ce ona deca od alfoljubaca da se u celosti ojedu a i mogu ××××× da setaju, ha ha ha.

  16. #16
    alfoljubac
    Guest
    TAKO je sutra prodajem svoju 145 twin spark i odmah kupujem za početak jednu ocvalu feliciu sa prepotopnim "jedna bregasta - sto briga" 1.3 zveri, naravno vw motor, i mehanika, ostalo kako je je, nije bitno to je škodilak )

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Škoda hi, hi,hi, hi,hi,hi,hi,hi,,,,
    Kaj je to sredstvo za skidanje kamenca u vodokotliću..... ) ) ) ) ) ) ) )

  18. #18
    Skoda TDI
    Guest
    Ne smem da ni prokomentarišem a da mi se prikače dva talijanska čmarkoljubića. Deco alfa je pila za debila ! Kako sredstvo za kamence brate dooom, pa nije taj bolid rđav pa zar da farbu ojedem. Bolje šetaj ××××× nego što me ×××ך glupim forama a i mnogo si dosadan.Eto toliko pa ću da ti se javim bolidu jedan.

  19. #19
    Japan Cars Ltd.
    Guest
    Tako mi uha oba, nova škoda je živa rugoba. Ha ha ha ha ha ) ) )

  20. #20
    Puntolino_
    Guest
    Kupite si škodu FELACIO

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Opet ×××× ovaj puntolino sa svojim škrip škrip puntićem...

  22. #22
    mike1
    Guest
    ne znam čemu toliko uzbuđenje zbog očitog crteža. Nema tu "mislim", nego je bjelodano riječ o crtežu, prema tome tzv. fotka nema veze sa stvarnošću...
    A ona AXON tuning je kič prve klase, odurno. Bila je nedavno s prednje strane na forumu, užaaas!

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Nova octavia i meni izgleda ko crtež, ali ova žuta Riechert ti je živa java. Bila je reportaža na DSF-u. Valjda ima 330ks.

  24. #24
    mike1
    Guest
    žuta ima svog stila, još s 330 ks... mora da je 4x4.

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Sigurno, jer nebi prednje osovine i homokinetički zglobovi izdržali tu konjažu. Lako je naturpijat aute koji imaju turbinu, ali ja više cijenim spuštanje glave, špic klipove, oštrija bregasta...To je pravo.

Slične teme

  1. Sretna Nova 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 02-01-2004, 19:56
  2. octavia sdi
    By octavia men in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 18-08-2003, 22:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •