Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: BMW Z4

  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    Eto auta o kome se puno govorka po novinama. Vecini ruzan, meni je lijep, malo neobican ali lijep. A da je zvijer u to nema sumnje.



  2. #2
    ozujskoq
    Guest
    mazdohist, daj malo prozuji po forumu, pogledaj koje su teme bile i tak, ova je vec bila, dosadno bi bilo opet istu temo zapocet...

  3. #3
    ozujsko
    Guest
    bemti ni pisat ne znam vise )

  4. #4
    Mazdohist
    Guest
    Sorry ljudi, malo sam friskiji na forumu, a tema ima mali milion, pa bas da mi ih sve pregledava i ne bas.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Dizajn mu nije bas... Nije mi ruzan, al nije mi ni posebno lijep, jedino je neobican. Ali ovi ovakvi automobili znaju skroz promjeniti dojam kad ih se vidi uzivo, pa kad ga tako vidim znat cu onda kako stvarno dobro/lose izgleda.

    Tehnika je vrhunska, sto se i ocekuje od BMW-a, vec s 3.0 motorom ubrzava do 100 km/h za manje od 6 sekundi...

  6. #6
    sepra
    Guest
    Stvarno je teško suditi ovak po slikama... kaj ja znam. Živi bili pa vidjeli. Ili još bolje vozili.

  7. #7
    fićo
    Guest
    nekako mi se ćini da su svi ovakvi auti rađeni za pingvine (bez uvrede). tako da visokima baš i nisu simpatični.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Čudan....jako čudan. Odostraga asocira na Ferrari. Unutrašnjost, kao i kod Z8, krasna.

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Ona hauba odostraga je ista ko na Maranell-u a ostatak je mastovito napravljen.Jedino fali mozda koji cetverocilindras.

  10. #10
    alfist_zg
    Guest
    unutrasnjost izvrsna, iz profila Ok, odostraga odlicno...ali odnaprijed...ajajaj, asocira me na siroki osmijeh nekoga ko ima zlatne zube hehe...pa zasto nisu ostavili ili malo samo modificirali prednji kraj od Z3...
    i jos oni zastitni lukovi iznad ...bilo bi ljepse da su obli umjesto ovako kvadraticni.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •